QIDI Studio - en to uk_UA translation catalogue (3311 entries)

en: 
    
    Would you like to redirect to the webpage for rating?
uk_UA: 
    
    Чи бажаєте ви перейти на веб-сторінку для оцінки?

en: 
    Do you want to rewrite it?
uk_UA: 
    Чи бажаєте ви їх перезаписати?

en: 
    You can discard the preset values you have modified, or choose to continue using the modified values in the new project
uk_UA: 
    Ви можете відхилити змінені значення пресету, або вибрати продовжити використовувати змінені значення у новому проекті

en: 
    You can save or discard the preset values you have modified, or choose to continue using the values you have modified on the new preset.
uk_UA: 
    Ви можете зберегти або відхилити змінені значення пресету, або продовжити використовувати змінені значення у новому пресеті.

en: 
    You can save or discard the preset values you have modified.
uk_UA: 
    Ви можете зберегти або відхилити змінені значення пресету.

en:  (Fixed)
uk_UA:  (Фіксований)

en:  (Moving)
uk_UA:  (Переміщення)

en:  (Repair)
uk_UA:  (Ремонт)

en:  But machines with I3 structure will not generate timelapse videos.
uk_UA:  Але машини зі структурою I3 не будуть створювати відео з таймлапсами.

en:  Click here to install it.
uk_UA:  Натисніть тут, щоб встановити його.

en:  No corresponding storage bucket
uk_UA:  Відсутній відповідний сховищний контейнер

en:  can not be opened
uk_UA:  Не може бути відкрито

en:  doesn't work at 100%% density
uk_UA:  не працює на 100%% щільності

en:  is too close to exclusion area, and collisions will be caused.
uk_UA:  знаходиться надто близько до зони відчуження, що призведе до зіткнень.

en:  is too close to exclusion area, there may be collisions when printing.
uk_UA:  знаходиться надто близько до зони відчуження, при друку можуть виникати колізії.

en:  is too close to others, and collisions may be caused.
uk_UA:  залишається близько до інших, що може призвести до зіткнення.

en:  not in range
uk_UA:  не в зоні

en:  plate %1%:
uk_UA:  Плита %1%:

en:  upload config parse failed
uk_UA:  Не вдалося розібрати конфігурацію, яку завантажено

en:  upload failed
uk_UA:  Помилка завантаження

en: "Fix Model" feature is currently only on Windows. Please repair the model on QIDI Studio(windows) or CAD softwares.
uk_UA: Функція \Fix Model\ доступна лише у Windows. Будь ласка, відремонтуйте модель 
    на QIDI Studio (Windows) або у програмах САПР.

en: "QIDI" or "Generic" can not be used as a Vendor for custom filaments.
uk_UA: “QIDI” або “Generic” не може бути використано як виробник для власних налаштувань філаменту.

en: %1$d Object has color painting. | %1$d Objects have color painting.
uk_UA[0]: %1$d Об'єкт має кольорове забарвлення.
uk_UA[1]: %1$d Об'єкти мають кольорове забарвлення.

en: %1$d Object has custom support. | %1$d Objects have custom support.
uk_UA[0]: %1$d Об’єкт має користувацьку підтримку.
uk_UA[1]: %1$d Об’єкті мають користувацьку підтримку.

en: %1$d error repaired | %1$d errors repaired
uk_UA[0]: %1$d помилка виправлена
uk_UA[1]: %1$d помилки виправлені

en: %1$d non-manifold edge | %1$d non-manifold edges
uk_UA[0]: %1$d край без колектора
uk_UA[1]: %1$d крайки без колектора

en: %1$d object was loaded as a part of cut object. | %1$d objects were loaded as parts of cut object
uk_UA[0]: %1$d завантажено як частину обрізаного об'єкта.
uk_UA[1]: %1$d завантажено як частини обрізаних об'єктів

en: %1% Preset
uk_UA: %1% Передустановка

en: %1% infill pattern doesn't support 100%% density.
uk_UA: Шаблон заповнення %1% не підтримує щільність 100%%.

en: %1% is too close to exclusion area, there may be collisions when printing.
uk_UA: %1% знаходиться надто близько до забороненої зони, можливі зіткнення при друку.

en: %1% is too close to others, and collisions may be caused.
uk_UA: %1% знаходиться надто близько до інших, що може призвести до зіткнень.

en: %1% is too tall, and collisions will be caused.
uk_UA: %1% занадто високий, і можуть виникнути зіткнення.

en: %1% was replaced with %2%
uk_UA: %1% замінено на %2%

en: %d Filament Preset and %d Process Preset is attached to this printer. Those presets would be deleted if the printer is deleted.
uk_UA: За цим принтером прикріплено %d налаштувань філаменту та %d налаштувань процесу. Ці налаштування будуть видалені, якщо принтер буде видалено.

en: %d triangles
uk_UA: %d трикутники

en: %s
    Do you want to continue?
uk_UA: %s
    Ви хочете продовжувати?

en: %s Update
uk_UA: %s Оновлення

en: %s can't be percentage
uk_UA: %s не може бути відсотком

en: %s does not support %s
uk_UA: %s не підтримує %s

en: %s error
uk_UA: %s помилка

en: %s has a warning
uk_UA: %s має попередження

en: %s has encountered an error
uk_UA: %s виявив помилку

en: %s info
uk_UA: %s інфо

en: %s information
uk_UA: %s інформація

en: %s is not compatible with %s
uk_UA: %s несумісний з %s

en: %s warning
uk_UA: %s попередження

en: &About %s
uk_UA: &Про %s

en: &File
uk_UA: &Файл

en: &Help
uk_UA: &Допомога

en: &Open G-code
uk_UA: &Відкрити G-код

en: &Quit
uk_UA: &Вихід

en: &View
uk_UA: &Вигляд

en: (Moving)
uk_UA: (Переміщення)

en: (The model has already been rated. Your rating will overwrite the previous rating.)
uk_UA: (Модель вже була оцінена. Ваша оцінка перезапише попередню оцінку.)

en: (Undefined)
uk_UA: (Невизначений)

en: ) to locate the toolhead's position. This prevents device moving beyond the printable boundary and causing equipment wear.
uk_UA: ), щоб визначити положення інструментальної головки. Це запобігає переміщення пристрою за межі
    друкований кордон і знос устаткування, що викликає.

en: *Printing %s material with %s may cause nozzle damage
uk_UA: *Друк матеріалу %s з використанням сопла %s може призвести до пошкодження сопла

en: *We recommend you to add brand, materia, type, and even humidity level in the Name
uk_UA: *Ми рекомендуємо вам додати бренд, матеріал, тип і навіть рівень вологості у назву

en: + Add Preset
uk_UA: + Додати пресет

en: --use-firmware-retraction is not compatible with --wipe
uk_UA: —use-firmware-retraction несумісний з —wipe

en: --use-firmware-retraction is only supported by Marlin, Klipper, Smoothie, RepRapFirmware, Repetier and Machinekit firmware
uk_UA: —use-firmware-retraction підтримується тільки прошивками Marlin, Klipper, Smoothie, RepRapFirmware, Repetier і Machinekit

en: 0 (no open anchors)
uk_UA: 0 (немає відкритих закріплень)

en: 0 (not anchored)
uk_UA: 0 (не закріплено)

en: 0 means auto spacing.
uk_UA: 0 означає автоматичний інтервал.

en: 1000 (unlimited)
uk_UA: 1000 (необмежено)

en: 3D Honeycomb
uk_UA: 3D медові стільники

en: 3D Mouse disconnected.
uk_UA: 3D-миша відключена.

en: 3Dconnexion settings
uk_UA: Налаштування 3D-з'єднання

en: A G-code path goes beyond the boundary of plate.
uk_UA: Шлях G-коду виходить за межі зони друку.

en: A G-code path goes beyond the max print height.
uk_UA: Шлях G-коду виходить за максимально допустиму висоту друку.

en: A config exists with the same name: %s, do you want to override it.
uk_UA: Існує конфігурація з таким же ім'ям: %s, ви хочете перевизначити її.

en: A device with the same host (IP or URL) already exists, please re-enter.
uk_UA: Пристрій з тим самим вузлом (IP або URL) вже існує, будь ласка, введіть знову.

en: A file exists with the same name: %s, do you want to override it.
uk_UA: Існує файл із таким же ім'ям: %s, ви хочете перевизначити його.

en: A gap between innermost brim line and object can make brim be removed more easily
uk_UA: Зазор між внутрішньою лінією кайми та предметом може сприяти легшому зняттю кайми

en: A new Network plug-in(%s) available, Do you want to install it?
uk_UA: Доступний новий мережевий плагін (%s), чи хочете ви встановити його?

en: A new configuration package available, Do you want to install it?
uk_UA: Доступний новий пакет конфігурації, чи хочете ви встановити його?

en: A new version is available
uk_UA: Доступна нова версія

en: A problem occurred during calibration. Click to view the solution.
uk_UA: Виникла проблема під час калібрування. Клацніть, щоб переглянути рішення.

en: A test model will be printed. Please clear the build plate and place it back to the hot bed before calibration.
uk_UA: Буде надруковано тестову модель. Будь ласка, очистіть стільцевий стіл та поверніть його на гарячу ліжко перед калібруванням.

en: AMS Materials Setting
uk_UA: Налаштування матеріалів AMS

en: AMS Settings
uk_UA: Налаштування AMS

en: AMS Slots
uk_UA: Слоти AMS

en: AMS filament backup
uk_UA: Резервне копіювання філаменту в AMS

en: AMS filament backup is not enabled, please enable it in the AMS settings.
uk_UA: Функція резервного копіювання філаменту в AMS вимкнена, будь ласка, активуйте її у налаштуваннях Автоматичного поповнення.

en: AMS filaments
uk_UA: AMS філамент

en: AMS not connected
uk_UA: АМС не підключено

en: AMS slot used for this filament
uk_UA: Слот AMS, який використовується для цієї нитки

en: AMS will continue to another spool with the same properties of filament automatically when current filament runs out
uk_UA: AMS автоматично перейде на іншу котушку з філаментом тих самих властивостей, коли поточний філамент закінчиться

en: API Key / Password
uk_UA: Ключ API / Пароль

en: API key
uk_UA: Ключ API

en: Abnormal print file data. Please slice again
uk_UA: Неправильні дані файлу друку. Будь ласка, наріжте знову

en: Abnormal print file data. Please slice again.
uk_UA: Аномальні дані для друку: будь ласка, переслайсьте знову.

en: About %s
uk_UA: Про %s

en: About this calibration
uk_UA: Про це калібрування

en: Acceleration
uk_UA: Прискорення

en: Acceleration limitation
uk_UA: Обмеження прискорення

en: Acceleration of initial layer. Using a lower value can improve build plate adhensive
uk_UA: Прискорення вихідного шару. Використання меншого значення може покращити прилипання будівельної плити

en: Acceleration of inner walls. 0 means using normal printing acceleration
uk_UA: Прискорення внутрішніх стінок. 0 означає використання звичайного прискорення друку

en: Acceleration of outer wall. Using a lower value can improve quality
uk_UA: Прискорення зовнішнього периметра. Використання меншого значення може поліпшити якість

en: Acceleration of sparse infill. If the value is expressed as a percentage (e.g. 100%), it will be calculated based on the default acceleration.
uk_UA: Прискорення розрідженого заповнення. Якщо значення виражене у відсотках (наприклад,100%), воно буде обчислюватися на основі прискорення за замовчуванням.

en: Acceleration of top surface infill. Using a lower value may improve top surface quality
uk_UA: Прискорення заповнення верхньої поверхні. Використання меншого значенняможе покращити якість верхньої поверхні

en: Accept
uk_UA: Приймати

en: Access Code
uk_UA: Код доступу

en: Access violation
uk_UA: Порушення доступу

en: Accessory
uk_UA: Аксесуари

en: Accurate
uk_UA: Точний

en: Action
uk_UA: Дія

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Activate air filtration
uk_UA: Активувати повітряну фільтрацію

en: Activate for better air filtration
uk_UA: Активувати для кращої фільтрації повітря

en: Adaptive
uk_UA: Адаптивний

en: Adaptive Cubic
uk_UA: Адаптивний кубічний

en: Add
uk_UA: Додати

en: Add Custom G-code
uk_UA: Додати G-код користувача

en: Add Custom Template
uk_UA: Додати шаблон користувача

en: Add Filament Preset under this filament
uk_UA: Додати налаштування філаменту під цим філаментом

en: Add File
uk_UA: Додати файл

en: Add Models
uk_UA: Додати моделі

en: Add Modifier
uk_UA: Додати модифікатор

en: Add Pause
uk_UA: Додати паузу

en: Add Photo
uk_UA: Додати фото

en: Add Preset
uk_UA: Додати пресет

en: Add Primitive
uk_UA: Додати примітив

en: Add connector
uk_UA: Додати з'єднувач

en: Add connector to selection
uk_UA: Додати з'єднувач до виділеного

en: Add connectors
uk_UA: Додати з'єднувачі

en: Add consumable extruder after existing extruders.
uk_UA: Додати споживчий екструдер після існуючих екструдерів.

en: Add detail
uk_UA: Додати деталі

en: Add height range
uk_UA: Додати діапазон зростання

en: Add line number
uk_UA: Додати номер рядка

en: Add modifier
uk_UA: Додати модифікатор

en: Add negative part
uk_UA: Додати негативну частину

en: Add one filament
uk_UA: Додайте один філамент

en: Add part
uk_UA: Додати частину

en: Add plate
uk_UA: Додати пластину

en: Add preset for new printer
uk_UA: Додати налаштування для нового принтера

en: Add settings
uk_UA: Додати налаштування

en: Add solid infill near sloping surfaces to guarantee the vertical shell thickness (top+bottom solid layers)
uk_UA: Додавання заповнення твердого тіла поблизу похилих поверхонь для Гарантії товщини вертикальної оболонки (верхній + нижній шари твердого тіла)

en: Add support blocker
uk_UA: Додати блокувальник підтримки

en: Add support enforcer
uk_UA: Додати засіб примусової підтримки

en: Add/Remove filaments
uk_UA: Додати/видалити філаменти

en: Add/Remove materials
uk_UA: Додати/видалити матеріали

en: Add/Remove presets
uk_UA: Додати/видалити пресети

en: Additional process preset
uk_UA: Додаткове попереднє встановлення процесу

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Adjust
uk_UA: Налаштувати

en: Adjust to the set range automatically?
uk_UA: Автоматично налаштувати на встановлений діапазон?

en: Advance
uk_UA: Профі

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: After cut
uk_UA: Після вирізування

en: After using Flow Dynamics Calibration, there might still be some extrusion issues, such as:
    1. Over-Extrusion: Excess material on your printed object, forming blobs or zits, or the layers seem thicker than expected and not uniform.
    2. Under-Extrusion: Very thin layers, weak infill strength, or gaps in the top layer of the model, even when printing slowly.
    3. Poor Surface Quality: The surface of your prints seems rough or uneven.
    4. Weak Structural Integrity: Prints break easily or don't seem as sturdy as they should be.
uk_UA: Після використання калібрування Flow Dynamics можуть все ще виникати деякі проблеми з екструзією, такі як:
    
    Перекістювання: Зайвий матеріал на надрукованому об’єкті, утворення комочків або прищепок, або шари виглядають товщими, ніж очікувалося, і неоднорідними.
    Недостача матеріалу: Дуже тонкі шари, слабка міцність заповнення або прогалини в верхньому шарі моделі, навіть при повільному друку.
    Погана якість поверхні: Поверхня ваших друків виглядає шершавою або нерівною.
    Слабка міцність конструкції: Друки ламаються легко або не виглядають настільки міцними, як повинні бути.

en: Air Printing Detection
uk_UA: Виявлення друку в повітрі

en: Air filtration enhancement
uk_UA: Покращення фільтрації повітря

en: Align to Y axis
uk_UA: Вирівняти за осі Y

en: Aligned
uk_UA: Вирівняний

en: Aligned Rectilinear
uk_UA: Вирівняний прямолінійний

en: All
uk_UA: Всі

en: All Files
uk_UA: Всі файли

en: All changes will be discarded.
uk_UA: Всі зміни будуть відхилен.

en: All changes will not be saved
uk_UA: Всі зміни не будуть збережені

en: All inputs in the custom printer vendor or model are spaces. Please re-enter.
uk_UA: Усі введені дані в власному виробнику або моделі принтера є пропусками. Будь ласка, введіть ще раз.

en: All inputs in the custom vendor or serial are spaces. Please re-enter.
uk_UA: Усі введені значення в полі власного виробника або серійного номера є пробіли. Будь ласка, введіть щось інше.

en: All objects will be removed, continue?
uk_UA: Усі об'єкти будуть видалені, продовжити?

en: All solid layer
uk_UA: Весь суцільний шар

en: All the filament presets belong to this filament would be deleted. 
    If you are using this filament on your printer, please reset the filament information for that slot.
uk_UA: Всі набори параметрів філаменту, що належать до цього філаменту, будуть видалені. 
    Якщо ви використовуєте цей філамент на своєму принтері, будь ласка, скиньте інформацію про філамент для цього слоту.

en: All the selected objects are on the locked plate,
    We can not do auto-arrange on these objects.
uk_UA: Всі вибрані об'єкти знаходяться на заблокованій пластині,
    Ми не можемо робити авто-розстановку на цих об'єктах.

en: All the selected objects are on the locked plate,
    We can not do auto-orient on these objects.
uk_UA: Всі вибрані об'єкти знаходяться на заблокованій пластині,
    Ми не можемо робити автоорієнтацію на цих об'єктах.

en: All walls
uk_UA: Всі периметри

en: Allow Prompt Sound
uk_UA: Дозволити звук підказки

en: Allow multiple materials on same plate
uk_UA: Дозволити використання декількох матеріалів на одній пластині

en: Allows painting only on facets selected by: "%1%"
uk_UA: Малювання лише на вибраних гранях: "%1%"

en: Along X axis
uk_UA: Вздовж осі X

en: Along Y axis
uk_UA: По осі Y

en: Along Z axis
uk_UA: По осі Z

en: Already did a synchronization, do you want to sync only changes or resync all?
uk_UA: Синхронізацію вже робив, синхронізувати лише зміни абопересинхронізувати
    Усе?

en: Alt + Mouse wheel
uk_UA: Alt + Коліщатко миші

en: Alt+Mouse wheel
uk_UA: Alt+колесо миші

en: Ams Status
uk_UA: Статус AMS

en: An SD card needs to be inserted before printing via LAN.
uk_UA: Перед друком через локальну мережу необхідно вставити картку SD.

en: An SD card needs to be inserted before printing.
uk_UA: Перед друкуванням потрібно вставити SD-карту.

en: An SD card needs to be inserted before send to printer SD card.
uk_UA: Перед надсиланням на картку SD принтера необхідно вставити картку SD.

en: An SD card needs to be inserted before sending to printer.
uk_UA: Перед надсиланням на принтер необхідно вставити картку SD.

en: An SD card needs to be inserted to record timelapse.
uk_UA: Для запису таймлапсу потрібно вставити MicroSD-карту.

en: An error occurred. Maybe memory of system is not enough or it's a bug of the program
uk_UA: Виникла помилка. Можливо, пам’яті системи недостатньо або це помилка програми

en: An important update was detected and needs to be run before printing can continue. Do you want to update now? You can also update later from 'Upgrade firmware'.
uk_UA: Було виявлено важливе оновлення, яке необхідно запустити перед друком. Ви хочете оновити зараз? Ви також можете оновити пізніше з розділу ‘Оновити прошивку’.

en: An object is laid over the boundary of plate or exceeds the height limit.
    Please solve the problem by moving it totally on or off the plate, and confirming that the height is within the build volume.
uk_UA: Об'єкт знаходиться за кордоном пластини або перевищує обмеження по висоті.
    Будь ласка, вирішіть проблему, перемістивши її повністю на тарілку або з неї,і підтвердження того, що висота знаходиться в межах обсягу збирання.

en: An object is layed over the boundary of plate.
uk_UA: Об'єкт накладений на межу столу.

en: An object's XY size compensation will not be used because it is also color-painted.
    XY Size compensation can not be combined with color-painting.
uk_UA: Компенсація розміру XY об'єкта не буде використовуватись, оскільки він також забарвлений кольором.
    Компенсація розміру XY не може поєднуватися з кольором.

en: And it is valid when importing an stl with at least two meshes.
uk_UA: Це дійсно, коли імпортується STL з принаймні двома сітками.

en: And it is valid when there are at least two parts in object or stl has at least two meshes.
uk_UA: Це дійсно, коли є принаймні дві частини в об’єкті або STL має принаймні дві сітки.

en: Angle
uk_UA: Кут

en: Angle for ironing, which controls the relative angle between the top surface and ironing
uk_UA: Кут для глажіння, який контролює відносний кут між верхньою поверхнею та глажінням

en: Angle for sparse infill pattern, which controls the start or main direction of line
uk_UA: Це кут для розрідженого зразка заповнення, який керує початковим або основним напрямом ліній

en: Another export job is running.
uk_UA: Виконується інше завдання експорту.

en: Any arrow
uk_UA: Будь-яка стрілка

en: Append
uk_UA: Додати

en: Application is closing
uk_UA: Додаток закривається

en: Apply
uk_UA: Готово

en: Apply scarf joints only to smooth perimeters where traditional seams do not conceal the seams at sharp corners effectively.
uk_UA: Застосовувати з’єднання з шарфом лише до гладких периметрів, де традиційні шви не ефективно приховують шви в гострих кутах.

en: Approximate color matching.
uk_UA: Приблизне відповідання кольору.

en: Arc fitting
uk_UA: Дуговий фітинг

en: Archimedean Chords
uk_UA: Хорди архімеду

en: Are you sure to %1% the selected preset?
uk_UA: Ви впевнені, що %1% вибраної установки?

en: Are you sure to cancel the current calibration and return to the home page?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скасувати поточну калібрування і повернутися на домашню сторінку?

en: Are you sure to delete the selected preset?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибраний пресет?

en: Are you sure to delete the selected preset? 
    If the preset corresponds to a filament currently in use on your printer, please reset the filament information for that slot.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибраний пресет?
    Якщо пресет відповідає філаменту, який в даний момент використовується на вашому принтері, будь ласка, скиньте інформацію про філамент для цього слоту.

en: Are you sure you want to cancel this print?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скасувати цей друк?

en: Are you sure you want to clear the filament information?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити інформацію про нитки?

en: Are you sure you want to delete
uk_UA: Ви впевнені, що хочете вилучити

en: Are you sure you want to delete "%1%" printer?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте вилучити принтер "%1%"?

en: Are you sure you want to update? This will take about 10 minutes. Do not turn off the power while the printer is updating.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете оновитися? Це займе близько 10 хвилин. Не вимикайте живлення під час оновлення принтера.

en: Arrange
uk_UA: Організувати

en: Arrange all objects
uk_UA: Упорядкувати всі об'єкти

en: Arrange failed. Found some exceptions when processing object geometries.
uk_UA: Влаштувати не вдалося. Знайдено деякі винятки при обробці геометріїоб'єктів.

en: Arrange objects on selected plates
uk_UA: Розставити об'єкти на столі

en: Arrange options
uk_UA: Упорядкувати варіанти

en: Arrangement ignored the following objects which can't fit into a single bed:
    %s
uk_UA: Аранжування ігнорувало такі об'єкти, які не можуть поміститися на один
    стіл:
    %s

en: Arranging
uk_UA: Організація

en: Arranging canceled.
uk_UA: Організацію скасовано.

en: Arranging done.
uk_UA: Організація зроблена.

en: Arranging is done but there are unpacked items. Reduce spacing and try again.
uk_UA: Збірка завершена, але є невпаковані речі. Зменшіть інтервал і повторіть спробу.

en: Arranging...
uk_UA: Організація...

en: Arrow Down
uk_UA: Стрілка вниз

en: Arrow Left
uk_UA: Стрілка вліво

en: Arrow Right
uk_UA: Стрілка праворуч

en: Arrow Up
uk_UA: Стрілка вгору

en: Asia-Pacific
uk_UA: Азіатсько-Тихоокеанський регіон

en: Assemble
uk_UA: Зібрати

en: Assemble Control
uk_UA: Складання керування

en: Assemble the selected objects to an object with multiple parts
uk_UA: Зберіть вибрані об'єкти в об'єкт з кількома частинами

en: Assemble the selected objects to an object with single part
uk_UA: Зберіть вибрані об'єкти в об'єкт з однією частиною

en: Assembly
uk_UA: Складання

en: Assembly Guide
uk_UA: Посібник зі збирання

en: Assembly Info
uk_UA: Інформація про збирання

en: Assembly Return
uk_UA: Повернення збірки

en: Assembly View
uk_UA: Вигляд складання

en: Assign the part to the other side
uk_UA: Призначити деталь на інший бік

en: Associate .3mf files to QIDI Studio
uk_UA: Асоціювати файли .3mf з QIDI Studio

en: Associate .step/.stp files to QIDI Studio
uk_UA: Асоціювати файли step/.stp з QIDI Studio

en: Associate .stl files to QIDI Studio
uk_UA: Асоціювати файли .stl з QIDI Studio

en: Associate Files To QIDI Studio
uk_UA: Асоціювати файли з QIDI Studio

en: At least one successful print record of this print profile is required 
    to give a positive rating(4 or 5stars).
uk_UA: Для того щоб поставити позитивний рейтинг (4 або 5 зірок), потрібно 
    мати принаймні один успішний запис про друк з цим профілем друку.

en: Attention!
uk_UA: Увага!

en: Author
uk_UA: Автор

en: Authorization Type
uk_UA: Тип авторизації

en: Auto
uk_UA: Авто

en: Auto Brim
uk_UA: Автоматична Кайма

en: Auto Flow Rate Calibration utilizes QIDI Lab's Micro-Lidar technology, directly measuring the calibration patterns. However, please be advised that the efficacy and accuracy of this method may be compromised with specific types of materials. Particularly, filaments that are transparent or semi-transparent, sparkling-particled, or have a high-reflective finish may not be suitable for this calibration and can produce less-than-desirable results.
    
    The calibration results may vary between each calibration or filament. We are still improving the accuracy and compatibility of this calibration through firmware updates over time.
    
    Caution: Flow Rate Calibration is an advanced process, to be attempted only by those who fully understand its purpose and implications. Incorrect usage can lead to sub-par prints or printer damage. Please make sure to carefully read and understand the process before doing it.
uk_UA: Автоматичне калібрування швидкості потоку використовує технологію Micro-Lidar від QIDI Lab і безпосередньо вимірює калібровочні зразки. Однак будьте попереджені, що ефективність і точність цього методу можуть бути порушені для певних типів матеріалів. Зокрема, філаменти, які є прозорими чи напівпрозорими, мають блискучі частинки або мають високий ступінь відбиття, можуть бути не підходящими для цього калібрування і давати результати, які не відповідають вимогам.
    
    Результати калібрування можуть варіюватися між кожним калібруванням або філаментом. Ми постійно вдосконалюємо точність і сумісність цього калібрування завдяки оновленням в програмному забезпеченні.
    
    Увага: Калібрування швидкості потоку - це складний процес, який слід спробувати лише тим, хто повністю розуміє його призначення і наслідки. Неправильне використання може призвести до неякісних друків або пошкодження принтера. Будь ласка, перед тим як виконувати калібрування, докладно ознайомтеся та розберіться у процесі.

en: Auto Orientation options
uk_UA: Параметри Автоорієнтації

en: Auto Refill
uk_UA: Автоматична заміна

en: Auto Rotate
uk_UA: Авто-поворот

en: Auto Segment
uk_UA: Автосегмент

en: Auto bed leveling
uk_UA: Автоматичне вирівнювання столу

en: Auto orient
uk_UA: Автоорієнтація

en: Auto orient the object to improve print quality.
uk_UA: Автоматично орієнтуйте об'єкт для покращення якості друку.

en: Auto orientates selected objects or all objects.If there are selected objects, it just orientates the selected ones.Otherwise, it will orientates all objects in the current disk.
uk_UA: Автоматично орієнтує вибрані об'єкти або всі об'єкти. Якщо вибрано об'єкти, він просто орієнтує обрані. В іншому випадку він будеОрієнтувати всі об'єкти на поточному диску.

en: Auto orientation
uk_UA: Автоматична орієнтація

en: Auto plate type
uk_UA: Автоматичний тип пластини

en: Auto rotate for arrangement
uk_UA: Автоповорот для розташування

en: Auto support threshold angle:
uk_UA: Кут порога автоматичної підтримки:

en: Auto sync user presets(Printer/Filament/Process)
uk_UA: Автоматична синхронізація користувацьких пресетів (принтер/філамент/процес)

en: Auto-Arrange
    Did you know that you can auto-arrange all objects in your project?
uk_UA: Автоматичне розташування
    Чи знали ви, що ви можете автоматично розташувати всі об'єкти у вашому проекті?

en: Auto-Backup
uk_UA: Автобекап

en: Auto-Calc
uk_UA: Автокалькулятор

en: Auto-Calibration
uk_UA: Автокалібрування

en: Auto-Orient
    Did you know that you can rotate objects to an optimal orientation for printing by a simple click?
uk_UA: Автоматична орієнтація
    Чи знали ви, що ви можете обертати об'єкти в оптимальне положення для друку лише одним кліком?

en: Auto-record Monitoring
uk_UA: Автозапис Моніторингу

en: Auto-recovery from step loss
uk_UA: Автоматичне відновлення після втрати кроку

en: Automatic flow calibration using Micro Lidar
uk_UA: Автоматична калібрування потоку за допомогою мікро лідару

en: Automatically Combine sparse infill of several layers to print together to reduce time. Wall is still printed with original layer height.
uk_UA: Автоматично комбінуйте розріджене заповнення кількох шарів, щоб друкувати їх разом і зменшити час друку. Стіни все ще друкуються з оригінальною висотою шару.

en: Auxiliary part cooling fan
uk_UA: Додатковий вентилятор охолодження деталі

en: Avoid crossing wall
uk_UA: Уникати перетину периметрів

en: Avoid crossing wall - Max detour length
uk_UA: Уникати перетину периметрів - Максимальна довжина об'їзду

en: Avoid extrusion calibration region
uk_UA: Уникайте області калібрування екструзії

en: Avoid interface filament for base
uk_UA: Уникати філаменту інтерфейсу для бази

en: Avoid using support interface filament to print support base if possible.
uk_UA: Уникайте використання філаменту інтерфейсу опори для друку опорної бази, якщо це можливо.

en: Avoid warping
    Did you know that when printing materials that are prone to warping such as ABS, appropriately increasing the heatbed temperature can reduce the probability of warping.
uk_UA: Уникнення деформації
    Чи знаєте ви, що при друку матеріалами, схильними до деформації, такими як ABS, відповідне підвищення температури гарячого ліжка може зменшити ймовірність деформації.

en: Back
uk_UA: Ззаду

en: Back Page 1
uk_UA: Повернутися на 1 сторінку

en: Backup your project periodically for restoring from the occasional crash.
uk_UA: Періодично робіть резервну копію вашого проекту для відновлення після випадкового збою.

en: Balanced
uk_UA: Збалансований

en: Bambu Studio is based on PrusaSlicer by Prusa Research, which is from Slic3r by Alessandro Ranellucci and the RepRap community
uk_UA: Bambu Studio базується на PrusaSlicer від Prusa Research, який, у свою чергу, базується на Slic3r від Alessandro Ranellucci та спільноти RepRap

en: Bambu Studio is based on PrusaSlicer by PrusaResearch and SuperSlicer by Merill(supermerill).
uk_UA: Bambu Studio базується на PrusaSlicer від PrusaResearch та SuperSlicer від Merill(supermerill).

en: Base pattern
uk_UA: Базовий шаблон

en: Base pattern spacing
uk_UA: Базовий інтервал шаблону

en: Basic Info
uk_UA: Основна інформація

en: Basic Information
uk_UA: Основна інформація

en: Basic information
uk_UA: Базова інформація

en: Batch manage files.
uk_UA: Пакетне керування файлами.

en: Bed
uk_UA: Стіл

en: Bed Leveling
uk_UA: Вирівнювання столу

en: Bed Shape
uk_UA: Форма столу

en: Bed Temperature
uk_UA: Температура столу

en: Bed Type
uk_UA: Тип столу

en: Bed adhension
uk_UA: Прилягання до столу

en: Bed custom model
uk_UA: Стіл індивідуальної моделі

en: Bed custom texture
uk_UA: Текстура користувача столу

en: Bed exclude area
uk_UA: Площа виключення столу

en: Bed filling canceled.
uk_UA: Заповнення ліжка скасоване.

en: Bed filling done.
uk_UA: Заповнення ліжка виконане.

en: Bed leveling
uk_UA: Вирівнювання столу

en: Bed temperature
uk_UA: Температура столу

en: Bed temperature for layers except the initial one. Value 0 means the filament does not support to print on the Cool Plate
uk_UA: Температура шару для всіх шарів, крім першого. Значення 0 означає філаментне підтримує друк на Cool Plate

en: Bed temperature for layers except the initial one. Value 0 means the filament does not support to print on the Engineering Plate
uk_UA: Температура шару для всіх шарів, крім початкового. Значення 0 означає 
    Філамент не підтримує друк на Engineering Plate

en: Bed temperature for layers except the initial one. Value 0 means the filament does not support to print on the High Temp Plate
uk_UA: Температура шару для всіх шарів, крім початкового. Значення 0 означає 
    Філамент не підтримує друк на High Temp Plate

en: Bed temperature for layers except the initial one. Value 0 means the filament does not support to print on the Textured PEI Plate
uk_UA: Температура шару для всіх шарів, крім початкового. Значення 0 означає 
    Філамент не підтримує друк на Textured PEI Plate

en: Bed temperature of the initial layer. Value 0 means the filament does not support to print on the Cool Plate
uk_UA: Температура першого шару. Значення 0 означає, що філамент не підтримує друк на Cool Plate

en: Bed temperature of the initial layer. Value 0 means the filament does not support to print on the Engineering Plate
uk_UA: Температура першого шару. Значення 0 означає, що філамент не підтримує друк на Engineering Plate

en: Bed temperature of the initial layer. Value 0 means the filament does not support to print on the High Temp Plate
uk_UA: Температура першого шару. Значення 0 означає, що філамент не підтримує друк на High Temp Plate

en: Bed temperature of the initial layer. Value 0 means the filament does not support to print on the Textured PEI Plate
uk_UA: Температура першого шару. Значення 0 означає, що філамент не підтримує друк на Textured PEI Plate

en: Bed temperature when Smooth PEI Plate/High temperature plate is installed. Value 0 means the filament does not support to print on the Smooth PEI Plate/High Temp Plate
uk_UA: Температура столу, коли встановлена Smooth PEI Plate/High Temp Plate. Значення 0 означає, що філамент не підтримує друк на Smooth PEI Plate/High Temp Plate

en: Bed temperature when Textured PEI Plate is installed. Value 0 means the filament does not support to print on the Textured PEI Plate
uk_UA: Температура шару під час встановлення плити Textured PEI Plate. Значення 0 означає Філамент не підтримує друк на Textured PEI Plate

en: Bed temperature when cool plate is installed. Value 0 means the filament does not support to print on the Cool Plate
uk_UA: Температура шару при встановленій Cool Plate. Значення 0 означає, що філамент
    не підтримує друк на Cool Plate

en: Bed temperature when engineering plate is installed. Value 0 means the filament does not support to print on the Engineering Plate
uk_UA: Температура стола при встановленій Engineering Plate. Значення 0 означає 
    Філамент не підтримує друк на Engineering Plate

en: Bed type
uk_UA: Тип столу

en: Bed types supported by the printer
uk_UA: Типи ліжок, які підтримує принтер

en: Before layer change G-code
uk_UA: G-код перед зміною шару

en: Best auto arranging position in range [0,1] w.r.t. bed shape.
uk_UA: Найкраще автоматичне розташування об’єкта в діапазоні [0,1] відносно форми ліжка.

en: Best object position
uk_UA: Найкраще положення об’єкта

en: Beta Version
uk_UA: Бета-версія

en: Beta version
uk_UA: Бета-версія

en: Between Object Gcode
uk_UA: Між G-кодами об’єктів

en: Bill of Materials
uk_UA: Відомість матеріалів

en: Bind with Pin Code
uk_UA: Прив’язати за допомогою Пін-коду

en: Binding...
uk_UA: Прив’язка…

en: Block seam
uk_UA: Блокування шва

en: Block supports
uk_UA: Блокування підтримки

en: Bottom
uk_UA: Ніз

en: Bottom View
uk_UA: Вигляд знизу

en: Bottom Z distance
uk_UA: Нижня відстань Z

en: Bottom interface layers
uk_UA: Нижні шари підтримки

en: Bottom interface spacing
uk_UA: Інтервал нижнього шару підтримки

en: Bottom shell layers
uk_UA: Суцільних шарів знизу

en: Bottom shell thickness
uk_UA: Товщина нижньої частини оболонки

en: Bottom surface
uk_UA: Нижня поверхня

en: Bottom surface pattern
uk_UA: Малюнок нижньої поверхні

en: Bottom:
uk_UA: Низ:

en: Bowden
uk_UA: Боудена

en: Brass
uk_UA: Латунь

en: Bridge
uk_UA: Міст

en: Bridge direction
uk_UA: Напрямок мосту

en: Bridge flow
uk_UA: Потік мосту

en: Bridging angle override. If left to zero, the bridging angle will be calculated automatically. Otherwise the provided angle will be used for external bridges. Use 180°for zero angle.
uk_UA: Перевизначення кута моста. Якщо залишити значення рівним нулю, кут моста обчислюватиметься автоматично. Інакше наданий кут використовуйте для зовнішніх мостів. Використовуйте 180 ° для нульового кута.

en: Brim
uk_UA: Кайма

en: Brim for better adhesion
    Did you know that when printing models have a small contact interface with the printing surface, it's recommended to use a brim?
uk_UA: Кайма для кращого зчеплення
    Чи знаєте ви, що при друку моделей з малим контактним інтерфейсом з поверхнею друку рекомендується використовувати кайму?

en: Brim type
uk_UA: Тип кайми

en: Brim width
uk_UA: Ширина кайми

en: Brim-object gap
uk_UA: Зазор між каймою та об'єктом

en: Bring All to Front
uk_UA: Перемістити все на передній план

en: Browse
uk_UA: Огляд

en: Browsing file in SD card is not supported in LAN Only Mode.
uk_UA: Перегляд файлів на SD-картці не підтримується в режимі лише LAN.

en: Browsing file in SD card is not supported in current firmware. Please update the printer firmware.
uk_UA: Перегляд файлів на SD-картці не підтримується в поточній версії прошивки. Будь ласка, оновіть прошивку принтера.

en: Brush
uk_UA: Пензель

en: Brush shape
uk_UA: Форма пензля

en: Brush size
uk_UA: Розмір пензля

en: Bucket fill
uk_UA: Заливка відра

en: Bulge
uk_UA: Виступ

en: Busy
uk_UA: Зайнятий

en: By Layer
uk_UA: За шарами

en: By Object
uk_UA: За об'єктом

en: By layer
uk_UA: За шаром

en: By object
uk_UA: По об'єкту

en: By reducing the speed of the outer wall to avoid the resonance zone of the printer, ringing on the surface of the model are avoided.
    Please turn this option off when testing ringing.
uk_UA: Зменшуючи швидкість зовнішньої стіни для уникнення зони резонансу принтера, уникається поява вібрацій на поверхні моделі.
    Будь ласка, вимкніть цю опцію при тестуванні вібрацій.

en: CANCELED
uk_UA: Скасовано

en: CF/GF filaments are hard and brittle, It's easy to break or get stuck in AMS, please use with caution.
uk_UA: Філаменти CF/GF є жорсткими і крихкими, їх легко можна зламати або вони можуть застряти в AMS, будьте обережні під час використання.

en: COMPLETED
uk_UA: ВИКОНАНО

en: CRC check failed
uk_UA: Перевірка CRC не вдалася

en: Calibrate
uk_UA: Калібрувати

en: Calibrate again
uk_UA: Повторити калібрування

en: Calibrating
uk_UA: Калібрування

en: Calibrating AMS...
uk_UA: Калібрування АМС...

en: Calibrating Micro Lidar
uk_UA: Калібрування мікролідара

en: Calibrating extrusion
uk_UA: Калібрування екструзії

en: Calibrating extrusion flow
uk_UA: Калібрування екструзійного потоку

en: Calibrating the micro lida
uk_UA: Калібрування мікролідар

en: Calibrating... %d%%
uk_UA: Калібрування... %d%%

en: Calibration
uk_UA: Калібрування

en: Calibration Flow
uk_UA: Калібрування потоку

en: Calibration Type
uk_UA: Тип калібрування

en: Calibration completed
uk_UA: Калібрування завершено

en: Calibration completed. Please find the most uniform extrusion line on your hot bed like the picture below, and fill the value on its left side into the factor K input box.
uk_UA: Калібрування завершено. Будь ласка, знайдіть найбільш рівномірну екструзійнулінію на вашому
    гарячий стіл, як на малюнку нижче, і вставте значення зліва в поле
    поле введення коефіцієнта K.

en: Calibration error
uk_UA: Помилка калібрування

en: Calibration help
uk_UA: Довідка з калібрування

en: Calibration not supported
uk_UA: Калібрування не підтримується

en: Calibration program
uk_UA: Програма калібрування

en: Calibration step selection
uk_UA: Вибір етапу калібрування

en: Calibration1
uk_UA: Калібрування1

en: Calibration2
uk_UA: Калібрування2

en: Camera
uk_UA: Камера

en: Camera Angle - Left side
uk_UA: Кут камери – ліва сторона

en: Camera Angle - Right side
uk_UA: Кут камери - правий бік

en: Camera Setting
uk_UA: Налаштування камери

en: Camera view - Behind
uk_UA: Вигляд камери - ззаду

en: Camera view - Bottom
uk_UA: Вигляд камери знизу

en: Camera view - Default
uk_UA: Вигляд камери за промовчанням

en: Camera view - Front
uk_UA: Вигляд камери - спереду

en: Camera view - Top
uk_UA: Вигляд камери зверху

en: Can not add models when in preview mode!
uk_UA: Неможливо додати моделі у режимі попереднього перегляду!

en: Can not print multiple filaments which have large difference of temperature together. Otherwise, the extruder and nozzle may be blocked or damaged during printing
uk_UA: Не можна друкувати кілька ниток, які мають значну різницю в температурі разом. В іншому випадку екструдер та сопло можуть бути заблоковані або пошкоджені під час друку

en: Can't apply when process preview.
uk_UA: Не можна застосувати під час перегляду процесу.

en: Can't find Pin Code?
uk_UA: Не можу знайти Пін-код?

en: Can't find my devices?
uk_UA: Не можу знайти пристрої?

en: Can't find my printer model
uk_UA: Не можу знайти свою модель принтера

en: Can't find vendor I want
uk_UA: Не можу знайти виробника, якого я хочу

en: Can't start this without SD card.
uk_UA: Не можу запустити це без SD-карти.

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Cancel a feature until exit
uk_UA: Скасувати функцію до виходу

en: Cancel calibration
uk_UA: Скасувати калібрування

en: Cancel print
uk_UA: Скасувати друк

en: Cancel selected
uk_UA: Скасувати вибране

en: Cancel upload
uk_UA: Скасувати завантаження

en: Canceled
uk_UA: Скасовано

en: Cancelled
uk_UA: Скасовано

en: Cancelling
uk_UA: Скасування

en: Cannot read filament info: the filament is loaded to the tool head,please unload the filament and try again.
uk_UA: Неможливо прочитати інформацію про філамент: філамент завантажений у головкуІнструменту, будь ласка, вивантажте філамент і повторіть спробу.

en: Cannot send the print job for empty plate
uk_UA: Неможливо відправити завдання на друк для порожньої пластини

en: Cannot send the print job to a printer whose firmware is required to get updated.
uk_UA: Неможливо відправити завдання на друк на принтер, фірмвар якого потребує оновлення.

en: Cannot send the print job when the printer is updating firmware
uk_UA: Не можна відправити завдання на друк, коли принтер оновлює прошивку

en: Cannot send the print task when the upgrade is in progress
uk_UA: Не вдалося надіслати завдання на друк під час оновлення

en: Capabilities
uk_UA: Можливості

en: Caution to use! Flow calibration on Textured PEI Plate may fail due to the scattered surface.
uk_UA: Увага! Калібрування потоку на Textured PEI Plate може не вдалося через розсіяну поверхню.

en: Center
uk_UA: Центр

en: Center coincidence
uk_UA: Співпадіння центрів

en: Center of circle
uk_UA: Центр кола

en: Center of edge
uk_UA: Центр ребра

en: Certificate files (*.crt, *.pem)|*.crt;*.pem|All files|*.*
uk_UA: Файли сертифікатів (*.crt, *.pem)|*.crt;*.pem|Усі файли|*.*

en: Cham
uk_UA: Камера

en: Chamber temperature
uk_UA: Температура в камері

en: Change Filament
uk_UA: Змінити філамент

en: Change filament
uk_UA: Зміна філаменту

en: Change filament G-code
uk_UA: G-code Зміни філаменту

en: Change filament at the beginning of this layer.
uk_UA: Заміна філаменту на початку цього шару.

en: Change these settings automatically? 
    Yes - Change these settings and enable spiral mode automatically
    No  - Give up using spiral mode this time
uk_UA: Змінити ці налаштування автоматично? 
    Так – змінити ці налаштування та автоматично включити режим спіралі
    Ні - цього разу відмовитися від використання режиму спіралі

en: Change these settings automatically? 
    Yes - Change these settings automatically
    No  - Do not change these settings for me
uk_UA: Змінити ці налаштування автоматично? 
    Так - Змінити ці налаштування автоматично
    Ні - Не змінювати ці настройки для мене

en: Change type
uk_UA: Змінити тип

en: Changing application language
uk_UA: Зміна мови програми

en: Changing filament
uk_UA: Зміна філаменту

en: Changing the region will log out your account.
uk_UA: Зміна регіону виведе вас з вашого облікового запису.

en: Check Assistant
uk_UA: Перевірка помічника

en: Check filament location
uk_UA: Перевірити розташування філаменту

en: Check for Update
uk_UA: Перевірити оновлення

en: Check if the nozzle is clumping by filament or other foreign objects.
uk_UA: Перевірте, чи сопло не затверділо від філаменту або інших чужорідних предметів.

en: Check the current status of the qidi server by clicking on the link above.
uk_UA: Перевірте поточний стан сервера QIDI Lab, натиснувши на посилання вище.

en: Check the reason
uk_UA: Перевірте причину

en: Check the status of current system services
uk_UA: Перевірте стан поточних системних служб

en: Checking extruder temperature
uk_UA: Перевірка температури сопла

en: Checking support necessity
uk_UA: Перевірка необхідності підтримки

en: China
uk_UA: Китай

en: Choice your physical printer preset
uk_UA: Виберіть попередній параметр вашого фізичного принтера

en: Choose Download Directory
uk_UA: Виберіть каталог завантаження

en: Choose SLA archive:
uk_UA: Виберіть архів SLA:

en: Choose a directory
uk_UA: Виберіть каталог

en: Choose a file to import bed texture from (PNG/SVG):
uk_UA: Виберіть файл для імпортування текстури столу (PNG/SVG)

en: Choose an AMS slot then press "Load" or "Unload" button to automatically load or unload filaments.
uk_UA: Виберіть слот AMS, а потім натисніть кнопку “Завантажити” або “Вивантажити”, щоб автоматично завантажити або вивантажити філаменти.

en: Choose an STL file to import bed model from:
uk_UA: Виберіть файл STL для імпорту моделі столу:

en: Choose an STL file to import bed shape from:
uk_UA: Виберіть файл STL для імпорту форми столу:

en: Choose filament
uk_UA: Вибір філаменту

en: Choose files
uk_UA: Вибрати файли

en: Choose one file (3mf):
uk_UA: Виберіть один файл (3mf):

en: Choose one file (gcode/.gco/.g/.ngc/ngc):
uk_UA: Виберіть один файл (.gcode/.gco/.g/.ngc/ngc):

en: Choose one or more files (3mf/step/stl/svg/obj/amf):
uk_UA: Виберіть один або кілька файлів (3mf/step/stl/svg/obj/amf):

en: Choose one or more files (3mf/step/stl/svg/obj/amf/usd*/abc/ply):
uk_UA: Виберіть один або кілька файлів (3mf/step/stl/svg/obj/amf/usd*/abc/ply):

en: Choose part type
uk_UA: Виберіть тип деталі

en: Circle
uk_UA: Коло

en: Circular
uk_UA: Округлий

en: Classic
uk_UA: Класичний

en: Classic wall generator produces walls with constant extrusion width and for very thin areas is used gap-fill. Arachne engine produces walls with variable extrusion width
uk_UA: Класичний генератор стін виробляє стіни з постійною шириною екструзії, а для дуже тонких ділянок використовується заповнення прогалин. Двигун Arachne виробляє стіни зі змінною шириною екструзії.

en: Cleaning nozzle tip
uk_UA: Очищення сопла

en: Clear
uk_UA: Очищення

en: Clear my choice on the unsaved presets.
uk_UA: Очистіть мій вибір від незахищених пресетів.

en: Clear my choice on the unsaved projects.
uk_UA: Очистити мій вибір для незбережених проектів.

en: Clearance radius around extruder. Used for collision avoidance in by-object printing.
uk_UA: Радіус вільного простору навколо екструдера. Використовується для уникнення зіткнення під час друку за об’єктами.

en: Click OK to update the Network plug-in when QIDI Studio launches next time.
uk_UA: Клацніть OK, щоб оновити мережевий плагін при наступному запуску QIDI Studio.

en: Click here if you can't connect to the printer
uk_UA: Клацніть тут, якщо ви не можете підключитися до принтера

en: Click here to download it.
uk_UA: Натисніть тут, щоб завантажити його.

en: Click the icon to edit color painting of the object
uk_UA: Клацніть значок, щоб відредагувати колірне забарвлення об'єкта

en: Click the icon to edit support painting of the object
uk_UA: Клацніть значок, щоб змінити додаткове забарвлення об'єкта

en: Click the icon to reset all settings of the object
uk_UA: Натисніть іконку, щоб скинути всі налаштування об'єкта

en: Click the icon to shift this object to the bed
uk_UA: Клацніть значок, щоб перемістити цей об'єкт на столі

en: Click the icon to toggle printable property of the object
uk_UA: Клацніть значок, щоб переключити друковану властивість об'єкта

en: Click the right mouse button to display the full text.
uk_UA: Натисніть праву кнопку миші, щоб відобразити повний текст.

en: Click to download new version in default browser: %s
uk_UA: Натисніть, щоб завантажити нову версію в стандартному браузері: %s

en: Click to drop current modify and reset to saved value.
uk_UA: Натисніть, щоб скасувати поточну зміну та повернутися до збереженоїзначення.

en: Click to edit preset
uk_UA: Натисніть, щоб змінити попереднє встановлення

en: Click to pick filament color
uk_UA: Натисніть, щоб вибрати колір філаменту

en: Click to reset all settings to the last saved preset.
uk_UA: Натисніть, щоб скинути всі налаштування до останньої збереженої попередньої установки.

en: Click to reset current value and attach to the global value.
uk_UA: Натисніть, щоб скинути поточне значення та приєднати його до глобальногозначення.

en: Click to select AMS slot manually
uk_UA: Натисніть, щоб вибрати слот AMS вручну

en: Clone
uk_UA: Клонування

en: Clone copies of selections
uk_UA: Клонувати копії вибраних об'єктів

en: Clone selected
uk_UA: Клонувати вибране

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Close all cooling fan for the first certain layers. Cooling fan of the first layer used to be closed to get better build plate adhesion
uk_UA: Закрийте всі вентилятори для перших певних шарів. Вентилятор охолодження першого шару був закритий для кращого зчеплення пластини

en: Close holes
uk_UA: Закрити отвори

en: Closing Application while some presets are modified.
uk_UA: Закриття програми при зміні деяких пресетів.

en: Cloud Slicing...
uk_UA: Розрізання у хмарі...

en: Cloud service connection failed. Please try again.
uk_UA: Не вдалося підключитися до хмарного сервісу. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Cluster colors
uk_UA: Згрупувати кольори

en: Collapse
uk_UA: Згорнути

en: Collapse/Expand the sidebar
uk_UA: Згорнути/розгорнути бічну панель

en: Color
uk_UA: Колір

en: Color Painting
uk_UA: Кольорове малювання

en: Color Scheme
uk_UA: Колірна схема

en: Color change
uk_UA: Зміна кольору

en: Color match
uk_UA: Відповідність кольору

en: Color painting
uk_UA: Кольорове малювання

en: Colour
uk_UA: Колір

en: Comfirm Save As
uk_UA: Підтвердити збереження як

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: Common
uk_UA: Загальний

en: Compare presets
uk_UA: Порівняти пресети

en: Compared with the default profile of 0.2 mm nozzle, it has a smaller layer height, and results in minimal layer lines and higher printing quality, but shorter printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки діаметром 0,2 мм, цей профіль має меншу висоту шару, що призводить до мінімальних ліній шарування та вищої якості друку, але скорочує час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.2 mm nozzle, it has a bigger layer height, and results in slightly visible layer lines, but shorter printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки 0,2 мм, він має більшу висоту шару, що призводить до слабко видимих ліній шаруватості, але при цьому друкується трохи швидше.

en: Compared with the default profile of a 0.2 mm nozzle, it has a slightly bigger layer height, and results in almost negligible layer lines, and slightly shorter printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки 0,2 мм, він має трохи більшу висоту шару, що призводить до майже непомітних ліній шаруватості та трохи коротший час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.2 mm nozzle, it has a smaller layer height, and results in almost invisible layer lines and higher printing quality, but shorter printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки 0,2 мм, це має меншу висоту шару, і результатом є майже невидимі лінії шару та вища якість друку, але коротший час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.2 mm nozzle, it has a smaller layer lines, lower speeds and acceleration, and the sparse infill pattern is Gyroid. So, it results in almost invisible layer lines and much higher printing quality, but much longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки 0,2 мм, цей профіль має меншу кількість ліній шарування, менші швидкості і прискорення, і розріджене наповнення виконане у вигляді геометрії “Gyroid”. Таким чином, він забезпечує майже невидимі лінії шарування та значно вищу якість друку, але довший час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.2 mm nozzle, it has a smaller layer lines, lower speeds and acceleration, and the sparse infill pattern is Gyroid. So, it results in minimal layer lines and much higher printing quality, but much longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки 0,2 мм, цей профіль має меншу кількість ліній шарування, менші швидкості та прискорення, а також розріджене наповнення виконане у вигляді геометрії “Gyroid”. Таким чином, він забезпечує мінімальні лінії шарування та значно вищу якість друку, але збільшує час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.2 mm nozzle, it has lower speeds and acceleration, and the sparse infill pattern is Gyroid. So, it results in much higher printing quality, but a much longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки 0,2 мм, він має менші швидкості і прискорення, а також розріджену структуру наповнення у вигляді гіроїда. Таким чином, він забезпечує значно вищу якість друку, але при цьому друкується значно довше.

en: Compared with the default profile of a 0.4 mm nozzle, it has a bigger layer height, and results in more apparent layer lines and lower printing quality, but shorter printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки діаметром 0,4 мм, цей профіль має більшу висоту шару, що призводить до більш помітних ліній шарування та меншої якості друку, але скорочує час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.4 mm nozzle, it has a bigger layer height, and results in more apparent layer lines and lower printing quality, but slightly shorter printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки діаметром 0,4 мм, цей профіль має більшу висоту шару, що призводить до більш помітних ліній шарування та меншої якості друку, але трохи скорочує час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.4 mm nozzle, it has a smaller layer height, and results in almost negligible layer lines and higher printing quality, but longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки діаметром 0,4 мм, цей профіль має меншу висоту шару, що призводить до майже непомітних ліній шарування та вищої якості друку, але збільшує час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.4 mm nozzle, it has a smaller layer height, and results in almost negligible layer lines and longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки діаметром 0,4 мм, цей профіль має меншу висоту шару, що призводить до майже непомітних ліній шарування, але також збільшує час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.4 mm nozzle, it has a smaller layer height, and results in less apparent layer lines and higher printing quality, but longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки діаметром 0,4 мм, цей профіль має меншу висоту шару, що призводить до менш помітних ліній шарування та вищої якості друку, але збільшує час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.4 mm nozzle, it has a smaller layer height, lower speeds and acceleration, and the sparse infill pattern is Gyroid. So, it results in almost negligible layer lines and much higher printing quality, but much longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки діаметром 0,4 мм, цей профіль має меншу висоту шару, менші швидкості та прискорення, а також розріджений малюнок наповнення у вигляді геоїда. Тому він має майже непомітні лінії шарування і набагато вищу якість друку, але значно довший час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.4 mm nozzle, it has a smaller layer height, lower speeds and acceleration, and the sparse infill pattern is Gyroid. So, it results in less apparent layer lines and much higher printing quality, but much longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки діаметром 0,4 мм, цей профіль має меншу висоту шару, менші швидкості і прискорення, а також розріджений внутрішній наповнювач у вигляді геоіда. Таким чином, це призводить до менш помітних ліній шарування та значно вищої якості друку, але збільшує час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.4 mm nozzle, it has more wall loops and a higher sparse infill density. So, it results in higher strength of the prints, but more filament consumption and longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для насадки діаметром 0,4 мм, цей профіль має більше кількість обводок стін та вищу щільність розрідженого наповнювача. Таким чином, він забезпечує більшу міцність друків, але вимагає більше витрати філаменту та більшого часу друку.

en: Compared with the default profile of a 0.6 mm nozzle, it has a bigger layer height, and results in more apparent layer lines and lower printing quality, but shorter printing time in some printing cases.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем з 0,6 мм сопла, він має більшу висоту шару, що призводить до більш помітних ліній шару та нижчої якості друку, але коротшого часу друку у деяких випадках друку.

en: Compared with the default profile of a 0.6 mm nozzle, it has a bigger layer height, and results in much more apparent layer lines and much lower printing quality, but shorter printing time in some printing cases.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем з 0,6 мм сопла, він має більшу висоту шару, що призводить до набагато більш помітних ліній шару та значно нижчої якості друку, але коротшого часу друку у деяких випадках друку.

en: Compared with the default profile of a 0.6 mm nozzle, it has a smaller layer height, and results in less apparent layer lines and higher printing quality, but longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем з 0,6 мм сопла, він має меншу висоту шару, що призводить до менш помітних ліній шару та вищої якості друку, але більш тривалого часу друку.

en: Compared with the default profile of a 0.6 mm nozzle, it has a smaller layer height, and results in less apparent layer lines and slight higher printing quality, but longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем з 0,6 мм сопла, він має меншу висоту шару, що призводить до менш помітних ліній шару і трохи вищої якості друку, але довшого часу друку.

en: Compared with the default profile of a 0.6 mm nozzle, it has more wall loops and a higher sparse infill density. So, it results in higher strength of the prints, but more filament consumption and longer printing time.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем з 0,6 мм сопла, він має більше стінних петель і вищу щільність розрідженого наповнювача. Таким чином, він забезпечує більшу міцність друків, але споживає більше філаменту і має довший час друку.

en: Compared with the default profile of a 0.8 mm nozzle, it has a bigger layer height, and results in very apparent layer lines and much lower printing quality, but shorter printing time in some printing cases.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для сопла 0,8 мм, цей профіль має більшу висоту шару, що призводить до дуже помітних ліній шару і значно нижчої якості друку, але коротшого часу друку у деяких випадках друку.

en: Compared with the default profile of a 0.8 mm nozzle, it has a much bigger layer height, and results in extremely apparent layer lines and much lower printing quality, but much shorter printing time in some printing cases.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для сопла 0,8 мм, цей профіль має набагато більшу висоту шару, що призводить до надзвичайно помітних ліній шару і значно нижчої якості друку, але набагато коротшого часу друку у деяких випадках друку.

en: Compared with the default profile of a 0.8 mm nozzle, it has a slightly smaller layer height, and results in slightly less but still apparent layer lines and slightly higher printing quality, but longer printing time in some printing cases.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для сопла 0,8 мм, цей профіль має трохи меншу висоту шару, що призводить до трохи менше, але все ще помітних ліній шару і трохи вищої якості друку, але довшого часу друку у деяких випадках друку.

en: Compared with the default profile of a 0.8 mm nozzle, it has a smaller layer height, and results in less but still apparent layer lines and slightly higher printing quality, but longer printing time in some printing cases.
uk_UA: Порівняно з типовим профілем для сопла 0,8 мм, цей профіль має меншу висоту шару, що призводить до менше, але все ще помітних ліній шару і трохи вищої якості друку, але довшого часу друку у деяких випадках друку.

en: Compatible machine
uk_UA: Сумісна машина

en: Compatible machine condition
uk_UA: Сумісний стан машини

en: Compatible process profiles
uk_UA: Сумісні профілі процесів

en: Compatible process profiles condition
uk_UA: Стан сумісних профілів процесів

en: Complete Calibration
uk_UA: Повне калібрування

en: Complete print
uk_UA: Завершити друк

en: Completed
uk_UA: Завершений

en: Concentric
uk_UA: Концентричний

en: Conditional angle threshold
uk_UA: Умовний поріг кута

en: Conditional scarf joint
uk_UA: Умовне з’єднання з шарфом

en: Cone
uk_UA: Конус

en: Config which AMS slot should be used for a filament used in the print job
uk_UA: Налаштуйте, який слот AMS слід використовувати для нитки, яка використовується в завдання на друк

en: Configuration can update now.
uk_UA: Конфігурацію можна оновити зараз.

en: Configuration file "%1%" was loaded, but some values were not recognized.
uk_UA: Файл конфігурації “%1%” був завантажений, але деякі значення не були розпізнані.

en: Configuration incompatible
uk_UA: Несумісність конфігурації

en: Configuration package changed
uk_UA: Змінено пакет конфігурації

en: Configuration package updated to
uk_UA: Пакет конфігурації оновлено до

en: Configuration package was loaded, but some values were not recognized.
uk_UA: Пакет конфігурації був завантажений, але деякі значення не були розпізнані.

en: Configuration update
uk_UA: Оновлення конфігурації

en: Configuration updates
uk_UA: Оновлення конфігурації

en: Confirm
uk_UA: Прийняти

en: Confirm and Update Nozzle
uk_UA: Підтвердити і оновити сопло

en: Confirm connectors
uk_UA: Підтвердити з'єднувачі

en: Confirm extruded
uk_UA: Підтвердити витіснення

en: Conflicts of gcode paths have been found at layer %d. Please separate the conflicted objects farther (%s <-> %s).
uk_UA: Знайдено конфлікти шляхів gcode на рівні %d. Будь ласка, подальше розділіть конфліктні об’єкти далі (%s <-> %s).

en: Connect %s failed! [SN:%s, code=%s]
uk_UA: Не вдалося підключити %s! [Серійний номер:%s, код=%s]

en: Connect a sparse infill line to an internal perimeter with a short segment of an additional perimeter. If expressed as percentage (example: 15%) it is calculated over sparse infill line width. Slicer tries to connect two close infill lines to a short perimeter segment. If no such perimeter segment shorter than infill_anchor_max is found, the infill line is connected to a perimeter segment at just one side and the length of the perimeter segment taken is limited to this parameter, but no longer than anchor_length_max. Set this parameter to zero to disable anchoring perimeters connected to a single infill line.
uk_UA: Це з’єднує розріджену заповнену лінію з внутрішнім периметром за допомогою короткого сегмента додаткового периметру. Якщо виразити це у відсотках (наприклад, 15%), то воно обчислюється відносно ширини розрідженої заповненної лінії. QIDI Studio намагається з’єднати дві близькі лінії заповнення з коротким сегментом периметру. Якщо не знайдено жодного такого короткого сегмента периметру, що би був коротший за infill_anchor_max, то лінію заповнення з’єднується з сегментом периметру лише з одного боку, і довжина сегмента периметру обмежується цим параметром, але не більше anchor_length_max. Встановіть цей параметр на нуль, щоб вимкнути закріплення периметрів, які з’єднані з одиночною лінією заповнення.

en: Connect a sparse infill line to an internal perimeter with a short segment of an additional perimeter. If expressed as percentage (example: 15%) it is calculated over sparse infill line width. Slicer tries to connect two close infill lines to a short perimeter segment. If no such perimeter segment shorter than this parameter is found, the infill line is connected to a perimeter segment at just one side and the length of the perimeter segment taken is limited to infill_anchor, but no longer than this parameter. Set this parameter to zero to disable anchoring.
uk_UA: Це з’єднує лінію розрідженого заповнення зі внутрішнім периметром коротким сегментом додаткового периметру. Якщо виражено у відсотках (наприклад, 15%), то він обчислюється відносно ширини лінії розрідженого заповнення. QIDI Studio намагається з’єднати дві близькі лінії розрідженого заповнення коротким сегментом периметру. Якщо ж жодного такого сегмента периметру, коротшого за цей параметр, не знайдено, то лінія розрідженого заповнення з’єднується з сегментом периметру з одного боку, і довжина цього сегмента периметру обмежується значенням параметра infill_anchor, але не більше цього параметра. Встановіть цей параметр на значення нуль, щоб вимкнути з’єднання.

en: ConnectPrinter(LAN)
uk_UA: Підключити принтер (локальна мережа)

en: Connecting to printer
uk_UA: Підключення до принтера

en: Connecting to printer...
uk_UA: Підключення до принтера…

en: Connecting to server
uk_UA: Підключення до сервера

en: Connecting to the printer. Unable to cancel during the connection process.
uk_UA: З’єднання з принтером. Під час процесу підключення скасувати неможливо.

en: Connecting...
uk_UA: Підключення...

en: Connection
uk_UA: Зв'язок

en: Connection Failed. Please check the network and try again
uk_UA: Підключення не вдалося. Будь ласка, перевірте мережу та спробуйте ще раз

en: Connection failed! If your IP and Access Code is correct, 
    please move to step 3 for troubleshooting network issues
uk_UA: З’єднання не вдалося! Якщо ваша IP-адреса та доступний код вірні, 
    перейдіть до кроку 3 для вирішення проблем з мережею

en: Connection failed, please double check IP and Access Code
uk_UA: З’єднання не вдалося, будь ласка, перевірте IP-адресу та доступний код

en: Connection to AstroBox works correctly.
uk_UA: З’єднання з AstroBox працює коректно.

en: Connection to Duet works correctly.
uk_UA: З’єднання з Duet працює коректно.

en: Connection to FlashAir works correctly and upload is enabled.
uk_UA: З’єднання з FlashAir працює коректно, і завантаження активовано.

en: Connection to MKS works correctly.
uk_UA: З’єднання з MKS працює коректно.

en: Connection to Moonraker works correctly.
uk_UA: З’ єднання з Moonraker працює правильно.

en: Connection to OctoPrint works correctly.
uk_UA: Підключення до OctoPrint працює правильно.

en: Connection to Prusa SL1 / SL1S works correctly.
uk_UA: Підключення до Prusa SL1 / SL1S працює правильно.

en: Connection to PrusaLink works correctly.
uk_UA: Підключення до PrusaLink працює коректно.

en: Connection to Repetier works correctly.
uk_UA: Підключення до Repetier працює правильно.

en: Connection to printer failed
uk_UA: Помилка підключення до принтера

en: Connection to printers connected via the print host failed.
uk_UA: Не вдалося з’єднатися з принтерами, підключеними через принт-сервер.

en: Connector
uk_UA: З'єднувач

en: Connectors
uk_UA: З'єднувачі

en: Contour
uk_UA: Контур

en: Contour and hole
uk_UA: Контур та отвір

en: Contour of object will be grown or shrunk in XY plane by the configured value. Positive value makes contour bigger. Negative value makes contour smaller. This function is used to adjust size slightly when the object has assembling issue
uk_UA: Контур об'єкта буде збільшено або зменшено у площині XY на задане Значення. Позитивне значення робить контур більше. Негативне Зменшення контуру. Ця функція використовується для невеликої Корегування розміру, коли об'єкт має проблему складання

en: Control
uk_UA: Контроль

en: Convert from inch
uk_UA: Перетворити з імерської

en: Convert from meter
uk_UA: Перетворити з метричної

en: Convert the retraction moves to G10 and G11 gcode
uk_UA: Перетворити рухи відведення в G10 і G11 G-код

en: Cooling
uk_UA: Охолодження

en: Cooling chamber
uk_UA: Охолодження камери

en: Cooling for specific layer
uk_UA: Охолодження для конкретного шару

en: Cooling overhang threshold
uk_UA: Поріг охолоджувального звису

en: Copies of the selected object
uk_UA: Копії вибраного об'єкта

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Copy Current Filament Preset
uk_UA: Копіювати поточний набір параметрів філаменту

en: Copy preset from filament
uk_UA: Скопіювати налаштування з філаменту

en: Copy selection to clipboard
uk_UA: Копіювати виділення в буфер обміну

en: Copy to clipboard
uk_UA: Копіювати в буфер обміну

en: Copying directory %1% to %2% failed: %3%
uk_UA: Не вдалося скопіювати каталог %1% до %2%: %3%

en: Copying of file %1% to %2% failed: %3%
uk_UA: Копіювання %1% у %2% не вдалося: %3%

en: Copying of the temporary G-code to the output G-code failed
uk_UA: Не вдалося скопіювати тимчасовий G-код у вихідний G-код

en: Copyright
uk_UA: Авторські права

en: Cost
uk_UA: Витрата

en: Could not connect to AstroBox
uk_UA: Не вдалося з’єднатися з AstroBox

en: Could not connect to Duet
uk_UA: Не вдалося з’єднатися з Duet

en: Could not connect to FlashAir
uk_UA: Не вдалося з’єднатися з FlashAir

en: Could not connect to MKS
uk_UA: Не вдалося підключитися до MKS

en: Could not connect to OctoPrint
uk_UA: Не вдалося підключитися до OctoPrint

en: Could not connect to Prusa SLA
uk_UA: Не вдалося підключитися до Prusa SLA

en: Could not connect to PrusaLink
uk_UA: Не вдалося підключитися до PrusaLink

en: Could not connect to Repetier
uk_UA: Не вдалося підключитися до Repetier

en: Could not get a valid Printer Host reference
uk_UA: Не вдалося отримати дійсне посилання на Принт-Сервер

en: Could not get resources to create a new connection
uk_UA: Не вдалося отримати ресурси для створення нового з’єднання

en: Cover
uk_UA: Обкладинка

en: Cover the top contact layer of the supports with loops. Disabled by default.
uk_UA: Накрийте петлями верхній контактний шар опор. Вимкнено за замовчуванням.

en: Cracks smaller than 2x gap closing radius are being filled during the triangle mesh slicing. The gap closing operation may reduce the final print resolution, therefore it is advisable to keep the value reasonably low.
uk_UA: Під час розрізання тріщини на трикутну сітку заповнюються тріщини,менше ніж 2 радіуси замикання зазору. Операція закриття проміжку може зменшити кінцевий дозвіл друку, тому бажано підтримувати значення на досить низькому рівні.

en: Create
uk_UA: Створити

en: Create Based on Current Filament
uk_UA: Створити на основі поточного філаменту

en: Create Based on Current Printer
uk_UA: Створити на основі поточного принтера

en: Create Filament
uk_UA: Створити Філамент

en: Create Filament Successful
uk_UA: Створення філаменту успішно завершено

en: Create Nozzle for Existing Printer
uk_UA: Створити сопло для існуючого принтера

en: Create Printer
uk_UA: Принтер

en: Create Printer Successful
uk_UA: Створення принтера успішно завершено

en: Create Printer/Nozzle
uk_UA: Створити Принтер/Сопло

en: Create Type
uk_UA: Тип

en: Create filament presets failed. As follows:
uk_UA: Створення налаштувань філаменту не вдалося. Ось докладніше:

en: Create from Template
uk_UA: Створити з шаблону

en: Create printer
uk_UA: Створити

en: Create process presets failed. As follows:
uk_UA: Створення налаштувань процесу не вдалося. Ось докладніше:

en: Creating a new project
uk_UA: Створення нового проекту

en: Critical error
uk_UA: Критична помилка

en: Cross Hatch
uk_UA: Перехресний штрих

en: Ctrl + Mouse wheel
uk_UA: Ctrl + Коліщатко миші

en: Ctrl+Mouse wheel
uk_UA: Ctrl+Колесо миші

en: Cube
uk_UA: Куб

en: Cubic
uk_UA: Кібічний

en: Current Cabin humidity
uk_UA: Поточна вологість у кабіні

en: Current Version:
uk_UA: Поточна версія:

en: Current chamber temperature is higher than the material's safe temperature,it may result in material softening and clogging.The maximum safe temperature for the material is %d
uk_UA: Поточна температура камери вища, ніж безпечна температура матеріалу, це може призвести до розм’якшення матеріалу та його забивання. Максимально безпечна температура для цього матеріалу становить %d

en: Current filament colors:
uk_UA: Поточні кольори філаменту:

en: Current flowrate cali param is invalid
uk_UA: Поточний параметр калібрування витрати недійсний

en: Current vendor has no models, please reselect.
uk_UA: Поточний виробник не має моделей, будь ласка, перевиберіть.

en: Custom
uk_UA: Стандартний

en: Custom CA certificate file can be specified for HTTPS OctoPrint connections, in crt/pem format. If left blank, the default OS CA certificate repository is used.
uk_UA: Для HTTPS-з'єднань OctoPrint можна вказати файл сертифіката ЦС користувача, у форматі crt/pem. Якщо залишити порожнім, за замовчуванням використовуватиметься сховище сертифікатів ЦС ОС.

en: Custom Color
uk_UA: Спеціальний колір

en: Custom G-code
uk_UA: G-код користувача

en: Custom G-code:
uk_UA: G-код користувача:

en: Custom Template:
uk_UA: Користувацький шаблон:

en: Custom supports and color painting were removed before repairing.
uk_UA: Користувацькі підтримки та колірне фарбування були видалені перед відновленням.

en: Custom vendor is not input, please input custom vendor.
uk_UA: Власного виробника не введено. Будь ласка, введіть інформацію про власного виробника.

en: Customize
uk_UA: Налаштувати

en: Customized Preset
uk_UA: Налаштований параметр

en: Cut
uk_UA: Вирізати

en: Cut Connectors information
uk_UA: Інформація про відрізані з'єднувачі

en: Cut Tool
    Did you know that you can cut a model at any angle and position with the cutting tool?
uk_UA: Інструмент для вирізання
    Чи знали ви, що ви можете вирізати модель під будь-яким кутом і в будь-якому положенні за допомогою інструменту для вирізання?

en: Cut connectors
uk_UA: Вирізати з'єднувачі

en: Cut filament
uk_UA: Відрізати філамент

en: Cut selection to clipboard
uk_UA: Вирізати виділення в буфер обміну

en: Cut to parts
uk_UA: Розрізати на частини

en: Cutter error pause
uk_UA: Пауза через помилку різака

en: Cylinder
uk_UA: Циліндр

en: DEBUG settings have saved successfully!
uk_UA: Налаштування налагодження успішно збережено!

en: DEV host: api-dev.qidi-lab.com/v1
uk_UA: Хост розробника: api-dev.qidi-lab.com/v1

en: DNS Server:
uk_UA: DNS-сервер:

en: DRY
uk_UA: СУХО

en: Daily Tips
uk_UA: Щоденні поради

en: Damp PVA will become flexible and get stuck inside AMS,please take care to dry it before use.
uk_UA: Вологий PVA стає гнучким і може застрягти всередині AMS, будь ласка, обережно висушіть його перед використанням.

en: Dark Mode
uk_UA: Темний режим

en: Deadzone:
uk_UA: Мертва зона:

en: Debug Info
uk_UA: Налагоджувальна інформація

en: Decides the size of thumbnail stored in gcode files
uk_UA: Визначає розмір мініатюри, збереженої в файлах G-code

en: Decimate ratio
uk_UA: Коефіцієнт зменшення

en: Decrease this value slightly(for example 0.9) to reduce the amount of material for bridge, to improve sag
uk_UA: Трохи зменшіть це значення (наприклад, 0.9), щоб зменшити кількість матеріалу для мосту, щоб покращити провисання

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Default View
uk_UA: За замовчуванням

en: Default color
uk_UA: Колір за замовчуванням

en: Default filament color
uk_UA: Колір філаменту за замовчуванням

en: Default filament profile
uk_UA: Профіль стандартного філаменту

en: Default filament profile when switch to this machine profile
uk_UA: Профіль стандартного філаменту при перемиканні на цей профіль машини

en: Default jerk
uk_UA: Значення jerk за замовчуванням

en: Default line width if some line width is set to be zero
uk_UA: За замовчуванням ширина лінії для значень ширини ліній, встановлених на 0

en: Default process profile
uk_UA: Профіль за промовчанням

en: Default process profile when switch to this machine profile
uk_UA: Профіль за промовчанням при перемиканні на цей профіль машини

en: Del
uk_UA: Видалити

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete All
uk_UA: Видалити все

en: Delete Custom G-code
uk_UA: Видалити G-код користувача

en: Delete Custom Template
uk_UA: Видалити шаблон користувача

en: Delete Filament
uk_UA: Видалити Філамент

en: Delete Filament Change
uk_UA: Видалити заміну нитки

en: Delete Pause
uk_UA: Видалити паузу

en: Delete Photo
uk_UA: Видалити фото

en: Delete Physical Printer
uk_UA: Вилучити фізичний принтер

en: Delete Plate
uk_UA: Видалити пластину

en: Delete Preset
uk_UA: Видалити пресет

en: Delete all
uk_UA: Видаляє все

en: Delete all connectors
uk_UA: Видалити всі з'єднувачі

en: Delete connector from object which is a part of cut
uk_UA: Видалити конектор з об'єкта, який є частиною розрізу

en: Delete filament
uk_UA: Видалити філамент

en: Delete file
uk_UA: Видалити файл

en: Delete files
uk_UA: Видалити файли

en: Delete input
uk_UA: Видалити вхід

en: Delete negative volume from object which is a part of cut
uk_UA: Видалити негативний об'єм з об'єкта, який є частиною розрізу

en: Delete object which is a part of cut object
uk_UA: Видалити об'єкт, який є частиною обрізаного об'єкта

en: Delete objects, parts, modifiers
uk_UA: Видалення об'єктів, частин, модифікаторів

en: Delete preset
uk_UA: Видалити пресет

en: Delete selected
uk_UA: Видалити вибране

en: Delete selected files from printer.
uk_UA: Видалити вибрані файли з принтера.

en: Delete solid part from object which is a part of cut
uk_UA: Видалити твердотільну частину об'єкта, який є частиною вирізу

en: Delete the selected object
uk_UA: Видалити вибраний об'єкт

en: Delete this preset
uk_UA: Видалити цей пресет

en: Deletes all objects
uk_UA: Видаляє всі об'єкти

en: Deletes the current selection
uk_UA: Видаляє поточний вибір

en: Deleting the last solid part is not allowed.
uk_UA: Видалення останньої суцільної частини не допускається.

en: Density
uk_UA: Щільність

en: Density of internal sparse infill, 100% means solid throughout
uk_UA: Щільність внутрішнього розрідженого заповнення, 100%% означає суцільне заповнення по всій площі

en: Density of the first raft or support layer
uk_UA: Щільність першого шару або опорного шару

en: Depth
uk_UA: Глибина

en: Depth ratio
uk_UA: Коефіцієнт глибини

en: Deretraction Speed
uk_UA: Швидкість компенсуючого ретракту

en: Describe how long the nozzle will move along the last path when retracting
uk_UA: Опишіть, як довго насадка буде переміщуватися вздовж останнього шляху під час відведення

en: Description:
uk_UA: Опис:

en: Deselect All
uk_UA: Скасувати вибір всіх

en: Deselect all
uk_UA: Прибрати виділення з усього

en: Deselects all objects
uk_UA: Скасує вибір усіх об'єктів

en: Detached
uk_UA: Окремий

en: Detail level
uk_UA: Рівень деталізації

en: Detail.
uk_UA: Деталь.

en: Details
uk_UA: Подробиці

en: Detect narrow internal solid infill
uk_UA: Виявлення вузького внутрішнього заповнення твердим тілом

en: Detect overhang wall
uk_UA: Виявлення периметрів, що нависають

en: Detect overhangs for auto-lift
uk_UA: Виявлення виступів для автоматичного підйому

en: Detect the overhang percentage relative to line width and use different speed to print. For 100 percent overhang, bridge speed is used.
uk_UA: Визначте відсоток звису щодо ширини лінії та використовуйте для друку іншу швидкість. Для 100 відсоткового звису використовується швидкість моста.

en: Detect thin wall
uk_UA: Виявлення тонкої стінки

en: Detect thin wall which can't contain two line width. And use single line to print. Maybe printed not very well, because it's not closed loop
uk_UA: Визначте тонку стінку, яка не може містити дві лінії. І використовувати один рядок для друку. Може бути надрукований не дуже добре, бо це не замкнутий контур

en: Detects clogging and filament grinding, halting printing immediately to conserve time and filament.
uk_UA: Виявляє засмічення та стирання нитки, негайно зупиняючи друк для економії часу та матеріалу.

en: Detour and avoid traveling across wall which may cause blob on surface
uk_UA: Обійдіть і уникайте подорожей по стіні, що може спричинити збільшення на поверхні

en: Develop Mode
uk_UA: Режим розробки

en: Develop mode
uk_UA: Режим розробки

en: Device
uk_UA: Пристрій

en: Device Name
uk_UA: Назва пристрою

en: Device Status
uk_UA: Статус пристрою

en: Device UI
uk_UA: Інтерфейс пристрою

en: Diameter
uk_UA: Діаметр

en: Diameter of nozzle
uk_UA: Діаметр сопла

en: Diameter of the print bed. It is assumed that origin (0,0) is located in the center.
uk_UA: Діаметр друкованої платформи. Передбачається, що початок координат (0,0) перебуває у центрі.

en: Difference
uk_UA: Різниця

en: Different nozzle diameters and different filament diameters is not allowed when prime tower is enabled.
uk_UA: Використання різних діаметрів насадок та різних діаметрів філаментів не допускається, коли увімкнено вежу підготовки.

en: Different types of supports
    Did you know that you can choose from multiple types of supports? Tree supports work great for organic models, while saving filament and improving print speed. Check them out!
uk_UA: Різні типи опор
    Чи знали ви, що ви можете вибирати різни типи опор? Дерев'яні опори прекрасно підходять для органічних моделей, зекономивши філамент і покращивши швидкість друку. Перевірте їх!

en: Direct distance
uk_UA: Пряма відстань

en: Direct drive
uk_UA: Прямий привід

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Disable AMS
uk_UA: Вимкнути AMS

en: Disc
uk_UA: Диск

en: Discard Modified Value
uk_UA: Відхилити змінене значення

en: Discard or Use Modified Value
uk_UA: Відхилити або використовувати змінене значення

en: Display
uk_UA: Відображати

en: Distance
uk_UA: Відстань

en: Distance XYZ
uk_UA: Відстань XYZ

en: Distance from model to the outermost brim line
uk_UA: Відстань від моделі до крайньої лінії кайми

en: Distance from skirt to brim or object
uk_UA: Відстань між спідницею/каймою або моделлю

en: Distance of the 0,0 G-code coordinate from the front left corner of the rectangle.
uk_UA: Відстань координати G-коду 0,0 від переднього лівого кута.

en: Distance of the nozzle tip to the lid. Used for collision avoidance in by-object printing.
uk_UA: Відстань від кінчика сопла до кришки. Використовується для уникнення зіткнення під час друку за обʼєктами.

en: Distance of the nozzle tip to the lower rod. Used for collision avoidance in by-object printing.
uk_UA: Відстань від кінчика сопла до нижнього штока. Використовується для уникнення зіткнення під час друку за об’єктами.

en: Divide by zero
uk_UA: Поділити на нуль

en: Do not Enable AMS
uk_UA: Котушка

en: Do not run any validity checks, such as gcode path conflicts check.
uk_UA: Не виконуйте перевірки дійсності, наприклад, перевірку конфліктів шляхуgcode.

en: Do you want to continue?
uk_UA: Ви хочете продовжувати?

en: Do you want to delete the file '%s' from printer?
uk_UA: Ви хочете видалити файл '%s' з принтера?

en: Do you want to replace it
uk_UA: Ви хочете замінити його

en: Do you want to save changes to "%1%"?
uk_UA: Ви хочете зберегти зміни в \%1%\?

en: Do you want to synchronize your personal data from QIDI Cloud? 
    It contains the following information:
    1. The Process presets
    2. The Filament presets
    3. The Printer presets
uk_UA: Ви хочете синхронізувати свої особисті дані з QIDI Cloud? 
    Він містить таку інформацію:
    1. Передустановки процесу
    2. Передустановки філаменту
    3. Передустановки принтера

en: Don't create support on model surface, only on build plate
uk_UA: Не створюйте опору на поверхні моделі лише від столу

en: Don't retract when the travel is in infill area absolutely. That means the oozing can't been seen. This can reduce times of retraction for complex model and save printing time, but make slicing and G-code generating slower
uk_UA: Відключає ретракт, коли сопло знаходиться в зоні заповнення. Це може зменшити час втягування складної моделі та заощадити час друку, але уповільнить нарізку та генерацію G-коду

en: Don't save
uk_UA: Не зберігати

en: Don't show again
uk_UA: Більше не показувати

en: Don't slow down outer walls
uk_UA: Не уповільнюйте зовнішні стінки.

en: Don't support bridges
uk_UA: Мости без опор

en: Don't support the whole bridge area which makes support very large. Bridge usually can be printing directly without support if not very long
uk_UA: Не підтримуйте весь міст, що робить підтримку дуже великою. Міст зазвичай можна друкувати безпосередньо без підтримки, якщо він не дуже довгий

en: Done
uk_UA: Виконано

en: Dovetail
uk_UA: Ластівчин хвіст

en: Dowel
uk_UA: Дюбель

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Download Beta Version
uk_UA: Завантажити бета-версію

en: Download Models
uk_UA: Скачати моделі

en: Download failed
uk_UA: Завантаження не далося

en: Download failed, File size exception.
uk_UA: Завантаження не вдалося через виняток розміру файлу.

en: Download failed, unknown file format.
uk_UA: Не вдалося завантажити, невідомий формат файлу.

en: Download finished
uk_UA: Завантаження завершено

en: Download selected files from printer.
uk_UA: Завантажте вибрані файли з принтера.

en: Download waiting...
uk_UA: Чекання завантаження...

en: Downloading
uk_UA: Завантаження

en: Downloading %d%%...
uk_UA: Завантаження %d%%...

en: Downloading QIDI Network Plug-in
uk_UA: Завантаження мережевого модуля QIDI, що підключається

en: Downloading Virtual Camera Tools
uk_UA: Завантаження інструментів віртуальної камери

en: Downloading failed.
uk_UA: Завантаження не вдалося.

en: Downloading...
uk_UA: Завантаження...

en: Downloads
uk_UA: Завантаження

en: Drag
uk_UA: Перетягніть

en: Drag to move the cut plane
uk_UA: Перетягніть, щоб перемістити площину різу

en: Drag to move the cut plane
    Right-click a part to assign it to the other side
uk_UA: Перетягніть, щоб перемістити площину різу
    Клацніть правою кнопкою миші по деталі, щоб призначити її на інший бік

en: Drop project file
uk_UA: Видалити файл проекту

en: During print
uk_UA: Під час друку

en: Dynamic flow Calibration
uk_UA: Калібрування динамічного потоку

en: Dynamic flow calibration
uk_UA: Динамічна калібрування потоку

en: ERROR
uk_UA: ПОМИЛКА

en: Edge
uk_UA: Ребро

en: Edge detection
uk_UA: Виявлення кордонів

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit Custom G-code
uk_UA: Редагувати G-код користувача

en: Edit Filament
uk_UA: Редагувати філамент

en: Edit Flow Dynamics Calibration
uk_UA: Редагувати калібрування динаміки потоку

en: Edit Plate Name
uk_UA: Редагувати назву пластини

en: Edit Preset
uk_UA: Редагувати налаштування

en: Edit Process Settings
uk_UA: Змінити параметри процесу

en: Edit Text
uk_UA: Редагувати текст

en: Edit connectors
uk_UA: Редагувати з'єднувачі

en: Edit in Parameter Table
uk_UA: Змінити у таблиці параметрів

en: Edit preset
uk_UA: Змінити попереднє встановлення

en: Edit print parameters for a single object
uk_UA: Редагувати параметри друку для одного об'єкта

en: Edit to scale
uk_UA: Редагувати масштаб

en: Ejecting of device %s(%s) has failed.
uk_UA: Помилка виймання пристрою %s(%s).

en: Elephant foot compensation
uk_UA: Компенсація слонової ноги

en: Embeded
uk_UA: Вбудовано

en: Embeded
    depth
uk_UA: Вбудована
    глибина

en: Empty
uk_UA: Пусто

en: Empty layers around bottom are replaced by nearest normal layers.
uk_UA: Порожні шари навколо дна замінюються найближчими нормальними шарами.

en: Enable
uk_UA: Увімкнення

en: Enable AI monitoring of printing
uk_UA: Увімкнути ІІ-моніторинг друку

en: Enable AMS
uk_UA: AMS

en: Enable SSL(FTP)
uk_UA: Увімкнути SSL(FTP)

en: Enable SSL(MQTT)
uk_UA: Увімкнути SSL (MQTT)

en: Enable accel_to_decel
uk_UA: Увімкнути прискорення до уповільнення

en: Enable dark mode
uk_UA: Увімкнути темний режим

en: Enable detection of build plate position
uk_UA: Увімкнути визначення положення робочого столу

en: Enable pressure advance
uk_UA: Увімкнути випередження тиску PA

en: Enable pressure advance, auto calibration result will be overwriten once enabled. Useless for QIDI Printer
uk_UA: Увімкнути автоматичне вдавлювання, результат автоматичної калібрування буде перезаписаний після увімкнення. Невикористовується для принтерів QIDI Printer

en: Enable rotation
uk_UA: Увімкнути обертання

en: Enable support
uk_UA: Увімкнути підтримку

en: Enable support generation.
uk_UA: Увімкнути генерацію підтримки.

en: Enable this if printer support air filtration enhancement.
uk_UA: Увімкніть це, якщо принтер підтримує покращення фільтрації повітря.

en: Enable this option if machine has auxiliary part cooling fan
uk_UA: Увімкніть цю опцію, якщо машина оснащена вентилятором охолодженнядопоміжної частини

en: Enable this option to add EXCLUDE OBJECT command in g-code for klipper firmware printer
uk_UA: Увімкнути цей параметр для додавання команди ВИКЛЮЧИТИ ОБ'ЄКТ у g-code для klipper

en: Enable this option to optimize part cooling fan speed for overhang and bridge to get better cooling
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб оптимізувати швидкість вентилятора охолодженнядеталі для звису та мосту, щоб покращити охолодження

en: Enable this option to slow printing down for different overhang degree
uk_UA: Увімкнути цей параметр для уповільнення друку при різних ступенях звису

en: Enable this option to slow printing speed down to make the final layer time not shorter than the layer time threshold in "Max fan speed threshold", so that layer can be cooled for a longer time. This can improve the cooling quality for needle and small details
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб сповільнити швидкість друку, щоб час останнього шару не був коротшим за пороговий час шару в “Максимальний поріг швидкості вентилятора”, щоб шар можна було охолоджувати протягом довшого часу. Це може покращити якість охолодження для голки та дрібних деталей

en: Enable this to add line number(Nx) at the beginning of each G-Code line
uk_UA: Ця опція використовується для додавання номера рядка (Nx) на початку кожногорядки G-Code

en: Enable this to enable the camera on printer to check the quality of first layer
uk_UA: Увімкнення цього параметра дозволяє камері на принтері перевіряти якістьпершого шару

en: Enable this to get a G-code file which has G2 and G3 moves. And the fitting tolerance is the same as resolution
uk_UA: Увімкніть це, щоб отримати файл G-коду, який містить рухи G2 та G3. Точність підгонки буде такою ж, як і роздільна здатність

en: Enable this to get precise z height of object after slicing. It will get the precise object height by fine-tuning the layer heights of the last few layers. Note that this is an experimental parameter.
uk_UA: Увімкніть це, щоб отримати точну висоту об’єкта Z після нарізки. Він отримає точну висоту об’єкта, уточнивши висоти шарів останніх кількох шарів. Зауважте, що це експериментальний параметр.

en: Enabling traditional timelapse photography may cause surface imperfections. It is recommended to change to smooth mode.
uk_UA: Включення традиційної фотографії таймлапсу може призвести до дефектів на поверхні. Рекомендується перейти в режим згладжування.

en: End
uk_UA: Кінець

en: End G-code
uk_UA: Завершальний G-code

en: End G-code when finish the printing of this filament
uk_UA: Завершальний G-code, коли закінчите друк цієї нитки

en: End G-code when finish the whole printing
uk_UA: Завершальний G-code, коли закінчити весь друк

en: End PA:
uk_UA: Кінцевий РА:

en: End retraction length:
uk_UA: Кінцева довжина ретракту:

en: End speed:
uk_UA: Кінцева швидкість:

en: End temp:
uk_UA: Кінцева температура:

en: End volumetric speed:
uk_UA: Кінцева об'ємна швидкість:

en: Enforce seam
uk_UA: Примусове розташування шва

en: Enforce supports
uk_UA: Примусова підтримка

en: Enqueued
uk_UA: У черзі

en: Ensure vertical shell thickness
uk_UA: Забезпечення вертикальної товщини оболонки

en: Enter Custom G-code used on current layer:
uk_UA: Введіть G-код користувача, що використовується в поточному шарі:

en: Enter new name
uk_UA: Введіть нове ім'я

en: Enumeration of host printers failed.
    Message body: "%1%"
    Error: "%2%"
uk_UA: Помилка переліку хост-принтерів.
    Тіло повідомлення: “%1%”
    Помилка: “%2%”

en: Erase
uk_UA: Ластик

en: Erase all painting
uk_UA: Стерти всі малюнки

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error Message
uk_UA: Повідомлення про помилку

en: Error code
uk_UA: Код помилки

en: Error code: %d
uk_UA: Код помилки: %d

en: Error desc
uk_UA: Опис помилки

en: Error during reload
uk_UA: Помилка під час перезавантаження

en: Error during replace
uk_UA: Помилка заміни

en: Error in zip archive
uk_UA: Помилка у zip архіві

en: Error loading shaders
uk_UA: Помилка завантаження шейдерів

en: Error occurs while loading G-code file
uk_UA: Помилка під час завантаження файлу G-коду

en: Error uploading to print host:
uk_UA: Помилка завантаження на друкованого хоста:

en: Error!
uk_UA: Помилка!

en: Error! Invalid model
uk_UA: Помилка! Неприпустима модель

en: Error! Unable to create thread!
uk_UA: Помилка! Неможливо створити тему!

en: Error:
uk_UA: Помилка:

en: Error: %1$d non-manifold edge. | Error: %1$d non-manifold edges.
uk_UA[0]: Помилка: %1$d крайка без колектора.
uk_UA[1]: Помилка: %1$d крайки без колектора.

en: Error: Please close all toolbar menus first
uk_UA: Помилка: будь ласка, спочатку закрийте все меню панелі інструментів

en: Errors
uk_UA: Помилки

en: Estimated time
uk_UA: Розрахунковий час

en: Europe
uk_UA: Європа

en: Even-odd
uk_UA: Парний-непарний

en: Example
uk_UA: Приклад

en: Exception
uk_UA: Виняток

en: Exception in obtaining file size, please import again.
uk_UA: Виникла помилка під час визначення розміру файлу, будь ласка, імпортуйте знову.

en: Exclude objects
uk_UA: Виключити об'єкт

en: Exhaust fan
uk_UA: Витяжний вентилятор

en: Exit %s
uk_UA: Вихід %s

en: Expand (+) or shrink (-) the horizontal span of normal support
uk_UA: Розширити (+) або зменшити (-) горизонтальний проліт підтримки

en: Expand all raft layers in XY plane
uk_UA: Розгорнути всі шари плоту в площині XY

en: Expand the first raft or support layer to improve bed plate adhesion
uk_UA: Розширте перший рафт або опорний шар, щоб покращити адгезію опорної плити

en: Experimental feature.Retracting and cutting off the filament at a longer distance during changes to minimize purge.While this reduces flush significantly, it may also raise the risk of nozzle clogs or other printing problems.
uk_UA: Експериментальна функція. Відведення та відрізання філаменту на більшій відстані під час змін для мінімізації вимивання. Хоча це значно зменшує кількість витоку, це також може збільшити ризик засмічення насадки або інших проблем з друку.

en: Experimental feature.Retraction length before cutting off during filament change
uk_UA: Експериментальна функція. Відстань відведення перед відрізанням під час зміни філаменту

en: Experimental feature: Retracting and cutting off the filament at a greater distance during filament changes to minimize flush.Although it can notably reduce flush,  it may also elevate the risk of nozzle clogs or other printing complications.
uk_UA: Експериментальна функція: Відведення та відрізання філаменту на більшій відстані під час зміни філаменту для мінімізації промивання. Хоча це може помітно зменшити промивання, це також може підвищити ризик засмічення сопла або інших ускладнень друку.

en: Experimental feature: Retracting and cutting off the filament at a greater distance during filament changes to minimize flush.Although it can notably reduce flush, it may also elevate the risk of nozzle clogs or other printing complications.Please use with the latest printer firmware.
uk_UA: Експериментальна функція: Відведення та відрізання філаменту на більшій відстані під час зміни філаменту для мінімізації промивання. Хоча це може помітно зменшити промивання, це також може підвищити ризик засмічення сопла або інших ускладнень друку. Будь ласка, використовуйте з останнім прошивковим забезпеченням принтера.

en: Explosion Ratio
uk_UA: Коефіцієнт вибуху

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export &Toolpaths as OBJ
uk_UA: Експорт траєкторій як OBJ

en: Export 3mf file without using some 3mf-extensions
uk_UA: Експорт файлу 3mf без використання будь-яких 3mf-розширень

en: Export AMF file:
uk_UA: Експор файлу AMF:

en: Export G-code
uk_UA: Експорт G-коду

en: Export G-code file
uk_UA: Експорт файлу G-коду

en: Export Generic 3MF
uk_UA: Експорт спільного 3MF

en: Export Log
uk_UA: Експортувати журнал (лог)

en: Export OBJ file:
uk_UA: Експор файлу OBJ:

en: Export STL file:
uk_UA: Експорт файлу STL:

en: Export all objects as STLs
uk_UA: Експортувати всі об’єкти як файли STL

en: Export all objects as one STL
uk_UA: Експортувати всі об’єкти як один файл STL

en: Export all plate sliced file
uk_UA: Експортувати весь файл нарізки

en: Export all sliced file
uk_UA: Експортувати весь нарізаний файл

en: Export as STLs
uk_UA: Експортувати як файли STL

en: Export as one STL
uk_UA: Експортувати як один файл STL

en: Export current configuration to files
uk_UA: Експорт поточної конфігурації до файлів

en: Export current plate as G-code
uk_UA: Експортувати поточну пластину як G-код

en: Export current sliced file
uk_UA: Експорт поточного нарізаного файлу

en: Export plate sliced file
uk_UA: Експортувати файл нарізки пластини

en: Export result
uk_UA: Експорт результату

en: Export successful
uk_UA: Експорт успішний

en: Export successfully.
uk_UA: Експорт успішно.

en: Export toolpaths as OBJ
uk_UA: Експортувати траєкторії як OBJ

en: Exporting 3mf file failed
uk_UA: Експорт файлу 3mf не вдалося

en: Exporting G-code
uk_UA: Експорт G-code

en: Exporting objects
uk_UA: Експорт об'єктів

en: Exporting.
uk_UA: Експорт.

en: Ext Spool
uk_UA: Котушка

en: Extension Board
uk_UA: Плата розширення

en: External Spool
uk_UA: Зовнішній барабан

en: Extra high
uk_UA: Надвисокий

en: Extra info
uk_UA: Додаткова інформація

en: Extra length on restart
uk_UA: Додаткова довжина при перезапуску

en: Extra low
uk_UA: Наднизький

en: Extruder
uk_UA: Екструдер

en: Extruder Clearance
uk_UA: Очищення екструдера

en: Extruder Color
uk_UA: Колір екструдера

en: Extruder offset
uk_UA: Зміщення екструдера

en: Extruders
uk_UA: Екструдери

en: Extruders count
uk_UA: Кількість екструдерів

en: Extrusion Width
uk_UA: Ширина екструзії

en: Face
uk_UA: Грань

en: Face and face assembly
uk_UA: Збірка грань до грані

en: Face recognition
uk_UA: Розпізнавання обличчя

en: Factor K
uk_UA: Фактор K

en: Factor N
uk_UA: Фактор N

en: Factors of Flow Dynamics Calibration
uk_UA: Фактори калібрування динаміки потоку

en: Failed
uk_UA: Помилка

en: Failed loading file "%1%". An invalid configuration was found.
uk_UA: Не вдалося завантажити файл \%1%\. Виявлено неприпустиму конфігурацію.

en: Failed loading objects.
uk_UA: Не вдалося завантажити об'єкти.

en: Failed processing of the filename_format template.
uk_UA: Не вдалося обробити шаблон filename_format.

en: Failed to calculate line width of %1%. Can not get value of "%2%"
uk_UA: Не вдалося обчислити ширину лінії %1%. Неможливо отримати значення "%2%"

en: Failed to connect socket
uk_UA: Не вдалося підключити сокет

en: Failed to connect to cloud service
uk_UA: Не вдалося підключитися до хмарної служби

en: Failed to connect to the printer
uk_UA: Не вдалося підключитися до принтера

en: Failed to connect to the server
uk_UA: Не вдалося підключитися до сервера

en: Failed to create socket
uk_UA: Не вдалося створити сокет

en: Failed to create temporary folder, please try Export Configs again.
uk_UA: Не вдалося створити тимчасову теку. Будь ласка, спробуйте експортувати налаштування знову.

en: Failed to download the plug-in. Please check your firewall settings and vpn software, check and retry.
uk_UA: Не вдалося завантажити плагін. Будь ласка, перевірте налаштування брандмауера та vpn
    Програмне забезпечення, перевірте та повторіть спробу.

en: Failed to fetch model information from printer.
uk_UA: Не вдалося отримати інформацію про модель з принтера.

en: Failed to generate cali gcode
uk_UA: Не вдалося створити Gcode для калібрування

en: Failed to generate gcode for invalid custom G-code.
uk_UA: Не вдалося згенерувати g-код для неприпустимого G-коду користувача.

en: Failed to get the model data in the current file.
uk_UA: Не вдалося отримати дані моделі в поточному файлі.

en: Failed to initialize the WinRT library.
uk_UA: Не вдалося ініціалізувати бібліотеку WinRT.

en: Failed to install the plug-in. Please check whether it is blocked or deleted by anti-virus software.
uk_UA: Не вдалося встановити плагін. Будь ласка, перевірте, чи не заблокований вінабо видалено
    за допомогою антивірусного програмного забезпечення.

en: Failed to log out.
uk_UA: Не вдалося вийти.

en: Failed to parse login report reason
uk_UA: Не вдалося розібрати причину звіту про вхід

en: Failed to parse model information.
uk_UA: Не вдалося розібрати інформацію про модель.

en: Failed to post ticket to server
uk_UA: Не вдалося відправити квиток на сервер

en: Failed to publish login request
uk_UA: Не вдалося опублікувати запит на вхід

en: Failed to repair the following model object | Failed to repair the following model object
uk_UA[0]: Не вдалося відремонтувати наступний об’єкт моделі
uk_UA[1]: Не вдалося відремонтувати наступний об’єкт моделі

en: Failed to save gcode file.
    Error message: %1%.
    Source file %2%.
uk_UA: Не вдалося зберегти файл gcode.
    Повідомлення про помилку: %1%.
    Початковий файл %2%.

en: Failed to send the print job. Please try again.
uk_UA: Не вдалося надіслати завдання на друк. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Failed to start printing job
uk_UA: Не вдалося запустити завдання друку

en: Failed to upload file to ftp. Please try again.
uk_UA: Не вдалося завантажити файл на FTP. Спробуйте ще раз.

en: Failed to upload print file to FTP. Please check the network status and try again.
uk_UA: Не вдалося завантажити файл друку на FTP. Будь ласка, перевірте стан мережі і спробуйте ще раз.

en: Fan Speed
uk_UA: Швидкість вентилятора

en: Fan Speed (%)
uk_UA: Швидкість вентилятора (%)

en: Fan Speed:
uk_UA: Швидкість вентилятора:

en: Fan speed
uk_UA: Швидкість вентилятора

en: Fan speed for overhang
uk_UA: Швидкість вентилятора для звису

en: Fatal
uk_UA: Фатальний

en: Fatal error
uk_UA: Фатальна помилка

en: Fatal error, exception caught: %1%
uk_UA: Фатальна помилка, виняток виявлено: %1%

en: Featue 1
uk_UA: Особливість 1

en: Feature 1 has been reset, 
    feature 2 has been feature 1
uk_UA: Особливість 1 скинута, 
    Особливість 2 тепер особливість 1

en: Feed Filament
uk_UA: Подача нитки філаменту

en: Fetching model infomations ...
uk_UA: Отримання інформації про модель ...

en: Fila.
uk_UA: Філа.

en: Filament
uk_UA: Філамент

en: Filament
uk_UA: Філфмент

en: Filament #
uk_UA: Філамент #

en: Filament %d
uk_UA: Філамент %d

en: Filament %s does not match the filament in AMS slot %s. Please update the printer firmware to support AMS slot assignment.
uk_UA: Філамент %s не відповідає філаменту в слоті AMS %s. Будь ласка, оновіть Прошивка принтера для підтримки призначення слотів AMS.

en: Filament %s exceeds the number of AMS slots. Please update the printer firmware to support AMS slot assignment.
uk_UA: Філамент %s перевищує кількість слотів AMS. Будь ласка, оновіть прошивку принтер для підтримки призначення слотів AMS.

en: Filament Changes
uk_UA: Зміна філаменту

en: Filament Created
uk_UA: Філамент створено

en: Filament Extruded, Continue
uk_UA: Філамент витиснутий, Продовжити

en: Filament For Calibration
uk_UA: Нитка для калібрування

en: Filament Loaded, Resume
uk_UA: Філамент завантажений, Відновити

en: Filament Preset
uk_UA: Набір параметрів філаменту

en: Filament Preset Template
uk_UA: Шаблон набору параметрів філаменту

en: Filament Settings
uk_UA: Налаштування філаменту

en: Filament Tangle Detect
uk_UA: Виявлення заплутування філаменту

en: Filament change times
uk_UA: Час зміни філаменту

en: Filament changes
uk_UA: Зміни нитки

en: Filament count exceeds the maximum number that painting tool supports. only the first %1% filaments will be available in painting tool.
uk_UA: Кількість філаменту перевищує максимальну кількість, яка підтримуєінструмент для фарбування. тільки перші %1% ниток будуть доступні у засобі забарвлення.

en: Filament density. For statistics only
uk_UA: Щільність нитки. Тільки для статистики

en: Filament diameter is used to calculate extrusion in gcode, so it's important and should be accurate
uk_UA: Діаметр нитки використовується для розрахунку екструзії в gcode, тому він важливий імає бути точним

en: Filament does not match the filament in AMS slot. Please update the printer firmware to support AMS slot assignment.
uk_UA: Філамент не відповідає філаменту в слоті AMS. Будь ласка, оновіть Прошивка принтера для підтримки призначення слотів AMS.

en: Filament end G-code
uk_UA: G-код кінця Філаменту

en: Filament exceeds the number of AMS slots. Please update the printer firmware to support AMS slot assignment.
uk_UA: Філамент перевищує кількість слотів AMS. Будь ласка, оновіть прошивкупринтера
    для підтримки призначення слотів AMS.

en: Filament load time
uk_UA: Час завантаження філаменту

en: Filament loading
uk_UA: Завантаження філаменту

en: Filament notes
uk_UA: Примітки щодо філаменту

en: Filament presets under this filament
uk_UA: Налаштування філаменту під цим філаментом

en: Filament presets(.zip)
uk_UA: Налаштування філаменту (.zip)

en: Filament price. For statistics only
uk_UA: Ціна філаменту. Тільки для статистики

en: Filament serial is not inputed, please input serial.
uk_UA: Серійний номер філаменту не введено. Будь ласка, введіть серійний номер.

en: Filament settings
uk_UA: Налаштування філаменту

en: Filament start G-code
uk_UA: G-код початку Філаменту

en: Filament to print internal sparse infill.
uk_UA: Це філамент для друку внутрішнього розрідженого заповнення.

en: Filament to print support base and raft. "Default" means no specific filament for support and current filament is used
uk_UA: Філамент для друку опорної основи та плоту. «За замовчуванням» означає відсутність конкретного філаменту для опори та використання поточного філаменту

en: Filament to print support interface. "Default" means no specific filament for support interface and current filament is used
uk_UA: Філамент для друку підтримки. «За замовчуванням» означає відсутність конкретного філаменту для друку підтримки, і використовується поточний філамент

en: Filament type
uk_UA: Тип філаменту

en: Filament type is not selected, please reselect type.
uk_UA: Тип філаменту не вибраний. Будь ласка, перевиберіть тип.

en: Filament unload time
uk_UA: Час вивантаження філаменту

en: Filament unloading
uk_UA: Розвантаження філаменту

en: Filament used in this print job
uk_UA: Філамент, який використовується в цьому завданні на друк

en: Filaments
uk_UA: Філамент

en: Filaments to AMS slots mappings have been established. You can click a filament above to change its mapping AMS slot
uk_UA: Встановили зіставлення ниток зі слотами AMS. Ви можете натиснути
    Філамент вище, щоб змінити її слот зіставлення AMS

en: File
uk_UA: Файл

en: File '%s' was lost! Please download it again.
uk_UA: Файл '%s' втрачений! Завантажте його знову.

en: File checksum error. Please retry.
uk_UA: Помилка контрольної суми файлу. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: File does not exist.
uk_UA: Файл не існує.

en: File for the replace wasn't selected
uk_UA: Не вибраний файл для заміни

en: File is missing
uk_UA: Файл відсутній

en: File: %s
    Title: %s
uk_UA: Файл: %s
    Заголовок: %s

en: Filename
uk_UA: Ім'я файлу

en: Filename format
uk_UA: Формат імені файлу

en: Fill
uk_UA: Заповнити

en: Fill bed with copies
uk_UA: Заповнити ліжко копіями

en: Fill in the value above the block with smoothest top surface
uk_UA: Заповніть значення над блоком з найгладшою верхньою поверхнею

en: Fill the remaining area of bed with copies of the selected object
uk_UA: Заповнити залишену частину ліжка копіями вибраного об’єкта

en: Filling
uk_UA: Заповнення

en: Filter out gaps smaller than the threshold specified. This setting won't affact top/bottom layers
uk_UA: Фільтрувати виїмки, які менше порогу, вказаного в налаштуваннях. Це налаштування не впливає на верхні/нижні шари

en: Filter out tiny gaps
uk_UA: Відфільтрувати крихітні зазори

en: Fine Calibration based on flow ratio
uk_UA: Точне калібрування на основі співвідношення потоку

en: Fine-tuning for flow rate
    Did you know that flow rate can be fine-tuned for even better-looking prints? Depending on the material, you can improve the overall finish of the printed model by doing some fine-tuning.
uk_UA: Тонка настройка для швидкості потоку
    Чи знали ви, що швидкість потоку можна тонко налаштовувати для отримання ще кращого вигляду друку? Залежно від матеріалу, ви можете покращити загальний вигляд надрукованої моделі, провівши деякі тонкі настройки.

en: Finish
uk_UA: Завершити

en: Finished
uk_UA: Завершено

en: Finished, Continue
uk_UA: Завершено, Продовжити

en: Firmware Retraction
uk_UA: Апаратне витягування

en: First Layer Inspection
uk_UA: Перевірка першого шару

en: First layer
uk_UA: Перший шар

en: First layer error pause
uk_UA: Пауза через помилку першого шару

en: First layer filament sequence
uk_UA: Послідовність філаменту першого шару

en: First layer print sequence
uk_UA: Послідовність друку першого шару

en: Fix Model
    Did you know that you can fix a corrupted 3D model to avoid a lot of slicing problems on the Windows system?
uk_UA: Виправлення моделі
    Чи знаєте ви, що ви можете виправити пошкоджену 3D-модель, щоб уникнути багатьох проблем з нарізанням (slicing) на операційній системі Windows?

en: Fix model
uk_UA: Виправити модель

en: Flap Angle
uk_UA: Кут клапана

en: Flip
uk_UA: Переверніть

en: Flip by Face 2
uk_UA: Перевернути за Гранню 2

en: Floating reserved operand
uk_UA: Плаваючий зарезервований операнд

en: Flow
uk_UA: Потік

en: Flow Dynamics
uk_UA: Динаміка потоку

en: Flow Dynamics Calibration
uk_UA: Калібрування динаміки потоку

en: Flow Dynamics Calibration Result
uk_UA: Результат калібрування динаміки потоку

en: Flow Dynamics Calibration result has been saved to the printer
uk_UA: Результат калібрування динаміки потоку було збережено в принтері

en: Flow Rate
uk_UA: Швидкість потоку

en: Flow Rate Calibration
uk_UA: Калібрування витрати матеріалу

en: Flow Rate Calibration measures the ratio of expected to actual extrusion volumes. The default setting works well in QIDI Lab printers and official filaments as they were pre-calibrated and fine-tuned. For a regular filament, you usually won't need to perform a Flow Rate Calibration unless you still see the listed defects after you have done other calibrations. For more details, please check out the wiki article.
uk_UA: Калібрування швидкості потоку вимірює співвідношення очікуваного до фактичного обсягу викиду. За замовчуванням цей налаштування добре працює на принтерах QIDI Lab і з офіційними філаментами, оскільки вони були попередньо калібровані та налаштовані. Для звичайного філаменту вам, як правило, не потрібно виконувати калібрування швидкості потоку, якщо ви все ще бачите вказані дефекти після проведення інших калібрувань. Для отримання більш докладної інформації ознайомтеся з статтею у вікі.

en: Flow Ratio
uk_UA: Співвідношення потоку

en: Flow rate
uk_UA: Швидкість потоку

en: Flow rate calibration result has been saved to preset
uk_UA: Результат калібрування витрати матеріалу було збережено в налаштування за замовчуванням

en: Flow rate test - Pass 1
uk_UA: Тест витрати - Пройдено 1

en: Flow rate test - Pass 2
uk_UA: Тест витрати - Пройдено 2

en: Flow ratio
uk_UA: Коефіцієнт потоку

en: Flow:
uk_UA: Потік:

en: Flush Options
uk_UA: Варіанти скидання

en: Flush into objects' infill
uk_UA: Врівень із заповненням об'єктів

en: Flush into objects' support
uk_UA: Порівняння з підтримкою об'єктів

en: Flush into support/objects/infill
    Did you know that you can save the wasted filament by flushing them into support/objects/infill during filament change?
uk_UA: Вивід у опору/об'єкти/заповнення
    Чи знаєте ви, що ви можете заощадити витрачений філамент, промиваючи його у опору/об'єкти/заповнення під час зміни філаменту?

en: Flush into this object
uk_UA: Злити цей об'єкт

en: Flush multiplier
uk_UA: Множина очищення

en: Flush options
uk_UA: Варіанти скидання

en: Flushed
uk_UA: Очищення

en: Flushing volume (mm³) for each filament pair.
uk_UA: Об'єм промивки (мм³) для кожної пари Філаменту.

en: Flushing volumes
uk_UA: Промивні обсяги

en: Flushing volumes for filament change
uk_UA: Обсяги промивання для зміни Філаменту

en: Flushing volumes: Auto-calculate every time when the color is changed.
uk_UA: Об’єми змивання: Автоматично обчислювати кожного разу, коли змінюється колір.

en: Flushing volumes: Auto-calculate every time when the filament is changed.
uk_UA: Об’єми промивання: автоматично обчислювати кожного разу при зміні філаменту.

en: Following line %s contains reserved keywords.
    Please remove it, or will beat G-code visualization and printing time estimation. | Following lines %s contain reserved keywords.
    Please remove them, or will beat G-code visualization and printing time estimation.
uk_UA[0]: Наступний рядок %s містить зарезервовані ключові слова.
    Видаліть його або виконайте візуалізацію G-коду та оцінку часу друку.
uk_UA[1]: Наступні рядки %s містять зарезервовані ключові слова.
    Видаліть їх або виконайте візуалізацію G-коду та оцінку часу друку.

en: Following model object has been repaired | Following model objects have been repaired
uk_UA[0]: Наступний об'єкт моделі було відновлено
uk_UA[1]: Наступні об'єкти моделі були відновлені

en: Following preset will be deleted too. | Following presets will be deleted too.
uk_UA[0]: Наступне попереднє встановлення також буде видалено.
uk_UA[1]: Наступні стилі також будуть видалені.

en: Font
uk_UA: Шрифт

en: For "%1%", add "%2%" as a new preset
uk_UA: Для "%1%" додайте "%2%" як новий пресет

en: For "%1%", change "%2%" to "%3%"
uk_UA: Для "%1%" змініть "%2%" на "%3%"

en: For "Tree Strong" and "Tree Hybrid" styles, we recommend the following settings: at least 2 interface layers, at least 0.1mm top z distance or using support materials on interface.
uk_UA: Для стилів "Tree Strong" та "Tree Hybrid" ми рекомендуємо наступні параметри: не менше 2 інтерфейсних шарів, не менше 0,1 мм відстань між вершинами z або використання допоміжних матеріалів в якості інтерфейсу.

en: For more information, please check out Wiki
uk_UA: Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перевірте Вікі

en: Force a retraction when changes layer
uk_UA: Примусовий відкат при зміні шару

en: Force cooling fan to be specific speed when overhang degree of printed part exceeds this value. Expressed as percentage which indicides how much width of the line without support from lower layer. 0% means forcing cooling for all outer wall no matter how much overhang degree
uk_UA: Коли ступінь звису друкарської деталі перевищує це значення, примусово Встановіть вентилятор охолодження на певну швидкість. Виражається в відсотках, що вказують на ширину лінії без опори від нижнього шару. .0%% означає примусове охолодження всього зовнішнього периметра незалежно від ступеня звису

en: Force cooling for overhang and bridge
uk_UA: Силове охолодження для звису та мосту

en: Force part cooling fan to be at this speed when printing bridge or overhang wall which has large overhang degree. Forcing cooling for overhang and bridge can get better quality for these part
uk_UA: Примусово встановити швидкість обдува частини на це значення при друку моста або стіни навісу, які мають великий кут нависання. Примусове охолодження для навису та моста може покращити якість цих деталей

en: Force the generation of solid shells between adjacent materials/volumes. Useful for multi-extruder prints with translucent materials or manual soluble support material
uk_UA: Примусове створення твердих оболонок між сусідніми матеріалами/об’ємами. Корисно для друку з декількома екструдерами з прозорими матеріалами або ручним розчинним матеріалом для підтримки

en: Format of G-code thumbnails
uk_UA: Формат мініатюр G-коду

en: Format of G-code thumbnails: PNG for best quality, JPG for smallest size
uk_UA: Формат мініатюр G-коду: PNG для найкращої якості, JPG для найменшого розміру

en: Found following keys unrecognized:
uk_UA: Знайдені наступні невпізнані ключі:

en: Frequent
uk_UA: Частий

en: From
uk_UA: Від

en: From Volumetric Speed
uk_UA: З об'ємною швидкістю

en: From k Value
uk_UA: Зі значення k

en: Front
uk_UA: Перед

en: Front View
uk_UA: Вид спереду

en: Frustum
uk_UA: Усічений

en: Full fan speed at layer
uk_UA: Повна швидкість вентилятора на шарі

en: Fuzzy Skin
uk_UA: Нечітка оболонка

en: Fuzzy skin point distance
uk_UA: Нечітка відстань від точки шкіри

en: Fuzzy skin thickness
uk_UA: Нечітка товщина шкіри

en: G-code files can not be loaded with models together!
uk_UA: Файли G-коду не можна завантажувати разом із моделями!

en: G-code flavor
uk_UA: Тип G-коду

en: G-code loading
uk_UA: Завантаження G-коду

en: G-code output
uk_UA: Вихідний G-code

en: G-code path is generated after simplifying the contour of model to avoid too many points and gcode lines in the gcode file. Smaller value means higher resolution and more time to slice
uk_UA: Шлях G-коду генерується після спрощення контуру моделі для уникнення занадто багато точок та рядків G-коду у файлі G-коду. Менше значення означає вищу роздільну здатність і більше часу для нарізки

en: G-code thumbnails
uk_UA: Знаки G-коду

en: GNU Affero General Public License, version 3
uk_UA: Стандартна громадська ліцензія GNU Affero, версія 3

en: Gap
uk_UA: Проміжок

en: Gap Fill
uk_UA: Заповнення пропусків

en: Gap area
uk_UA: Площа зазору

en: Gap fill
uk_UA: Заповнення пропусків

en: Gap infill
uk_UA: Заповнення пропусків

en: Gcode path overlap
uk_UA: Перекриття шляху Gcode

en: General
uk_UA: Загальні

en: General Settings
uk_UA: Основні налаштування

en: Generating G-code
uk_UA: Генерація G-code

en: Generating G-code: layer %1%
uk_UA: Генерація G-коду: шар %1%

en: Generating geometry index data
uk_UA: Генерація даних індексу геометрії

en: Generating geometry vertex data
uk_UA: Генерація даних вершин геометрії

en: Generating infill regions
uk_UA: Створення областей заповнення

en: Generating infill toolpath
uk_UA: Створення траєкторії заповнення

en: Generating skirt & brim
uk_UA: Створення спідниці та кайми

en: Generating support
uk_UA: Генерація підтримки

en: Generating walls
uk_UA: Створення периметрів

en: Generic
uk_UA: Загальний

en: Get oss config failed.
uk_UA: Не вдалося отримати конфігурацію OSS.

en: Get ticket from device timeout
uk_UA: Перевищено час очікування при отриманні квитка від пристрою

en: Get ticket from server timeout
uk_UA: Перевищено час очікування при отриманні квитка від сервера

en: Gizmo FDM paint-on seam
uk_UA: Швид, що фарбується Gizmo FDM

en: Gizmo Place face on bed
uk_UA: Gizmo Покладіть обличчя на стіл

en: Gizmo SLA support points
uk_UA: Точки підтримки Gizmo SL

en: Gizmo cut
uk_UA: Виріз Gizmo

en: Gizmo move
uk_UA: Рух Gizmo

en: Gizmo rotate
uk_UA: Поворот Gizmo

en: Gizmo scale
uk_UA: Шкала Gizmo

en: Global
uk_UA: Загальний

en: Global shortcuts
uk_UA: Глобальні ярлики

en: Go Home
uk_UA: Іди додому

en: Go Live
uk_UA: У прямому ефірі

en: Goto download page.
uk_UA: Перейти до сторінки завантаження.

en: Grab new filament
uk_UA: Візьміть новий філамент

en: Grid
uk_UA: Сітка

en: Groove
uk_UA: Жолобок

en: Groove Angle
uk_UA: Кут жолоба

en: Group
uk_UA: Група

en: Group Operations
uk_UA: Групова орієнтація

en: Group files by month, recent first.
uk_UA: Згрупуйте файли по місяцях, спочатку нещодавні.

en: Group files by year, recent first.
uk_UA: Згрупуйте файли за роками, спочатку нещодавні.

en: Group manipulation
uk_UA: Групова маніпуляція

en: Guide
uk_UA: Гід

en: Gyroid
uk_UA: Гіроїд

en: HTTP digest
uk_UA: HTTP-дайджест

en: HTTP status: %1%
    Message body: "%2%"
uk_UA: Статус HTTP: %1%
    Тіло повідомлення: “%2%

en: HTTPS CA File
uk_UA: Файл HTTPS CA

en: HTTPS CA file is optional. It is only needed if you use HTTPS with a self-signed certificate.
uk_UA: Файл HTTPS CA є необов’язковим. Він потрібен лише у випадку використання HTTPS з самопідписаним сертифікатом.

en: Hardened Steel
uk_UA: Закалена сталь

en: Hardened steel
uk_UA: Гартова сталь

en: Heat the nozzle
uk_UA: Нагрійте сопло

en: Heatbed preheating
uk_UA: Попереднє нагрівання

en: Heating hotend
uk_UA: Нагрів хотенду

en: Height
uk_UA: Зростання

en: Height Range
uk_UA: Переключити каркас

en: Height of initial layer. Making initial layer height thick slightly can improve build plate adhension
uk_UA: Висота початкового шару. Якщо зробити висоту початкового шару трохи товстіше, це може покращити адгезію до будівельної платформи

en: Height range
uk_UA: Діапазон висот

en: Height range Modifier
uk_UA: Модифікатор діапазону висот

en: Height ranges
uk_UA: Діапазони висоти

en: Height to lid
uk_UA: Висота до кришки

en: Height to rod
uk_UA: Висота до сопла

en: Height:
uk_UA: Висота:

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Hexagon
uk_UA: Шестикутник

en: Hide
uk_UA: Приховати

en: Hide Others
uk_UA: Приховати інші

en: Hide QIDIStudio
uk_UA: Приховати QIDIStudio

en: High
uk_UA: Високий

en: Higher chamber temperature can help suppress or reduce warping and potentially lead to higher interlayer bonding strength for high temperature materials like ABS, ASA, PC, PA and so on.At the same time, the air filtration of ABS and ASA will get worse.While for PLA, PETG, TPU, PVA and other low temperature materials,the actual chamber temperature should not be high to avoid cloggings, so 0 which stands for turning off is highly recommended
uk_UA: Вища температура камери може допомогти стримувати або зменшувати деформацію та, можливо, підвищити міцність зв’язку між шарами для матеріалів високої температури, таких як ABS, ASA, PC, PA тощо. У той же час, повітряна фільтрація для ABS та ASA може стати гіршею. Однак для PLA, PETG, TPU, PVA та інших матеріалів низької температури фактична температура камери не повинна бути високою, щоб уникнути засмічення, тому рекомендується вимкнути температуру камери (0)

en: Highlight faces according to overhang angle.
uk_UA: Виділити межі з відповідним кутом виступу.

en: Highlight overhang areas
uk_UA: Виділити виступаючі області

en: Hilbert Curve
uk_UA: Крива Гільберта

en: Holes of object will be grown or shrunk in XY plane by the configured value. Positive value makes holes bigger. Negative value makes holes smaller. This function is used to adjust size slightly when the object has assembling issue
uk_UA: Отвори об'єкта будуть вирощені або стиснуті в площині XY на задане Значення. Позитивне значення робить отвори більше. Негативне значення робить отвори меншими. Ця функція використовується для невеликої Корегування розміру, коли об'єкт має проблему складання

en: Hollow
uk_UA: Порожній

en: Home page and daily tips
uk_UA: Головна сторінка та щоденні поради

en: Homing toolhead
uk_UA: Самонаведена головка

en: Honeycomb
uk_UA: Медові стільники

en: Horizontal
uk_UA: Горизонтально

en: Horizontal slider - Move active thumb Left
uk_UA: Горизонтальний повзунок - Перемістити активний палець вліво

en: Horizontal slider - Move active thumb Right
uk_UA: Горизонтальний повзунок - Перемістити активний палець праворуч

en: Horizontal text
uk_UA: Горизонтальний текст

en: Host
uk_UA: Хост

en: Host Setting
uk_UA: Налаштування хоста

en: Host Type
uk_UA: Тип хоста

en: Hostname
uk_UA: Ім'я хоста

en: Hostname, IP or URL
uk_UA: Ім'я хоста, IP або URL

en: Hot Bed STL
uk_UA: STL файл для гарячого столу

en: Hot Bed SVG
uk_UA: SVG для гарячого ліжка

en: How do you like this printing file?
uk_UA: Як вам подобається цей файл для друку?

en: How many layers of skirt. Usually only one layer
uk_UA: Скільки шарів спідниці. Зазвичай лише один шар

en: How to use calibration result?
uk_UA: Як використовувати результат калібрування?

en: How to use keyboard shortcuts
    Did you know that QIDI Studio offers a wide range of keyboard shortcuts and 3D scene operations.
uk_UA: Як використовувати гарячі клавіші
    Чи знаєте ви, що QIDI Studio надає широкий спектр гарячих клавіш та операцій у 3D-сцені.

en: IP and Access Code Verified! You may close the window
uk_UA: IP-адреса та доступний код перевірено! Ви можете закрити вікно

en: Identifying build plate type
uk_UA: Визначення типу робочої пластини

en: Idle
uk_UA: Простій

en: Idling...
uk_UA: Очікування…

en: If enable this setting, part cooling fan will never be stopped and will run at least at minimum speed to reduce the frequency of starting and stopping
uk_UA: Якщо ця настройка включена, вентилятор охолодження деталей ніколи не буде зупинений і працюватиме принаймні з мінімальною швидкістю, щоб зменшити частоту запуску та зупинки

en: If enabled, auto-calculate every time when filament is changed
uk_UA: Якщо ввімкнено, автоматично обчислювати кожного разу, коли змінюється філамент

en: If enabled, auto-calculate every time when the color is changed.
uk_UA: Якщо увімкнено, автоматично обчислювати кожного разу, коли змінюється колір.

en: If enabled, bridges are more reliable, can bridge longer distances, but may look worse. If disabled, bridges look better but are reliable just for shorter bridged distances.
uk_UA: Якщо ця функція увімкнена, мости більш надійні, можуть з'єднувати великівідстань, але можуть виглядати гірше. Якщо відключити, мости виглядають краще,Але надійні лише для більш коротких мостових відстаней.

en: If enabled, sets QIDI Studio as default application to open .3mf files
uk_UA: Якщо ця опція увімкнена, QIDI Studio буде встановлено як програма за замовчуванням для відкриття файлів .3mf

en: If enabled, sets QIDI Studio as default application to open .step files
uk_UA: Якщо цю опцію ввімкнено, QIDI Studio буде встановлено як програма за замовчуванням для відкриття файлів .step

en: If enabled, sets QIDI Studio as default application to open .stl files
uk_UA: Якщо ввімкнено цю опцію, QIDI Studio буде встановлено як програма за замовчуванням для відкриття файлів .stl

en: If enabled, this setting will ensure external perimeters are not slowed down to meet the minimum layer time. This is particularly helpful in the below scenarios:
    
     1. To avoid changes in shine when printing glossy filaments 
    2. To avoid changes in external wall speed which may create slight wall artefacts that appear like z banding 
    3. To avoid printing at speeds which cause VFAs (fine artefacts) on the external walls
uk_UA: Якщо ввімкнено, ця настройка забезпечить, що зовнішні периметри не будуть уповільнюватися для виконання мінімального часу шарування. Це особливо корисно в таких сценаріях:
    
    1. Щоб уникнути змін блиску при друку глянцевих філаментів.
    2. Щоб уникнути змін у швидкості зовнішніх стінок, що може призвести до незначних артефактів стінки, схожих на зміщення по осі Z.
    3. Щоб уникнути друку зі швидкостями, які викликають VFAs (дрібні артефакти) на зовнішніх стінах.

en: If smooth or traditional mode is selected, a timelapse video will be generated for each print. After each layer is printed, a snapshot is taken with the chamber camera. All of these snapshots are composed into a timelapse video when printing completes. If smooth mode is selected, the toolhead will move to the excess chute after each layer is printed and then take a snapshot. Since the melt filament may leak from the nozzle during the process of taking a snapshot, prime tower is required for smooth mode to wipe nozzle.
uk_UA: Якщо вибрано плавний або традиційний режим, для кожного друку буде згенеровано відео з часовим інтервалом. Після друку кожного шару Знімок камери робиться. Всі ці знімки створюються у вигляді відео з  тимчасовим інтервалом після завершення друку. Якщо вибрано режим згладжування, то Після друку кожного шару головка інструментів переміщається до надмірноголотку, а потім знімається знімок. Оскільки філамент може просочуватися з сопла під час отримання знімка, для гладкого режиму очищення сопла потрібна вежа очищення.

en: If the first selected item is a part, the second one should be part of the same object.
uk_UA: Якщо перший вибраний елемент є частиною, другий також має бути частиною того ж об’єкта.

en: If the first selected item is an object, the second one should also be an object.
uk_UA: Якщо перший вибраний елемент є об’єктом, другий також має бути об’єктом.

en: If there are two identical filaments in AMS, AMS filament backup will be enabled. 
    (Currently supporting automatic supply of consumables with the same brand, material type, and color)
uk_UA: Якщо в AMS є два ідентичні філаменти, резервне копіювання філаменту буде увімкнено.
    (Зараз підтримується автоматичне забезпечення споживних матеріалів однакового бренду, типу матеріалу і кольору)

en: If this is enabled, when starting QIDI Studio and another instance of the same QIDI Studio is already running, that instance will be reactivated instead.
uk_UA: Якщо цей параметр увімкнено, під час запуску QIDI Studio, якщо інший екземпляр цього ж QIDI Studio вже працює, то активується цей інший екземпляр замість створення нового.

en: If this value is positive, Z hop will only come into effect when Z is above the parameter: "Z hop lower boundary" and is below this value
uk_UA: Якщо це значення позитивне, то Z-hop буде діяти лише тоді, коли Z перевищує параметр “Межа зниження Z” і знаходиться нижче цього значення

en: If you want to process the output G-code through custom scripts, just list their absolute paths here. Separate multiple scripts with a semicolon. Scripts will be passed the absolute path to the G-code file as the first argument, and variables of settings also can be read
uk_UA: Якщо ви хочете обробити вихідний G-код за допомогою користувацьких скриптів, просто перелічіть тут їхні абсолютні шляхи. Розділяйте декілька скриптів крапкою з комою. Скриптам буде передано абсолютний шлях до файлу з G-кодом як перший аргумент, а також можуть бути прочитані змінні налаштувань

en: If you would like to try QIDI Studio Beta, you may click to
uk_UA: Якщо ви бажаєте спробувати QIDI Studio Beta, ви можете натиснути на кнопку

en: If your firmware requires relative E values, check this, otherwise leave it unchecked. Must use relative e distance for QIDI printer
uk_UA: Якщо ваша прошивка вимагає використання відносних значень E, встановіть цей пункт, в іншому випадку залиште його невідзначеним. Обов’язково використовуйте відносні відстані E для принтера QIDI

en: Ignore
uk_UA: Ігнорувати

en: Ignore HTTPS certificate revocation checks
uk_UA: Ігнорування перевірок відкликання сертифікатів HTTPS

en: Ignore HTTPS certificate revocation checks in case of missing or offline distribution points. One may want to enable this option for self signed certificates if connection fails.
uk_UA: Ігнорування перевірок відкликання сертифікатів HTTPS у разі відсутності або відключення від мережі точки розповсюдження. Можна увімкнути цю опцію для підписання сертифікатів під час невдалого підключення.

en: Illegal instruction
uk_UA: Незаконна інструкція

en: Imperial
uk_UA: Імперська

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import 3MF/STL/STEP/SVG/OBJ/AMF
uk_UA: Імпорт 3MF/STL/STEP/SVG/OBJ/AMF

en: Import 3mf file failed
uk_UA: Імпорт файлу 3mf не вдалося

en: Import Configs
uk_UA: Імпорт конфігурацій

en: Import File
uk_UA: Імпортувати файл

en: Import Preset
uk_UA: Імпорт набору параметрів

en: Import file
uk_UA: Імпортувати файл

en: Import geometry data from STL/STEP/3MF/OBJ/AMF files
uk_UA: Імпорт геометричних даних із файлів STL/STEP/3MF/OBJ/AMF

en: Import geometry only
uk_UA: Імпортувати лише геометрію

en: Import model and profile
uk_UA: Імпорт моделі та профілю

en: Import model only
uk_UA: Тільки модель імпорту

en: Import profile only
uk_UA: Імпортувати лише профіль

en: Import result
uk_UA: Імпортувати результат

en: Importing Model
uk_UA: Імпорт моделі

en: Importing SLA archive
uk_UA: Імпорт архіву SLA

en: Importing canceled.
uk_UA: Імпорт скасовано.

en: Importing done.
uk_UA: Імпорт виконано.

en: Importing to QIDI Studio failed. Please download the file and manually import it.
uk_UA: Не вдалося імпортувати в QIDI Studio. Будь ласка, завантажте файл і імпортуйте його вручну.

en: Improve strength
    Did you know that you can use more wall loops and higher sparse infill density to improve the strength of the model?
uk_UA: Підвищення міцності
    Чи знаєте ви, що ви можете використовувати більше шарів оболонок і вищу щільність розрідженого заповнення, 
    щоб підвищити міцність моделі?

en: In Cloud Slicing Queue, there are %s tasks ahead.
uk_UA: У черзі Cloud Slicing Queue попереду %s завдань.

en: In addition, Flow Rate Calibration is crucial for foaming materials like LW-PLA used in RC planes. These materials expand greatly when heated, and calibration provides a useful reference flow rate.
uk_UA: Крім того, калібрування рівня потоку є надзвичайно важливим для матеріалів, як наприклад LW-PLA, які утворюють піну і використовуються в моделях літаків для радіокерованої авіації. Ці матеріали значно розширюються при нагріванні, і калібрування надає корисну посилання на рівень потоку.

en: In order to reduce the visibility of the seam in a closed loop extrusion, the loop is interrupted and shortened by a specified amount.
    This amount as a percentage of the current extruder diameter. The default value for this parameter is 15
uk_UA: Для зменшення видимості зшиву у виробництві замкнутої екструзії, петля переривається та скорочується на визначену кількість.
    Ця кількість виражена у відсотках від поточного діаметра екструдера. За замовчуванням, цей параметр має значення 15

en: In the 3D Printing community, we learn from each other's successes and failures to adjust our own slicing parameters and settings. %s follows the same principle and uses machine learning to improve its performance from the successes and failures of the vast number of prints by our users. We are training %s to be smarter by feeding them the real-world data. If you are willing, this service will access information from your error logs and usage logs, which may include information described in  Privacy Policy. We will not collect any Personal Data by which an individual can be identified directly or indirectly, including without limitation names, addresses, payment information, or phone numbers. By enabling this service, you agree to these terms and the statement about Privacy Policy.
uk_UA: У спільноті 3D-друку ми навчаємося на прикладі успіхів і невдач інших, щоб налаштувати параметри і налаштування свого власного зрізування. %s дотримується того ж принципу і використовує машинне навчання для покращення своєї ефективності на основі успіхів і невдач великої кількості друків наших користувачів. Ми навчаємо %s бути розумнішими, подаючи їм дані з реального світу. Якщо ви готові, ця послуга буде мати доступ до інформації з вашого журналу помилок і журналу використання, включаючи інформацію, описану в Політиці конфіденційності. Ми не будемо збирати жодних Особистих даних, за якими можна ідентифікувати особу безпосередньо чи опосередковано, включаючи, але не обмежуючись, імена, адреси, інформацію про платежі або номери телефонів. Увімкнувши цю службу, ви погоджуєтеся з цими умовами та заявою про Політику конфіденційності.

en: InFo
uk_UA: Інформація

en: Incompatible
uk_UA: Несумісний

en: Incompatible presets
uk_UA: Несумісні пресети

en: Incorrect password
uk_UA: Неправильний пароль

en: Increase/decrease edit area
uk_UA: Збільшення/зменшення області редагування

en: Independent support layer height
uk_UA: Незалежна висота опорного шару

en: Infill
uk_UA: Заповнення

en: Infill area is enlarged slightly to overlap with wall for better bonding. The percentage value is relative to line width of sparse infill
uk_UA: Це дозволяє трохи збільшити площу заповнення, щоб вона перекривала стіни для кращого зчеплення. Значення у відсотках відносно ширини лінії розрідженого заповнення

en: Infill combination
uk_UA: Об'єднання заповнення

en: Infill density(%)
uk_UA: Щільність заповнення (%)

en: Infill direction
uk_UA: Напрям заповнення

en: Infill/Wall overlap
uk_UA: Заповнення/Перекриття стіни

en: Info
uk_UA: Інформація

en: Information
uk_UA: Інформація

en: Initial layer
uk_UA: Перший шар

en: Initial layer bed temperature
uk_UA: Температура першого шару

en: Initial layer density
uk_UA: Початкова щільність шару

en: Initial layer expansion
uk_UA: Розширення початкового шару

en: Initial layer flow ratio
uk_UA: Коефіцієнт об'єму матеріалу на початковому шарі

en: Initial layer height
uk_UA: Висота початкового шару

en: Initial layer infill
uk_UA: Початкове заповнення шару

en: Initial layer nozzle temperature
uk_UA: Температура сопла першого шару

en: Initial layer speed
uk_UA: Швидкість першого шару

en: Initializing...
uk_UA: Ініціалізація...

en: Inner brim only
uk_UA: Кайма всередині

en: Inner wall
uk_UA: Периметри

en: Input Custom Model
uk_UA: Введіть власну модель

en: Input Custom Vendor
uk_UA: Введіть власного виробника

en: Input Value
uk_UA: Введіть значення

en: Input access code
uk_UA: Введіть код доступу

en: Input text
uk_UA: Введення тексту

en: Insert Gcode between objects. This parameter will only come into effect when you print your models object by object
uk_UA: Вставити G-код між об’єктами. Цей параметр буде врахований лише тоді, коли ви друкуєте свої моделі по об’єктах

en: Insert a pause command at the beginning of this layer.
uk_UA: Вставте паузу на початку цього шару.

en: Insert custom G-code at the beginning of this layer.
uk_UA: Вставте G-код користувача на початку цього шару.

en: Insert template custom G-code at the beginning of this layer.
uk_UA: Вставте власний G-код шаблону на початку цього шару.

en: Insertion update
uk_UA: Оновлення вставки

en: Inspecting first layer
uk_UA: Перевірка першого шару

en: Install failed
uk_UA: Встановлення не вдалося

en: Install successfully.
uk_UA: Успішне встановлення.

en: Installing
uk_UA: Встановлення

en: Instance manipulation
uk_UA: Управління екземпляром

en: Integration failed.
uk_UA: Інтеграція не вдалася.

en: Integration was successful.
uk_UA: Інтеграція пройшла успішно.

en: Interface pattern
uk_UA: Шаблон інтерфейсу

en: Interface shells
uk_UA: Оболонки інтерфейсу

en: Interface use loop pattern
uk_UA: Інтерфейс використовує шаблон шлейфу

en: Interlocking depth of a segmented region
uk_UA: Глибина взаємного взаємодії сегментованої області

en: Interlocking depth of a segmented region. Zero disables this feature.
uk_UA: Глибина взаємного взаємодії сегментованої області. Нуль вимикає цю функцію.

en: Internal Error
uk_UA: Внутрішня помилка

en: Internal Version
uk_UA: Внутрішня версія

en: Internal bridge support thickness
uk_UA: Товщина внутрішньої опори мосту

en: Internal developer mode
uk_UA: Внутрішній режим розробника

en: Internal solid infill
uk_UA: Внутрішнє суцільне заповнення

en: Internal solid infill pattern
uk_UA: Внутрішній малюнок заповнення суцільними шарами

en: Intersection
uk_UA: Перетин

en: Invalid connectors detected
uk_UA: Виявлено неприпустимі з'єднувачі

en: Invalid data
uk_UA: Неправильні дані

en: Invalid file format.
uk_UA: Неприпустимий формат файлу.

en: Invalid format. Expected vector format: "%1%"
uk_UA: Невірний формат. Очікуваний векторний формат: "%1%"

en: Invalid input.
uk_UA: Помилка введення.

en: Invalid name, the following characters are not allowed:
uk_UA: Неприпустиме ім'я, такі символи не допускаються:

en: Invalid number
uk_UA: Неправильний номер

en: Invalid numeric.
uk_UA: Неприпустиме числове значення.

en: Invalid state. 
    No one part is selected to keep after cut
uk_UA: Недійсний стан.
    Не вибрано жодної частини для збереження після різання

en: Invalid value when spiral vase mode is enabled:
uk_UA: Неприпустиме значення при увімкненому режимі спіральної вази:

en: Invalid values found in the 3mf:
uk_UA: У 3mf знайдено неприпустимі значення:

en: Invalidate cut info
uk_UA: Недійсна інформація про вирізування

en: Ironing
uk_UA: Розгладжування

en: Ironing Pattern
uk_UA: Зразок гладіння

en: Ironing Type
uk_UA: Тип глажения

en: Ironing flow
uk_UA: Плавний потік

en: Ironing is using small flow to print on same height of surface again to make flat surface more smooth. This setting controls which layer being ironed
uk_UA: При розглажуванні використовується невеликий потік для повторного друку на тій самійвисота поверхні, щоб зробити плоску поверхню більш гладкою. Цей параметр визначає, який шар гладити

en: Ironing line spacing
uk_UA: Крок лінії розглажування

en: Ironing speed
uk_UA: Швидкість розглажування

en: Is it %s%% or %s %s?
    YES for %s%%, 
    NO for %s %s.
uk_UA: Це %s%% або %s %s?
    ТАК для %s%%, 
    НІ для %s %s.

en: It has a big layer height, and results in apparent layer lines and ordinary printing quality and printing time.
uk_UA: Він має велику висоту шару, що призводить до видимих ліній шарування і звичайної якості друку та часу друку.

en: It has a general layer height, and results in general layer lines and printing quality. It is suitable for most general printing cases.
uk_UA: Він має загальну висоту шару та призводить до загальних ліній шарування і якості друку. Він підходить для більшості загальних випадків друку.

en: It has a small layer height, and results in almost negligible layer lines and high printing quality. It is suitable for most general printing cases.
uk_UA: Він має малу висоту шару, що призводить до майже непомітних ліній шаруватості та високої якості друку. Він підходить для більшості загальних випадків друку.

en: It has a very big layer height, and results in very apparent layer lines, low printing quality and general printing time.
uk_UA: Він має дуже велику висоту шару, що призводить до дуже помітних ліній шару, низької якості друку і загального часу друку.

en: It seems object %s has %s. Please re-orient the object or enable support generation.
uk_UA: Схоже, об'єкт %s має %s. Змініть орієнтацію об'єкта або увімкніть Створення підтримки.

en: Jerk limitation
uk_UA: Обмеження ривка

en: Jerk of first layer
uk_UA: Ривок першого шару

en: Jerk of infill
uk_UA: Ривок заповнення

en: Jerk of inner walls
uk_UA: Ривок внутрішніх периметрів

en: Jerk of outer walls
uk_UA: Ривок зовнішніх периметрів

en: Jerk of top surface
uk_UA: Ривок верхньої поверхні

en: Jerk of travel
uk_UA: Ривок переміщення

en: Jerk(XY)
uk_UA: Ривок (XY)

en: Join Customer Experience Improvement Program.
uk_UA: Програма покращення взаємодії з користувачем.

en: Jump to
uk_UA: Перейти до

en: Jump to Layer
uk_UA: Перейти до шару

en: Jump to layer
uk_UA: Перейти до шару

en: Jump to model publish web page
uk_UA: Перейти на веб-сторінку публікації моделі

en: Jump to webpage
uk_UA: Перейти на веб-сторінку

en: Keep fan always on
uk_UA: Тримайте вентилятор завжди увімкненим

en: Keep min
uk_UA: Мімальне утримання

en: Keep only one QIDI Studio instance
uk_UA: Тримайте лише один екземпляр QIDI Studio

en: Keep orientation
uk_UA: Зберегти орієнтацію

en: Keep the selected options.
uk_UA: Залишити обрані опції.

en: Key 1~9
uk_UA: Клавіша 1~9

en: Keyboard Shortcuts
uk_UA: Гарячі клавіші

en: Klipper's max_accel_to_decel will be adjusted automatically
uk_UA: Max "прискорення до уповільнення" для Klipper буде скориговано автоматично

en: Klipper's max_accel_to_decel will be adjusted to this percent of acceleration
uk_UA: Параметр “max_accel_to_decel” в системі Klipper буде налаштований на цент відсотків від загального прискорення

en: LAN Connection Failed (Failed to start liveview)
uk_UA: Помилка підключення до локальної мережі (не вдалося запустити перегляд у реальному часі)

en: LAN Connection Failed (Failed to view sdcard)
uk_UA: Помилка підключення LAN (Не вдалося переглянути sd-карту)

en: LAN Connection Failed (Sending print file)
uk_UA: Помилка з’єднання LAN (Надсилання файлу друку)

en: LAN Only Liveview is off. Please turn on the liveview on printer screen.
uk_UA: Режим прямого підключення до мережі вимкнений. Будь ласка, увімкніть режим прямого перегляду на екрані принтера.

en: Lamp
uk_UA: Лампа

en: Language
uk_UA: Мова

en: Language selection
uk_UA: Вибір мови

en: Last Step
uk_UA: Останній крок

en: Latest Version:
uk_UA: Остання версія:

en: Latest version
uk_UA: Остання версія

en: Lay on Face
    Did you know that you can quickly orient a model so that one of its faces sits on the print bed? Select the "Place on face" function or press the <b>F</b> key.
uk_UA: Розташувати на поверхні
    Чи знали ви, що ви можете швидко орієнтувати модель так, щоб одна з її поверхонь лежала на підставці для друку? Виберіть функцію "Розташувати на поверхні" або натисніть клавішу <b>F</b>.

en: Lay on face
uk_UA: Покласти в обличчя

en: Layer
uk_UA: Шар

en: Layer Height
uk_UA: Висота шару

en: Layer Height (mm)
uk_UA: Висота шару (мм)

en: Layer Time
uk_UA: Час шару

en: Layer Time (s)
uk_UA: Время слоя (c)

en: Layer Time:
uk_UA: Час шару:

en: Layer change G-code
uk_UA: G-код зміни шару

en: Layer height
uk_UA: Висота шару

en: Layer height cannot exceed nozzle diameter
uk_UA: Висота шару не може перевищувати діаметр сопла

en: Layer height exceeds the limit in Printer Settings -> Extruder -> Layer height limits ,this may cause printing quality issues.
uk_UA: Висота шару перевищує ліміт у Налаштуваннях принтера -> Екструдер -> Ліміти висоти шару, це може призвести до проблем з якістю друку.

en: Layer height limits
uk_UA: Обмеження висоти шару

en: Layer range Settings to modify
uk_UA: Діапазон шарів Параметри зміни

en: Layer time
uk_UA: Час шару

en: Layer: %d/%d
uk_UA: Шар: %d/%d

en: Layer: %s
uk_UA: Шар: %s

en: Layer: N/A
uk_UA: Шар: немає даних

en: Layers
uk_UA: Шари

[ctx: Layers]
en: Bottom
uk_UA: Ніз

[ctx: Layers]
en: Top
uk_UA: Верх

en: Left
uk_UA: Ліво

en: Left View
uk_UA: Вигляд зліва

en: Left click
uk_UA: Клацніть лівою кнопкою миші

en: Left drag
uk_UA: Перетягнути ліворуч

en: Left mouse button
uk_UA: Ліва кнопка миші

en: Left mouse button:
uk_UA: Ліва кнопка миші:

en: Length
uk_UA: Довжина

en: Length of sparse infill anchor
uk_UA: Довжина кріплення розрідженого заповнення

en: Length of the scarf. Setting this parameter to zero effectively disables the scarf.
uk_UA: Довжина шарфа. Встановлення цього параметра на нуль ефективно вимикає шарф.

en: Libraries
uk_UA: Бібліотеки

en: License
uk_UA: Ліцензія

en: Lightning
uk_UA: Блискавка

en: Line
uk_UA: Лінія

en: Line Type
uk_UA: Тип лінії

en: Line Width
uk_UA: Ширина лінії

en: Line Width (mm)
uk_UA: Ширина лінії (мм)

en: Line pattern for internal sparse infill
uk_UA: Шаблон лінії для внутрішнього заповнення

en: Line pattern of bottom surface infill, not bridge infill
uk_UA: Малюнок заповнення нижньої поверхні, а не заповнення мосту

en: Line pattern of support
uk_UA: Лінія підтримки

en: Line pattern of support interface. Default pattern for non-soluble support interface is Rectilinear, while default pattern for soluble support interface is Concentric
uk_UA: Шаблон підтримки. Шаблон за замовчуванням для нерозчинної підтримки - прямолінійний, у той час як шаблон за замовчуванням для розчинної підтримки- концентричний

en: Line pattern of top surface infill
uk_UA: Малюнок заповнення верхньої поверхні

en: Line width
uk_UA: Ширина лінії

en: Line width for top surfaces
uk_UA: Ширина лінії для верхніх поверхонь

en: Line width of initial layer
uk_UA: Ширина лінії початкового шару

en: Line width of inner wall
uk_UA: Ширина лінії внутрішніх стінок

en: Line width of internal sparse infill
uk_UA: Ширина лінії внутрішнього розрідженого заповнення

en: Line width of outer wall
uk_UA: Ширина лінії зовнішньої стінки

en: Line width of support
uk_UA: Ширина лінії підтримки

en: Liveview Retry
uk_UA: Повторити перегляд у реальному часі

en: Load
uk_UA: Завантажити

en: Load 3mf
uk_UA: Завантажити 3mf

en: Load Filament
uk_UA: Завантажити

en: Load a model
uk_UA: Завантажте модель

en: Load configs
uk_UA: Завантажити конфігурацію

en: Load failed
uk_UA: Не вдалося завантажити

en: Load project
uk_UA: Завантажити проект

en: Load stl
uk_UA: Завантажити STL

en: Load svg
uk_UA: Завантажити SVG

en: Load these files as a single object with multiple parts?
uk_UA: Завантажити ці файли як єдиний об'єкт з кількома частинами?

en: Load...
uk_UA: Завантажити...

en: Loading
uk_UA: Завантаження

en: Loading G-codes
uk_UA: Завантаження G-кодів

en: Loading a mode view
uk_UA: Завантаження режиму перегляду

en: Loading configuration
uk_UA: Завантаження конфігурації

en: Loading current presets
uk_UA: Завантаження поточних пресетів

en: Loading file
uk_UA: Завантаження файлу

en: Loading file list...
uk_UA: Завантаження списку файлів...

en: Loading file: %s
uk_UA: Завантаження файлу: %s

en: Loading of a model file failed.
uk_UA: Не вдалося завантажити файл моделі.

en: Loading repaired objects
uk_UA: Завантаження відремонтованих об'єктів

en: Loading user preset
uk_UA: Завантаження користувацького пресета

en: Loading...
uk_UA: Завантаження...

en: Local
uk_UA: Локальний

en: Lock
uk_UA: Заблокувати

en: Log Info
uk_UA: Інформація журналу

en: Log Level
uk_UA: Журнал рівня

en: Log Out
uk_UA: Вийти

en: Log in failed. Please check the Pin Code.
uk_UA: Вхід не вдається. Будь ласка, перевірте Пін-код.

en: Log in printer
uk_UA: Авторизуватися на принтері

en: Log in successful.
uk_UA: Авторизація успішна.

en: Log out printer
uk_UA: Вийти з принтера

en: Log out successful.
uk_UA: Вийти успішно.

en: Logging
uk_UA: Ведення журналу

en: Logging in
uk_UA: Вхід до системи

en: Login
uk_UA: Логін

en: Login Region
uk_UA: Регіон входу

en: Login failed
uk_UA: Помилка входу

en: Login information expired. Please login again.
uk_UA: Термін дії даних для входу минув. Будь ласка, увійдіть знову.

en: Login/Register
uk_UA: Входити/реєструвати

en: Long retraction when cut(experimental)
uk_UA: Довге відведення при вирізанні (експериментально)

en: Low
uk_UA: Низький

en: Low temperature filament(PLA/PETG/TPU) is loaded in the extruder.In order to avoid extruder clogging,it is not allowed to set the chamber temperature above 45℃.
uk_UA: Філамент низької температури (PLA/PETG/TPU) завантажено в екструдер. Щоб уникнути забивання екструдера, не дозволяється встановлювати температуру камери вище 45℃.

en: Ludicrous
uk_UA: Безглуздий

en: M400 pause
uk_UA: M400 пауза

en: Machine
uk_UA: Машина

en: Machine Name
uk_UA: Назва машини

en: Machine end G-code
uk_UA: Заключний G-код машини

en: Machine gcode
uk_UA: Машинний G-код

en: Machine limits
uk_UA: Обмеження машини

en: Machine start G-code
uk_UA: Початковий G-код машини

en: Manage Result
uk_UA: Керування результатом

en: Manual Calibration
uk_UA: Ручне калібрування

en: Map Filament
uk_UA: Відображення філаменту

en: Max
uk_UA: Макс

en: Max Print Height
uk_UA: Максимальна висота друку

en: Max Radius
uk_UA: Максимальний радіус

en: Max Volumetric Speed
uk_UA: Максимальна об’ємна швидкість

en: Max Volumetric Speed Calibration
uk_UA: Максимальна калібрування об’ємної швидкості

en: Max Volumetric Speed calibration is recommended when you print with:
uk_UA: Калібрування максимальної об'ємної швидкості рекомендується при друку з такими матеріалами:

en: Max XY Smoothing
uk_UA: Максимальне згладжування XY

en: Max bridge length
uk_UA: Максимальна довжина мосту

en: Max clearance radius around extruder. Used for collision avoidance in by-object printing.
uk_UA: Максимальний радіус вільного простору навколо екструдера. Використовується для уникнення зіткнень при друку за об'єктом.

en: Max fan speed threshold
uk_UA: Поріг максимальної швидкості вентилятора

en: Max flowrate
uk_UA: Max витрата

en: Max length of bridges that don't need support. Set it to 0 if you want all bridges to be supported, and set it to a very large value if you don't want any bridges to be supported.
uk_UA: Макс. довжина мостів, які не потребують підтримки. Встановіть значення 0, якщо потрібна підтримка всіх мостів, і дуже велике значення, якщо підтримка мостів не потрібна.

en: Max volumetric speed
uk_UA: Максимальна об'ємна швидкість

en: Max volumetric speed calibration result has been saved to preset
uk_UA: Результат калібрування максимальної об’ємної швидкості було збережено в налаштування попередньо заданого значення

en: Max volumetric speed test
uk_UA: Тест максимальної об'ємної швидкості

en: Maximum E speed
uk_UA: Максимальна швидкість E

en: Maximum X speed
uk_UA: Максимальна швидкість X

en: Maximum Y speed
uk_UA: Максимальна швидкість Y

en: Maximum Z speed
uk_UA: Максимальна швидкість Z

en: Maximum acceleration E
uk_UA: Максимальне прискорення E

en: Maximum acceleration X
uk_UA: Максимальне прискорення X

en: Maximum acceleration Y
uk_UA: Максимальне прискорення Y

en: Maximum acceleration Z
uk_UA: Максимальне прискорення Z

en: Maximum acceleration for extruding
uk_UA: Максимальне прискорення для екструдування

en: Maximum acceleration for extruding (M204 P)
uk_UA: Максимальне прискорення видавлювання (M204 P)

en: Maximum acceleration for retracting
uk_UA: Максимальне прискорення для відкату

en: Maximum acceleration for retracting (M204 R)
uk_UA: Максимальне прискорення для відкату (M204 R)

en: Maximum acceleration for travel
uk_UA: Максимальне прискорення для переміщення

en: Maximum acceleration for travel (M204 T)
uk_UA: Максимальне прискорення для переміщення (M204 T)

en: Maximum acceleration of the E axis
uk_UA: Максимальне прискорення осі E

en: Maximum acceleration of the X axis
uk_UA: Максимальне прискорення осі X

en: Maximum acceleration of the Y axis
uk_UA: Максимальне прискорення осі Y

en: Maximum acceleration of the Z axis
uk_UA: Максимальне прискорення осі Z

en: Maximum count of recent projects
uk_UA: Максимальна кількість останніх проектів

en: Maximum detour distance for avoiding crossing wall. Don't detour if the detour distance is larger than this value. Detour length could be specified either as an absolute value or as percentage (for example 50%) of a direct travel path. Zero to disable
uk_UA: Максимальна відстань обходу для уникнення перетину стіни. Не відхиляйте, якщо відстань відхилення більша за це значення. Довжина обходу може бути вказана як абсолютне значення або як відсоток (наприклад, 50%) прямого шляху. Нуль для вимкнення

en: Maximum distance to move points in XY to try to achieve a smooth spiralIf expressed as a %, it will be computed over nozzle diameter
uk_UA: Максимальна відстань переміщення точок по XY для спроби досягнення плавної спіралі. Якщо виражено у відсотках, вона буде обчислена відносно діаметра сопла

en: Maximum jerk E
uk_UA: Максимальний ривок E

en: Maximum jerk X
uk_UA: Максимальний ривок X

en: Maximum jerk Y
uk_UA: Максимальний ривок Y

en: Maximum jerk Z
uk_UA: Максимальний ривок Z

en: Maximum jerk of the E axis
uk_UA: Максимальний ривок осі E

en: Maximum jerk of the X axis
uk_UA: Максимальний ривок осі X

en: Maximum jerk of the Y axis
uk_UA: Максимальний ривок осі Y

en: Maximum jerk of the Z axis
uk_UA: Максимальний ривок осі Z

en: Maximum length of sparse infill anchor
uk_UA: Максимальна довжина якоря розрідженого заповнення

en: Maximum printable height which is limited by mechanism of printer
uk_UA: Максимальна висота друку, яка обмежена механізмом принтера

en: Maximum recent projects
uk_UA: Максимум останніх проектів

en: Maximum speed E
uk_UA: Максимальна швидкість E

en: Maximum speed X
uk_UA: Максимальна швидкість X

en: Maximum speed Y
uk_UA: Максимальна швидкість Y

en: Maximum speed Z
uk_UA: Максимальна швидкість Z

en: Maximum width of a segmented region
uk_UA: Максимальна ширина сегментованої області

en: Maximum width of a segmented region. Zero disables this feature.
uk_UA: Максимальна ширина сегментованої області. Нуль вимикає цю функцію.

en: Maybe parts of the object at these height are too thin, or the object has faulty mesh
uk_UA: Можливо, частини об'єкта на цій висоті надто тонкі, або об'єкт має 
    несправна сітка

en: Measure
uk_UA: Виміряти

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Mesh Boolean
uk_UA: Булева операція меша

en: Mesh boolean
uk_UA: Меш-булева операція

en: Mesh boolean operations including union and subtraction
uk_UA: Меш-булеві операції, включаючи об’єднання та віднімання

en: Mesh name
uk_UA: Назва сітки

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Method
uk_UA: Метод

en: Metric
uk_UA: Метрична

en: Micro lidar calibration
uk_UA: Калібрування мікролідара

en: Min
uk_UA: Мін

en: Min fan speed threshold
uk_UA: Поріг мінімальної швидкості вентилятора

en: Min print speed
uk_UA: Мін. швидкість друку

en: Minimal purge on wipe tower
uk_UA: Мінімальна очистка на вежу очищення

en: Minimize
uk_UA: Мінімізувати

en: Minimum HRC of nozzle required to print the filament. Zero means no checking of nozzle's HRC.
uk_UA: Мінімальний HRC сопла, необхідний для друку філаменту. Нуль означає відсутність перевірки HRC сопла.

en: Minimum feature size
uk_UA: Мінімальний розмір об'єкта

en: Minimum number of segments of each scarf.
uk_UA: Мінімальна кількість сегментів кожного шарфу.

en: Minimum sparse infill threshold
uk_UA: Мінімальний поріг заповнення

en: Minimum speed for extruding
uk_UA: Мінімальна швидкість екструзії

en: Minimum speed for extruding (M205 S)
uk_UA: Мінімальна швидкість для видавлювання (M205 S)

en: Minimum speed for part cooling fan
uk_UA: Мінімальна швидкість вентилятора охолодження деталі

en: Minimum thickness of thin features. Model features that are thinner than this value will not be printed, while features thicker than the Minimum feature size will be widened to the Minimum wall width. It's expressed as a percentage over nozzle diameter
uk_UA: Minimum thickness of thin features. Model features that are thinner than this value will not be printed, while features thicker than the minimum feature size will be widened to the minimum wall width. It's expressed as a percentage over nozzle diameter

en: Minimum travel speed
uk_UA: Мінімальна швидкість руху

en: Minimum travel speed (M205 T)
uk_UA: Мінімальна швидкість руху (M205 T)

en: Minimum wall width
uk_UA: Мінімальна ширина периметра

en: Mirror
uk_UA: Дзеркально

en: Mirror Object
uk_UA: Дзеркальний об'єкт

en: Mirror along the X axis
uk_UA: Відобразити по осі X

en: Mirror along the Y axis
uk_UA: Відобразити по осі Y

en: Mirror along the Z axis
uk_UA: Відобразити осі Z

en: Mirror object
uk_UA: Дзеркальний об'єкт

en: Mismatched type of print host: %s
uk_UA: Невідповідність типу принт-сервера: %s

en: Mode
uk_UA: Режим

en: Model
uk_UA: Модель

en: Model Filament
uk_UA: Філамент моделі

en: Model Name
uk_UA: Назва моделі

en: Model file downloaded.
uk_UA: Завантажений файл моделі.

en: Model printing time
uk_UA: Час друку моделі

en: Model:
uk_UA: Модель:

en: Modified G-codes
uk_UA: Змінені G-коди

en: Modified Value(New)
uk_UA: Змінене значення

en: Modifier
uk_UA: Модифікатор

en: Modifying the device name
uk_UA: Зміна імені пристрою

en: Monotonic
uk_UA: Монотонний

en: Monotonic line
uk_UA: Монотонний прямолінійний

en: Month
uk_UA: Місяць

en: More
uk_UA: Більше

en: More calibrations
uk_UA: Більше калібрування

en: More...
uk_UA: Більше...

en: Motion ability
uk_UA: Рухова здатність

en: Motor noise calibration
uk_UA: Калібрування шуму мотора

en: Motor noise cancellation
uk_UA: Скасування шуму мотора

en: Motor noise showoff
uk_UA: Демонстрація шуму мотора

en: Mouse click
uk_UA: Клацання миші

en: Mouse wheel
uk_UA: Колісок миші

en: Mouse wheel reverses when zooming
uk_UA: Колісок миші реверсує при масштабуванні

en: Mouse wheel:
uk_UA: Кольця миші:

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: Move Object
uk_UA: Перемістити об'єкт

en: Move connector
uk_UA: Перемістити з'єднувач

en: Move nozzle along the last extrusion path when retracting to clean leaked material on nozzle. This can minimize blob when printing new part after travel
uk_UA: Переміщувати насадку вздовж останнього шляху вибивання під час відведення для очищення витікшого матеріалу на насадці. Це може зменшити появу краплі під час друку нової деталі після переміщення

en: Move of view
uk_UA: Переміщення виду

en: Move selection 10 mm in negative X direction
uk_UA: Перемістити виділення на 10 мм у негативному напрямку по осі X

en: Move selection 10 mm in negative Y direction
uk_UA: Перемістити виділення на 10 мм у негативному напрямку Y

en: Move selection 10 mm in positive X direction
uk_UA: Перемістити виділення на 10 мм у позитивному напрямку X

en: Move selection 10 mm in positive Y direction
uk_UA: Перемістити виділення на 10 мм у позитивному напрямку Y

en: Move slider 5x faster
uk_UA: Переміщення повзунка в 5 разів швидше

en: Move: press to snap by 1mm
uk_UA: Переміщення: натисніть для переміщення на 1 мм

en: Movement
uk_UA: Рух

en: Movement in camera space
uk_UA: Рух у просторі камери

en: Movement step set to 1 mm
uk_UA: Крок переміщення встановлено на 1 мм

en: Movement:
uk_UA: Рух:

en: Multi-device
uk_UA: Багато пристроїв

en: Multi-device Management(Take effect after restarting Studio).
uk_UA: Керування багато пристроями (набуде чинності після перезапуску Студії).

en: Multi-part object detected
uk_UA: Виявлено об'єкт, що складається з кількох частин

en: Multicolor Print
uk_UA: Багатоколірний друк

en: Multiple
uk_UA: Кілька

en: Multiplier
uk_UA: Множина

en: My Device
uk_UA: Мої пристрої

en: N/A
uk_UA: Н/Д

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Name is invalid;
uk_UA: Ім'я недійсне;

en: Name is unavailable.
uk_UA: Ім'я недоступне.

en: Name of components inside step file is not UTF8 format!
uk_UA: Ім'я компонентів всередині крокового файлу не у форматі UTF8!

en: Name of the printer
uk_UA: Назва принтера

en: Names of presets related to the physical printer
uk_UA: Назви налаштувань, пов'язаних з фізичним принтером

en: Nearest
uk_UA: Найближчий

en: Need select printer
uk_UA: Потрібно вибрати принтер

en: Need to check the unsaved changes before configuration updates.
uk_UA: Необхідність перевірки незбережених змін перед оновленням конфігурації.

en: Negative Part
uk_UA: Негативна частина

en: Negative parts detected. Would you like to perform mesh boolean before exporting?
uk_UA: Виявлено від’ємні частини. Бажаєте виконати булеву операцію з сітками перед експортом?

en: Network Plug-in is not detected. Network related features are unavailable.
uk_UA: Мережевий плагін не виявлено. Функції, пов'язані з мережею, недоступні.

en: Network Test
uk_UA: Тест мережі

en: Network lookup
uk_UA: Мережевий пошук

en: Network plug-in update
uk_UA: Оновлення мережевого плагіна

en: Network unreachable
uk_UA: Мережа недоступна

en: New
uk_UA: Новий

en: New Flow Dynamic Calibration
uk_UA: Нове калібрування динамічного потоку

en: New Folder
uk_UA: Нова папка

en: New Project
uk_UA: Новий проект

en: New Window
uk_UA: Нове вікно

en: New network plug-in available.
uk_UA: Доступний новий мережевий плагін.

en: New printer config available.
uk_UA: Доступна нова конфігурація принтера.

en: New version of QIDI Studio
uk_UA: Нова версія QIDI Studio

en: Newer 3mf version
uk_UA: Нова версія 3mf

en: Next
uk_UA: Наступний

en: No
uk_UA: Ні

en: No AMS
uk_UA: Немає AMS

en: No AMS filaments. Please select a printer in 'Device' page to load AMS info.
uk_UA: Немає ниток AMS. Виберіть принтер на сторінці «Пристрій», щоб завантажити інформацію AMS.

en: No History Result
uk_UA: Немає історії результатів

en: No Printer Connected!
uk_UA: Принтер не підключений!

en: No SD Card
uk_UA: Немає картки SD

en: No arrangeable objects are selected.
uk_UA: Не вибрано жодних об’єктів для розташування.

en: No auto support
uk_UA: Немає автоматичної підтримки

en: No check
uk_UA: Без перевірки

en: No cooling for the first
uk_UA: Немає охолодження для першого шару

en: No extrusions under current settings.
uk_UA: Немає екструзій під час поточних налаштувань.

en: No historical tasks!
uk_UA: Історичних завдань немає!

en: No ironing
uk_UA: Немає Розглажування

en: No layers were detected. You might want to repair your STL file(s) or check their size or thickness and retry.
uk_UA: Шари не виявлені. Можливо, потрібно відновити файли STL або перевірити їх розмір або товщину і повторити спробу.

en: No login account, only printers in LAN mode are displayed
uk_UA: Відсутні облікові записи для входу, відображаються лише принтери в режимі LAN

en: No object can be printed. Maybe too small
uk_UA: Жодний об'єкт не може бути надрукований. Можливо, занадто маленький

en: No printer
uk_UA: Немає принтера

en: No printers.
uk_UA: Ніяких принтерів.

en: No step selected
uk_UA: Не вибрано крок

en: No task
uk_UA: Немає завдань

en: No to All
uk_UA: Ні для всіх

en: No updates available.
uk_UA: Оновлення відсутні.

en: No warnings when loading 3MF with modified G-codes
uk_UA: Немає попереджень при завантаженні файлу 3MF із зміненими G-кодами

en: No-brim
uk_UA: Без кайми

en: None
uk_UA: Відсутній

en: Normal
uk_UA: Нормальний

en: Normal Support expansion
uk_UA: Нормальне розширення підтримки

en: Normal mode
uk_UA: Нормальний режим

en: Normal printing
uk_UA: Звичайний друк

en: North America
uk_UA: Північна Америка

en: Not Extruded Yet, Retry
uk_UA: Ще не витиснуто філамент, Повторити

en: Not apply
uk_UA: Не застосовувати

en: Not for now
uk_UA: Наразі не потрібно

en: Not found:
uk_UA: Не знайдено:

en: Not supported on the current printer version.
uk_UA: Не підтримується на поточній версії принтера.

en: Note: AstroBox version at least 1.1.0 is required.
uk_UA: Примітка: Для AstroBox потрібна версія щонайменше 1.1.0.

en: Note: FlashAir with firmware 2.00.02 or newer and activated upload function is required.
uk_UA: Примітка: Для FlashAir потрібна прошивка версії 2.00.02 або новіша з активованою функцією завантаження.

en: Note: If the only preset under this filament is deleted, the filament will be deleted after exiting the dialog.
uk_UA: Примітка: Якщо єдиний пресет під цим філаментом буде видалений, то філамент також буде видалений після виходу з діалогового вікна.

en: Note: OctoPrint version at least 1.1.0 is required.
uk_UA: Примітка. Потрібна версія OctoPrint не нижче 1.1.0.

en: Note: Only the AMS slots loaded with the same material type can be selected.
uk_UA: Примітка. Можна вибрати лише слоти AMS, завантажені одним і тим же типом матеріалу.

en: Note: Repetier version at least 0.90.0 is required.
uk_UA: Примітка: потрібна версія Repetier принаймні 0.90.0.

en: Note: The preparation may take several minutes. Please be patient.
uk_UA: Примітка: Підготовка може зайняти кілька хвилин. Будь ласка, будьте терплячі.

en: Note: if a new filament is inserted during  printing, the AMS will not automatically read any information until printing is completed.
uk_UA: Примітка: якщо під час друку вставлений новий філамент, AMS автоматично не прочитає жодної інформації, поки друк не буде завершено.

en: Note:The color has been selected, you can choose OK 
     to continue or manually adjust it.
uk_UA: Примітка: Колір вже вибрано. Ви можете вибрати ОК 
     щоб продовжити або вручну відкоригувати його.

en: Notes
uk_UA: Примітки

en: Notice
uk_UA: Повідомлення

en: Nozzle
uk_UA: Сопло

en: Nozzle
    Temperature
uk_UA: Температура
    сопла

en: Nozzle Clumping Detection
uk_UA: Виявлення згортання сопла

en: Nozzle Diameter
uk_UA: Діаметр сопла

en: Nozzle Type
uk_UA: Тип насадки

en: Nozzle clog pause
uk_UA: Пауза через засмічення сопла

en: Nozzle diameter
uk_UA: Діаметр сопла

en: Nozzle filament covered detected pause
uk_UA: Пауза через виявлене покриття філаментом сопла

en: Nozzle height
uk_UA: Висота насадки

en: Nozzle may be blocked when the temperature is out of recommended range.
    Please confirm whether to use the temperature for printing.
uk_UA: Насадка може бути заблокована, коли температура виходить за рекомендований діапазон.
    Будь ласка, підтвердьте, чи бажаєте використовувати цю температуру для друку.

en: Nozzle temperature
uk_UA: Температура сопла

en: Nozzle temperature for layers after the initial one
uk_UA: Температура сопла для шарів після початкового

en: Nozzle temperature to print initial layer when using this filament
uk_UA: Температура сопла для друку першого шару під час використання цього філаменту

en: Nozzle temperature when printing
uk_UA: Температура сопла під час друку

en: Nozzle type
uk_UA: Тип сопла

en: Nozzle volume
uk_UA: Об'єм сопла

en: Number of bottom interface layers
uk_UA: Кількість шарів інтерфейсу на дні

en: Number of copies:
uk_UA: Кількість копій:

en: Number of currently selected objects: %1%
uk_UA: Кількість об'єктів, що вибрані зараз: %1%

en: Number of currently selected parts: %1%
uk_UA: Кількість вибраних зараз деталей: %1%

en: Number of images successfully uploaded
uk_UA: Кількість успішно завантажених зображень

en: Number of loops for the skirt. Zero means disabling skirt
uk_UA: Кількість петель для спідниці. Нуль означає відключення спідниці

en: Number of top interface layers
uk_UA: Кількість верхніх шарів підтримки

en: Number of walls of every layer
uk_UA: Кількість периметрів кожного шару

en: OK
uk_UA: ОК

en: Obj file Import color
uk_UA: Імпорт кольору файлу OBJ

en: Object
uk_UA: Об'єкт

en: Object %1% has zero size and can't be arranged.
uk_UA: Об’єкт %1% має нульовий розмір і не може бути розташований.

en: Object List
    Did you know that you can view all objects/parts in a list and change settings for each object/part?
uk_UA: Список об'єктів
    Чи знали ви, що ви можете переглядати всі об'єкти/деталі в списку та змінювати налаштування для кожного об'єкта/деталі?

en: Object Operations
uk_UA: Операції з об'єктами

en: Object Settings to modify
uk_UA: Параметри об'єкта для зміни

en: Object can't be printed for empty layer between %1% and %2%.
uk_UA: Об'єкт не може бути надрукований для порожнього шару між %1% та %2%.

en: Object flow ratio
uk_UA: Коефіцієнт об'єму матеріалу для об'єкта

en: Object manipulation
uk_UA: Маніпуляції з об'єктами

en: Object name: %1%
uk_UA: Ім'я об'єкта: %1%

en: Object too large
uk_UA: Об'єкт занадто великий

en: Object too small
uk_UA: Об'єкт занадто малий

en: Object will be raised by this number of support layers. Use this function to avoid wrapping when print ABS
uk_UA: Об'єкт буде піднятий такою кількістю опорних шарів. Використовуйте цю функцію, щоб уникнути обтікання під час друку ABS

en: Object with multiple parts was detected
uk_UA: Виявлено об'єкт, що складається з кількох частин

en: Object/Part Setting
uk_UA: Налаштування об'єкта/деталі

en: Object: %1%
uk_UA: Об'єкт: %1%

en: Objects
uk_UA: Об'єктний

en: Objects List
uk_UA: Список об'єктів

en: Objects list
uk_UA: Список об'єктів

en: Objects with zero volume removed
uk_UA: Об'єкти з нульовим об'ємом видалені

en: Octagram Spiral
uk_UA: Спіральна октограма

en: OctoPrint version
uk_UA: Версія OctoPrint

[ctx: OfFile]
en: Size
uk_UA: Розмір

en: Offline
uk_UA: Не в мережі

en: Ok
uk_UA: Добре

en: On OSX there is always only one instance of app running by default. However it is allowed to run multiple instances of same app from the command line. In such case this settings will allow only one instance.
uk_UA: На MacOS за замовчуванням завжди працює лише один екземпляр програми. Однак з командного рядка дозволяється запускати кілька екземплярів однієї й тієї ж програми. У цьому випадку цей параметр дозволить запускати лише один екземпляр.

en: On build plate only
uk_UA: Тільки від столу

en: On overhangs only
uk_UA: Тільки на звисах

en: On this system, %s uses HTTPS certificates from the system Certificate Store or Keychain.
uk_UA: У цій системі %s використовує HTTPS сертифікати з системного Сховища Сертифікатів або Брелока ключів.

en: On/Off one layer mode of the vertical slider
uk_UA: Увімкнення/вимкнення одношарового режиму вертикального повзунка

en: Ongoing uploads
uk_UA: Поточні завантаження

en: Online
uk_UA: У мережі

en: Online Models
uk_UA: Онлайн Моделі

en: Only Windows 10 is supported.
uk_UA: Підтримується лише Windows 10.

en: Only create support for critical regions including sharp tail, cantilever, etc.
uk_UA: Створювати підтримку тільки для критичних областей, включаючи гострий хвіст,консоль і т.д.

en: Only display printer names with changes to printer, filament, and process presets.
uk_UA: Показувати лише назви принтерів зі змінами у налаштуваннях принтера, філаменту та процесу.

en: Only display the filament names with changes to filament presets.
uk_UA: Показувати лише назви філаментів зі змінами у налаштуваннях філаменту.

en: Only one G-code file can be opened at the same time.
uk_UA: Водночас можна відкрити лише один файл G-коду.

en: Only one of the results with the same name will be saved. Are you sure you want to override the other results?
uk_UA: Тільки один із результатів з однаковою назвою буде збережено. Ви впевнені, що хочете перезаписати інші результати?

en: Only one wall on first layer
uk_UA: Тільки один периметр на першому шарі

en: Only one wall on top surfaces
uk_UA: Лише одна стінка на верхніх поверхнях

en: Only printer names with changed process presets will be displayed, 
    and all user process presets in each printer name you select will be exported as a zip.
uk_UA: Будуть відображатися лише назви принтерів зі зміненими налаштуваннями процесу, 
    і всі налаштування процесу користувача для кожної вибраної назви принтера будуть 
    експортовані у форматі ZIP.

en: Only printer names with user printer presets will be displayed, and each preset you choose will be exported as a zip.
uk_UA: Будуть відображатися лише назви принтерів з налаштуваннями принтера користувача, і кожне обране налаштування буде експортовано у форматі ZIP.

en: Only the filament names with user filament presets will be displayed, 
    and all user filament presets in each filament name you select will be exported as a zip.
uk_UA: Будуть відображатися лише назви філаментів з налаштуваннями філаменту користувача, 
    і всі налаштування філаменту користувача для кожної вибраної назви філаменту 
    будуть експортовані у форматі ZIP.

en: Only the object being edited is visible.
uk_UA: Видно лише редагований об’єкт.

en: Only trigger retraction when the travel distance is longer than this threshold
uk_UA: Запускайте втягування лише тоді, коли відстань переміщення перевищує цей поріг

en: Only used as a visual help on UI
uk_UA: Використовується лише як візуальна допомога в інтерфейсі користувача

en: Ooze prevention is currently not supported with the prime tower enabled.
uk_UA: Запобігання витокам в даний момент не підтримується з увімкненою вежею підготовки.

en: Open
uk_UA: Відкрити

en: Open &Studio
uk_UA: Відкрити &студію

en: Open CA certificate file
uk_UA: Відкрити файл CA сертифіката

en: Open Documentation in web browser.
uk_UA: Відкрийте документацію у веб-браузері.

en: Open Folder
uk_UA: Відкрити папку

en: Open Folder.
uk_UA: Відкрити папку.

en: Open G-code file:
uk_UA: Відкрийте файл G-коду:

en: Open Network Test
uk_UA: Відкритий мережевий тест

en: Open Preferences.
uk_UA: Відкрийте налаштування.

en: Open Project
uk_UA: Відкрити проект

en: Open Studio
uk_UA: Відкрита студія

en: Open a G-code file
uk_UA: Відкрийте файл G-коду

en: Open a new window
uk_UA: Відкрити нове вікно

en: Open a project file
uk_UA: Відкрийте файл проекту

en: Open as project
uk_UA: Відкрити як проект

en: Open next tip.
uk_UA: Відкрийте наступну пораду.

en: Operation already cancelling. Please wait few seconds.
uk_UA: Операція вже скасовується. Зачекайте кілька секунд.

en: Optimize orientation
uk_UA: Оптимізувати орієнтацію

en: Optimize support interface area
uk_UA: Оптимізація області підтримки

en: Optimizing toolpath
uk_UA: Оптимізація траєкторії інструменту

en: Options
uk_UA: Параметри

en: Options:
uk_UA: Параметри:

en: Order of wall/infill. false means print wall first.
uk_UA: Порядок стін/заповнення. “False” означає друк стінок першим.

en: Order of walls
uk_UA: Порядок стінок

en: Orient
uk_UA: Орієнтація

en: Orienting
uk_UA: Орієнтація

en: Orienting...
uk_UA: Орієнтування...

en: Origin
uk_UA: Джерело

en: Other
uk_UA: Інший

en: Other Color
uk_UA: Інший колір

en: Other Device
uk_UA: Інші пристрої

en: Other layer filament sequence
uk_UA: Послідовність філатури на інших шарах

en: Other layers
uk_UA: Інші шари

en: Other layers filament sequence
uk_UA: Послідовність філаменту для інших шарів

en: Other layers print sequence
uk_UA: Послідовність друку інших шарів

en: Other layers speed
uk_UA: Швидкість інших шарів

en: Others
uk_UA: Інші

en: Outer and inner brim
uk_UA: Зовні та всередині

en: Outer brim only
uk_UA: Кайма зовні

en: Outer wall
uk_UA: Зовнішні периметри

en: Outer wall speed
uk_UA: Швидкість зовнішнього периметра

en: Outside
uk_UA: Зовнішній

en: Over-extrusion or under extrusion
uk_UA: Перевитрати або недостатній видавання

en: Overflow
uk_UA: Переекструзія

en: Overhang speed
uk_UA: Швидкість звисання

en: Overhang wall
uk_UA: Похилі периметри

en: Overwrite a system profile is not allowed
uk_UA: Перезаписування системного профілю заборонено

en: Overwrite file
uk_UA: Перезаписати файл

en: PA Calibration
uk_UA: Калібрування РА

en: PA Line
uk_UA: РА Лінія

en: PA Pattern
uk_UA: PA Патерн

en: PA Profile
uk_UA: Профіль PA

en: PA Tower
uk_UA: РА Башта

en: PA step:
uk_UA: Крок PA:

en: PRE host: api-pre.qidi-lab.com/v1
uk_UA: Хост PRE: api-pre.qidi-lab.com/v1

en: Packing data to 3mf
uk_UA: Упаковка даних у 3mf

en: Packing project data into 3mf file
uk_UA: Упаковка даних проекту у файл 3mf

en: Paint
uk_UA: Малювання

en: Paint Toolbar
uk_UA: Панель інструментів малювання

en: Painted using: Filament %1%
uk_UA: Забарвлений за допомогою: Філамент %1%

en: Pan View
uk_UA: Панорамний вигляд

en: Parallel
uk_UA: Паралельний

en: Parallel_distance:
uk_UA: Паралельна відстань:

en: Parameter validation
uk_UA: Перевірка параметрів

en: Parsing of host response failed.
    Message body: "%1%"
    Error: "%2%"
uk_UA: Помилка аналізу відповіді хоста.
    Тіло повідомлення: “%1%”
    Помилка: “%2%”

en: Part
uk_UA: Деталь

en: Part 1
uk_UA: Частина 1

en: Part 2
uk_UA: Частина 2

en: Part Settings to modify
uk_UA: Налаштування деталі для зміни

en: Part cooling fan
uk_UA: Вентилятор охолодження деталей

en: Part cooling fan speed may be increased when auto cooling is enabled. This is the maximum speed limitation of part cooling fan
uk_UA: Швидкість вентилятора охолодження деталі може бути збільшена, якщо увімкненоавтоматичне охолодження. Це максимальне обмеження швидкості вентилятораохолодження деталі

en: Part cooling fan speed will be max when the estimated layer time is shorter than the setting value
uk_UA: Швидкість вентилятора охолодження деталі буде максимальною, якщо розрахунковечас шару менший за задане значення

en: Part cooling fan speed will start to run at min speed when the estimated layer time is no longer than the layer time in setting. When layer time is shorter than threshold, fan speed is interpolated between the minimum and maximum fan speed according to layer printing time
uk_UA: Швидкість вентилятора охолодження деталей почне працювати на мінімальнійшвидкості, коли розрахунковий час шару не більше, ніж час шару при налаштування. Коли час шару менше порогового значення, швидкість вентилятора інтерполюється між мінімальним і максимальна швидкість обертаннявентилятор залежно від часу друку шару

en: Part cooling fan will be enabled for layers of which estimated time is shorter than this value. Fan speed is interpolated between the minimum and maximum fan speeds according to layer printing time
uk_UA: Вентилятор охолодження деталі буде включений для шарів, розрахунковий часяких менше цього значення. Швидкість вентилятора інтерполюється між мінімальної та максимальної швидкості вентилятора відповідно до часудруку шару

en: Part manipulation
uk_UA: Маніпуляції з деталями

en: Part name: %1%
uk_UA: Назва частини: %1%

en: Part of the calibration failed! You may clean the plate and retry. The failed test result would be dropped.
uk_UA: Частина калібрування не вдалася! Ви можете очистити плиту і повторити спробу. Невдалі результати тесту будуть видалені.

en: Pass 1
uk_UA: Прохід 1

en: Pass 2
uk_UA: Прохід 2

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Paste
uk_UA: Вставити

en: Paste clipboard
uk_UA: Вставити буфер обміну

en: Paste from clipboard
uk_UA: Вставити з буфера обміну

en: Pattern
uk_UA: Зразок

en: Pattern angle
uk_UA: Кут шаблону

en: Pause
uk_UA: Пауза

en: Pause G-code
uk_UA: G-code Паузи

en: Pause of front cover falling
uk_UA: Пауза падіння передньої кришки

en: Pause:
uk_UA: Пауза:

en: Paused by the Gcode inserted by user
uk_UA: Пауза вставлена користувачем через Gcode

en: Paused due to AMS lost
uk_UA: Пауза через втрату сигналу AMS

en: Paused due to chamber temperature control error
uk_UA: Пауза через помилку контролю температури камери

en: Paused due to filament runout
uk_UA: Пуаза через датчик філаменту

en: Paused due to heat bed temperature malfunction
uk_UA: Припинено через несправність температури нагрівального шару

en: Paused due to low speed of the heat break fan
uk_UA: Пауза через низьку швидкість вентилятора теплового радіатора

en: Paused due to nozzle temperature malfunction
uk_UA: Припинено через збій температури сопла

en: Pen shape
uk_UA: Форма пера

en: Pen size
uk_UA: Розмір пера

en: Percent
uk_UA: Відсоток

en: Perform
uk_UA: Виконати

en: Perform Recognition
uk_UA: Виконайте розпізнавання

en: Perform cut
uk_UA: Виконати вирізання

en: Performed boolean intersection fails 
     because the selected parts have no intersection
uk_UA: Виконання булевої перетину не вдалося 
     оскільки вибрані частини не мають перетину

en: Perpendicular distance
uk_UA: Перпендикулярна відстань

en: Physical Printer
uk_UA: Фізичний Принтер

en: Picture sizes to be stored into a .gcode and .sl1 / .sl1s files, in the following format: "XxY, XxY, ..."
uk_UA: Розміри зображень для збереження у файл .gcode та файлів .sl1 / .sl1s у наступному форматі:"XxY，XxY…"

en: Pictures
uk_UA: Малюнки

en: Pin Code
uk_UA: Пін-код

en: Place on cut
uk_UA: Помістити на зріз

en: Planar
uk_UA: Плоский

en: Plane
uk_UA: Площина

en: Plate
uk_UA: Стіл

en: Plate %d: %s does not support filament %s
uk_UA: Плита %d: %s не підтримує філамент %s

en: Plate Settings
uk_UA: Налаштування столу

en: Plate Type
uk_UA: Тип стільця

en: Plate name
uk_UA: Назва пластини

en: Plate% d: %s is not suggested to be used to print filament %s(%s). If you still want to do this printing, please set this filament's bed temperature to non zero.
uk_UA: Plate% d: %s не рекомендується використовувати для друку на нитках %s(%s). Якщо ви все ще хочете зробити цей друк, будь ласка, встановіть температуру шару цієї нитки до ненульового.

en: Plater
uk_UA: Тарілка

en: Play
uk_UA: Відтворити

en: Player is malfunctioning. Please reinstall the system player.
uk_UA: Програвач несправний. Будь ласка, перевстановіть систему програвача.

en: Playing...
uk_UA: Гра...

en: Please Find the Pin Code in Account page on printer screen,
     and type in the Pin Code below.
uk_UA: Будь ласка, знайдіть Пін-код на сторінці облікового запису на екрані принтера, 
     і введіть Пін-код нижче.

en: Please add at least one more object and select them together,
    then right click to assembly these objects.
uk_UA: Будь ласка, додайте ще хоча б один об’єкт і виберіть їх разом, 
    потім натисніть праву кнопку миші, щоб зібрати ці об’єкти.

en: Please change the desiccant when it is too wet. The indicator may not represent accurately in following cases : when the lid is open or the desiccant pack is changed. it take hours to absorb the moisture, low temperatures also slow down the process.
uk_UA: Будь ласка, змініть осушувач, коли він стає занадто вологим. Індикатор може не відображати точно в наступних випадках: коли кришка відкрита або пакет з осушувачем змінено. На поглинання вологи може знадобитися кілька годин, низькі температури також сповільнюють процес.

en: Please check bed printable shape and origin input.
uk_UA: Будь ласка, перевірте введення форми друку на ліжку та початкову точку.

en: Please check if the SD card is inserted into the printer.
    If it still cannot be read, you can try formatting the SD card.
uk_UA: Будь ласка, перевірте, чи вставлена SD-карта в принтер.
    Якщо вона все ще не розпізнається, ви можете спробувати форматувати SD-карту.

en: Please check the custom G-code or use the default custom G-code.
uk_UA: Будь ласка, перевірте G-код користувача або використовуйте за замовчуванням G-код.

en: Please check the following:
uk_UA: Будь ласка, перевірте наступне:

en: Please check the network and try again, You can restart or update the printer if the issue persists.
uk_UA: Будь ласка, перевірте мережу та спробуйте ще раз. Якщо проблема продовжується, ви можете перезавантажити або оновити принтер.

en: Please check the network connection of the printer and Studio.
uk_UA: Будь ласка, перевірте мережеве підключення принтера та Studio.

en: Please check the printer network connection.
uk_UA: Будь ласка, перевірте підключення принтера до мережі.

en: Please check your object list before preset changing.
uk_UA: Будь ласка, перевірте список об'єктів перед зміною попереднього встановлення.

en: Please check.
uk_UA: Будь ласка, перевірте.

en: Please choose a block with smoothest top surface
uk_UA: Будь ласка, виберіть блок з найгладшою верхньою поверхнею

en: Please choose a block with smoothest top surface.
uk_UA: Будь ласка, виберіть блок з найгладшою верхньою поверхнею.

en: Please choose an action with "%1%" preset after saving.
uk_UA: Після збереження виберіть дію з налаштуванням "%1%".

en: Please choose the filament colour
uk_UA: Будь ласка, виберіть колір філаменту

en: Please click each filament above to specify its mapping AMS slot before sending the print job
uk_UA: Клацніть кожен філамент вище, щоб вказати його слот зіставлення AMS,Перш ніж відправити завдання на друк

en: Please click on the hyperlink above to view the cloud service status
uk_UA: Клацніть гіперпосилання вище, щоб переглянути статус хмарної служби

en: Please click on the star first.
uk_UA: Будь ласка, спочатку клацніть на зірку.

en: Please click the confirm button if you still want to proceed with printing.
uk_UA: Натисніть кнопку підтвердження, якщо ви все ще хочете продовжити друк.

en: Please confirm explosion ratio = 1 and select at least two volumes.
uk_UA: Будь ласка, підтвердіть коефіцієнт вибуху = 1 та виберіть принаймні два об’єми.

en: Please confirm explosion ratio = 1,and please select at least one object
uk_UA: Підтвердіть коефіцієнт вибуху = 1 і, будь ласка, виберіть принаймні один об’єкт

en: Please confirm if the printer is connected.
uk_UA: Будь ласка, підтвердіть, чи принтер підключений.

en: Please confirm on the printer screen
uk_UA: Будь ласка, підтвердьте на екрані принтера

en: Please confirm that the G-codes within these presets are safe to prevent any damage to the machine!
uk_UA: Будь ласка, підтвердьте, що G-коди в цих налаштованих параметрах безпечні і не призведуть до пошкодження пристрою!

en: Please confirm that these modified G-codes are safe to prevent any damage to the machine!
uk_UA: Будь ласка, підтвердьте, що ці змінені G-коди безпечні і не призведуть до пошкодження пристрою!

en: Please correct them in the param tabs
uk_UA: Будь ласка, виправте їх у вкладках параметрів

en: Please enter the IP of printer to connect.
uk_UA: Будь ласка, введіть IP-адресу принтера для підключення.

en: Please enter the layer number
uk_UA: Будь ласка, введіть номер шару

en: Please enter the name of the preset you want to save.
uk_UA: Будь ласка, введіть назву попереднього, який ви хочете зберегти.

en: Please enter the name you want to save to printer.
uk_UA: Будь ласка, введіть ім’я, яке ви хочете зберегти на принтері.

en: Please find the best line on your plate
uk_UA: Будь ласка, знайдіть найкращу лінію на вашій пластині

en: Please find the best object on your plate
uk_UA: Будь ласка, знайдіть найкращий об'єкт на вашій пластині

en: Please find the corner with perfect degree of extrusion
uk_UA: Будь ласка, знайдіть кут з ідеальним ступенем витіснення

en: Please fix the error above, otherwise printing cannot continue.
uk_UA: Будь ласка, виправте помилку вище, інакше друк не може продовжитися.

en: Please go to filament setting to edit your presets if you need.
    Please note that nozzle temperature, hot bed temperature, and maximum volumetric speed has a significant impact on printing quality. Please set them carefully.
uk_UA: Будь ласка, перейдіть до налаштувань філаменту, щоб відредагувати свої налаштування, якщо потрібно. 
    Зверніть увагу, що температура насадки, температура гарячого ліжка і максимальна об’ємна швидкість мають значний вплив на якість друку. Будь ласка, встановіть їх обережно.

en: Please go to printer settings to edit your presets
uk_UA: Будь ласка, перейдіть до налаштувань принтера, щоб редагувати свої налаштування

en: Please heat the nozzle to above 170 degree before loading or unloading filament.
uk_UA: Будь ласка, нагрійте насадку до понад 170 градусів перед завантаженням або вивантаженням філаменту.

en: Please home all axes (click
uk_UA: Поверніть всі осі у вихідне положення (натисніть

en: Please input a valid value (0 <= Max Volumetric Speed <= 60)
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсне значення (0 <= Максимальна об'ємна швидкість <= 60)

en: Please input a valid value (0.0 < flow ratio < 2.0)
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсне значення (0.0 < співвідношення потоку < 2.0)

en: Please input layer value (>= 2).
uk_UA: Будь ласка, введіть значення шару (≥ 2).

en: Please input the printer access code:
uk_UA: Введіть код доступу до принтера:

en: Please input valid values:
    Start PA: >= 0.0
    End PA: > Start PA
    PA step: >= 0.001)
uk_UA: Введіть допустимі значення:
    Початковий PA: >= 0,0
    Кінцевий PA: > Початок PA
    Крок PA: >= 0,001)

en: Please input valid values:
    Start temp: <= 350
    End temp: >= 180
    Start temp > End temp + 5)
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсні значення:
    Початкова температура: <= 350
    Кінцева температура: >= 180
    Початкова температура > Кінцева температура + 5)

en: Please input valid values:
    Start value: >= %.1f
    End value: <= %.1f
    End value: > Start value
    Value step: >= %.3f)
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсні значення:
    Початкове значення: >= %.1f
    Кінцеве значення: <= %.1f
    Кінцеве значення: > Початкового значення
    Крок значення: >= %.3f)

en: Please input valid values:
    start > 0 step >= 0
    end > start + step)
uk_UA: Введіть допустимі значення:
    початок > 0 крок >= 0
    кінець > початок + крок)

en: Please input valid values:
    start > 10 step >= 0
    end > start + step)
uk_UA: Введіть допустимі значення:
    старт > 10 кроків >= 0
    кінець > початок + крок)

en: Please log in first.
uk_UA: Будь ласка, увійдіть спочатку.

en: Please note that saving action will replace this preset
uk_UA: Зверніть увагу, що дія збереження замінить цей пресет

en: Please resolve the slicing errors and publish again.
uk_UA: Виправте помилки нарізки та опублікуйте знову.

en: Please right click to assembly these objects.
uk_UA: Будь ласка, натисніть праву кнопку миші, щоб зібрати ці об’єкти.

en: Please save project and restart the program.
uk_UA: Збережіть проект і перезапустіть програму.

en: Please select "By object" print sequence to print multiple objects in spiral vase mode.
uk_UA: Будь ласка, виберіть послідовність друку "По об'єкту" для друку кілька об'єктів у режим спіральної вази.

en: Please select a file
uk_UA: Будь ласка, виберіть файл

en: Please select a type you want to export
uk_UA: Будь ласка, виберіть тип, який ви хочете експортувати

en: Please select an AMS slot before calibration
uk_UA: Будь ласка, виберіть слот AMS перед калібруванням

en: Please select an action
uk_UA: Виберіть дію

en: Please select at least one filament for calibration
uk_UA: Будь ласка, виберіть принаймні один матеріал для калібрування

en: Please select at least one object.
uk_UA: Будь ласка, виберіть принаймні один об’єкт.

en: Please select at least one printer or filament.
uk_UA: Будь ласка, виберіть принаймні один принтер або філамент.

en: Please select at least two volumes.
uk_UA: Будь ласка, виберіть принаймні два об’єми.

en: Please select filament to calibrate.
uk_UA: Будь ласка, виберіть філамент для калібрування.

en: Please select single object.
uk_UA: Будь ласка, виберіть один об’єкт.

en: Please upgrade your graphics card driver.
uk_UA: Будь ласка, оновіть драйвер відеокарти.

en: Plot cut plane
uk_UA: Намалювати площину різу

en: Plug
uk_UA: Підключи

en: Point
uk_UA: Точка

en: Point and point assembly
uk_UA: Збірка точка до точки

en: Point on circle
uk_UA: Точка на колі

en: Point on edge
uk_UA: Точка на краї

en: Point on plane
uk_UA: Точка на площині

en: Portions copyright
uk_UA: Авторські права на частини

en: Position
uk_UA: Позиція

en: Post-processing Scripts
uk_UA: Сценарії післяобробки

en: Post-processing scripts
uk_UA: Сценарії постобробки

en: Power on update
uk_UA: Оновлення під час увімкнення

en: Precise Z height
uk_UA: Точна висота Z

en: Precision
uk_UA: Точність

en: Preferences
uk_UA: Налаштування

en: Preferences sync
uk_UA: Синхронізація налаштувань

en: Prepare
uk_UA: Підготувати

en: Prepare time
uk_UA: Час підготовки

en: Preparing print job
uk_UA: Підготовка завдання друку

en: Preset
uk_UA: Попередній

en: Preset "%1%" already exists and is incompatible with current printer.
uk_UA: Предустановка \%1%\ вже існує і несумісна з поточним принтером.

en: Preset "%1%" already exists.
uk_UA: Предустановка \%1%\ вже існує.

en: Preset "%1%" contains the following unsaved changes:
uk_UA: Пресет "%1%" містить такі незбережені зміни:

en: Preset "%1%" is not compatible with the new printer profile and it contains the following unsaved changes:
uk_UA: Пресет "%1%" не сумісний з новим профілем принтера, і містить такі незбережені зміни:

en: Preset "%1%" is not compatible with the new process profile and it contains the following unsaved changes:
uk_UA: Пресет "%1%" не сумісний з новим профілем процесу, і містить такі незбережені зміни:

en: Preset Inside Project
uk_UA: Параметри в межах проекту

en: Preset path is not found, please reselect vendor.
uk_UA: Шлях до набору параметрів не знайдено, будь ласка, виберіть виробника ще раз.

en: Preset sync
uk_UA: Синхронізація пресетів

en: Preset(Old)
uk_UA: Попередній пресет

[ctx: PresetName]
en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Presets
uk_UA: Пресети

en: Presets inherited by other presets can not be deleted
uk_UA: Налаштування, що успадковуються іншими налаштуваннями, не можуть бути видалені

en: Presets inherited by other presets can not be deleted!
uk_UA: Налаштування, які успадковуються іншими налаштуваннями, не можуть бути видалені!

en: Pressure advance
uk_UA: Випередження тиску PA

en: Pressure advance(Klipper) AKA Linear advance factor(Marlin). Useless for QIDI Printer
uk_UA: Підвищення тиску (Klipper) AKA Коефіцієнт лінійного просування (Marlin) Невикористовується для принтерів QIDI Printer

en: Prev
uk_UA: Попередній

en: Prevent transitioning back and forth between one extra wall and one less. This margin extends the range of extrusion widths which follow to [Minimum wall width - margin, 2 * Minimum wall width + margin]. Increasing this margin reduces the number of transitions, which reduces the number of extrusion starts/stops and travel time. However, large extrusion width variation can lead to under- or overextrusion problems. It's expressed as a percentage over nozzle diameter
uk_UA: Запобігання переходу назад і вперед між однією додатковою стінкою та однієї менше. Це поле розширює діапазон ширини видавлювання до [Мінімальна ширина стінки - поле, 2 * Мінімальна ширина стінки + поле].Збільшення цього запасу зменшує кількість переходів, що зменшуєкількість запусків/зупинок екструзії та час переміщення. Однак велика Зміна ширини екструзії може призвести до проблем недостатньої або надмірної екструзії. Він виражається у відсотках від діаметра сопла

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Preview only mode:
    The loaded file contains gcode only, Can not enter the Prepare page
uk_UA: Режим тільки попереднього перегляду:
    Завантажений файл містить лише gcode, не вдається увійти на сторінку підготовки

en: Previous unsaved project detected, do you want to restore it?
uk_UA: Виявлено попередній незбережений проект, відновити його?

en: Price
uk_UA: Ціна

en: Prime Tower
uk_UA: Вежа підготовки філаменту

en: Prime tower
uk_UA: Підставка для очищення форсунки

en: Prime tower does not work when Adaptive Layer Height is on.
    Which do you want to keep?
    YES - Keep Prime Tower
    NO  - Keep Adaptive Layer Height
uk_UA: Вежа Prime не працює, якщо увімкнена адаптивна висота шару.
    Що хочете зберегти?
    ТАК - Зберегти Башту Очистки
    НІ - Зберегти висоту адаптивного шару

en: Prime tower does not work when Adaptive Layer Height or Independent Support Layer Height is on.
    Which do you want to keep?
    YES - Keep Prime Tower
    NO  - Keep Adaptive Layer Height and Independent Support Layer Height
uk_UA: Prime Tower (Вежа Очищення) не працює, коли Adaptive Layer Height 
    (Адаптивні шари ввімкнені) або Independent Support висота шару включена
    Що хочете зберегти?
    ТАК - Зберегти Башту Очистки
    НІ - Зберегти висоту адаптивного шару і висоту незалежногопідтримуючого шару

en: Prime tower does not work when Independent Support Layer Height is on.
    Which do you want to keep?
    YES - Keep Prime Tower
    NO  - Keep Independent Support Layer Height
uk_UA: Основна вежа не працює, коли включена Незалежна висота опорногошару.
    Що хочете зберегти?
    ТАК - Зберегти Башту Очистки
    НІ - Зберегти незалежну висоту опорного шару

en: Prime tower is required for smooth timelapse. There may be flaws on the model without prime tower. Do you want to enable prime tower?
uk_UA: Для плавного таймлапсу потрібно Prime Tower. Можуть бути недоліки в моделіБез головної вежі. Ви хочете включити головну вежу?

en: Prime tower is required for smooth timeplase. There may be flaws on the model without prime tower. Are you sure you want to disable prime tower?
uk_UA: Prime Tower потрібно для плавного таймлапсу. Можуть бути недоліки в моделібез головної вежі. Ви впевнені, що хочете вимкнути основну вежу?

en: Prime volume
uk_UA: Основний обсяг

en: Print
uk_UA: Друк

en: Print By Object: 
    Suggest to use auto-arrange to avoid collisions when printing.
uk_UA: Друк об'єктом: 
    Запропонуйте використовувати автоматичне розташування, щоб уникнути колізійпід час друку.

en: Print Host upload
uk_UA: Завантаження на Принт-Сервер

en: Print Options
uk_UA: Параметри друку

en: Print all
uk_UA: Роздрукувати все

en: Print file not found, Please slice it again and send it for printing.
uk_UA: Файл друку не знайдено; будь ласка, знову наріжте його і відправте для друку.

en: Print file not found. please slice again.
uk_UA: Файл для друку не знайдено. Будь ласка, переслідкуйте його знову.

en: Print host upload queue
uk_UA: Черга завантаження на хост друку

en: Print infill first
uk_UA: Друкувати заповнення спочатку

en: Print numbers
uk_UA: Друк значень

en: Print plate
uk_UA: Друкувати пластину

en: Print sequence
uk_UA: Послідовність друку

en: Print sequence of inner wall and outer wall.
uk_UA: Послідовність друку внутрішньої та зовнішньої стінки.

en: Print sequence, layer by layer or object by object
uk_UA: Послідовність друку, шар за шаром або об'єкт за об'єктом

en: Print settings
uk_UA: Параметри друку

en: Print speed of ironing lines
uk_UA: Швидкість друку прасувальних ліній

en: Print task sending times out.
uk_UA: Час відправлення завдання на друк закінчився.

en: Print temperature
uk_UA: Температура друку

en: Print using materials mounted on the back of the case
uk_UA: Друк із використанням матеріалів, закріплених на задній частині корпусу

en: Print with filaments in ams
uk_UA: Друк філаментами з AMS

en: Print with filaments in the AMS
uk_UA: Друкуйте за допомогою філаментів у AMS

en: Print with filaments mounted on the back of the chassis
uk_UA: Друкуйте з використанням філаменту, встановленого на задній частині шасі

en: Print with the filament mounted on the back of chassis
uk_UA: Друкуйте з використанням філаменту, встановленого на задній частині шасі

en: Printable
uk_UA: Доступно для друку

en: Printable Space
uk_UA: Простір для друку

en: Printable area
uk_UA: Область друку

en: Printable height
uk_UA: Висота друку

en: Printable space
uk_UA: Місце для друку

en: Printer
uk_UA: Принтер

en: Printer "%1%" is selected with preset "%2%"
uk_UA: Принтер "%1%" вибраний з попередньо інсталяцією "%2%"

en: Printer Created
uk_UA: Принтер створено

en: Printer Parts
uk_UA: Частини принтера

en: Printer Preset
uk_UA: Набір параметрів принтера

en: Printer Setting
uk_UA: Налаштування принтера

en: Printer and all the filament&process presets that belong to the printer. 
    Can be shared with others.
uk_UA: Принтер та всі налаштування філаменту та процесу, які належать до нього. 
    Можна поділитися з іншими користувачами.

en: Printer camera is malfunctioning.
uk_UA: Камера принтера несправна.

en: Printer is not connected yet.
uk_UA: Принтер ще не підключено.

en: Printer name "%1%" already exists.
uk_UA: Назва принтера "%1%" вже існує.

en: Printer notes
uk_UA: Примітки щодо принтера

en: Printer preset names
uk_UA: Імена налаштувань принтера

en: Printer presets(.zip)
uk_UA: Налаштування принтера (.zip)

en: Printer settings
uk_UA: Налаштування принтера

en: Printer structure
uk_UA: Структура принтера

en: Printing
uk_UA: Друк

en: Printing Options
uk_UA: Параметри друку

en: Printing Parameters
uk_UA: Параметри друку

en: Printing Progress
uk_UA: Хід друку

en: Printing Silk Filament
    Did you know that Silk filament needs special consideration to print it successfully? Higher temperature and lower speed are always recommended for the best results.
uk_UA: Друк шовковим філаментом
    Чи знаєте ви, що для успішного друку шовковим філаментом потрібно особливу увагу? Для отримання найкращих результатів завжди рекомендується використовувати вищу температуру та нижчу швидкість.

en: Printing by object G-code
uk_UA: Друк за об’єктом за допомогою G-коду

en: Printing high temperature material(%s material) with %s may cause nozzle damage
uk_UA: Друк високотемпературного матеріалу (%s матеріал) з %s може призвести до пошкодження сопла

en: Printing was paused by the user
uk_UA: Друк припинено користувачем

en: Privacy Policy
uk_UA: Політика конфіденційності

en: Privacy Policy Update
uk_UA: Оновлення політики конфіденційності

en: Prizm
uk_UA: Призма

en: Problem occured. Please update the printer firmware and try again.
uk_UA: Виникла проблема. Будь ласка, оновіть прошивку принтера і спробуйте знову.

en: Process
uk_UA: Процес

en: Process Preset Template
uk_UA: Шаблон набору параметрів процесу

en: Process Settings
uk_UA: Налаштування процесу

en: Process notes
uk_UA: Примітки щодо процесу

en: Process presets(.zip)
uk_UA: Налаштування процесу (.zip)

en: Processing G-Code from Previous file...
uk_UA: Обробка G-коду з попереднього файлу...

en: Processing model '%1%' with more than 1M triangles could be slow. It is highly recommended to simplify the model.
uk_UA: Обробка моделі '%1%' з більш ніж 1 млн трикутниками може бути повільною. Настійно рекомендується спростити модель.

en: Product host
uk_UA: Хост продукту

en: Progress
uk_UA: Прогрес

en: Project
uk_UA: Проект

en: Project downloaded %d%%
uk_UA: Проект завантажено %d%%

en: Project-inside presets
uk_UA: Внутрішні пресети проекту

en: PrusaSlicer is originally based on Slic3r by Alessandro Ranellucci.
uk_UA: PrusaSlicer спочатку базується на Slic3r від Алессандро Ранеллуччі.

en: Publish
uk_UA: Публікувати

en: Publish was cancelled
uk_UA: Публікація скасована

en: Pull back current filament
uk_UA: Відтягніть поточний філамент

en: Purge old filament
uk_UA: Очистіть старий філамент

en: Purging after filament change will be done inside objects' infills. This may lower the amount of waste and decrease the print time. If the walls are printed with transparent filament, the mixed color infill will be seen outside. It will not take effect, unless the prime tower is enabled.
uk_UA: Очищення після зміни філаменту буде виконуватися всередині заповнень об’єктів. Це може зменшити кількість відходів і скоротити час друку. Якщо стінки друкуються прозорим філаментом, заповнення зі змішаним кольором буде видимим. Це не буде мати впливу, якщо не ввімкнено вежу для підготовки філаменту.

en: Purging after filament change will be done inside objects' support. This may lower the amount of waste and decrease the print time. It will not take effect, unless the prime tower is enabled.
uk_UA: Очищення після зміни філаменту буде виконуватися всередині підтримки об’єктів. Це може зменшити кількість відходів і скоротити час друку. Це не буде мати впливу, якщо не ввімкнено вежу для підготовки філаменту.

en: Purging volumes
uk_UA: Обсяг очищення

en: Push new filament into extruder
uk_UA: Вставте новий філамент в екструдер

en: QA  host: api-qa.qidi-lab.com/v1
uk_UA: Хост QA: api-qa.qidi-lab.com/v1

en: QIDI Network plug-in not detected.
uk_UA: Плагін мережі QIDI не виявлено.

en: QIDI PET-CF/PA6-CF is not supported by AMS.
uk_UA: QIDI PET-CF/PA6-CF не підтримується AMS.

en: QIDI Studio GUI initialization failed
uk_UA: Помилка ініціалізації графічного інтерфейсу QIDI Studio

en: QIDI Studio also referenced some ideas from Cura by Ultimaker.
uk_UA: QIDI Studio також використовує деякі ідеї з Cura від Ultimaker.

en: QIDI Studio is based on Bambu Studio by Bambu Lab
uk_UA: QIDI Studio розроблено на основі Bambu Studio від Bambu Lab

en: QIDI Studio is based on Bambu Studio by Bambu Lab.
uk_UA: QIDI Studio розроблено на основі Bambu Studio від Bambu Lab.

en: QIDI Studio is licensed under
uk_UA: QIDI Studio знаходиться під ліцензією

en: QIDIStudio configuration file may be corrupted and is not able to be parsed.Please delete the file and try again.
uk_UA: QIDIStudio файл конфігурації може бути пошкоджений і не може бути розібраний. Будь ласка, видаліть файл і спробуйте ще раз.

en: QIDIStudio got an unhandled exception: %1%
uk_UA: QIDIStudio отримав необроблений виняток: %1%

en: QIDIStudio will terminate because of a localization error. It will be appreciated if you report the specific scenario this issue happened.
uk_UA: Програма QIDI Studio завершить роботу через помилку локалізації. Буде вдячний, якщо ви повідомите про конкретний сценарій виникнення цієї проблеми.

en: QIDIStudio will terminate because of running out of memory.It may be a bug. It will be appreciated if you report the issue to our team.
uk_UA: QIDI Studio завершить роботу через брак пам'яті. Можливо, це помилка. Ми будемо вдячні, якщо ви повідомите про проблему нашій команді.

en: Quality
uk_UA: Якість

en: Quality / Speed
uk_UA: Якість/Швидкість

en: Quick
uk_UA: Швидкий

en: Quick set:
uk_UA: Швидке встановлення:

en: Quit
uk_UA: Вихід

en: Quit %s
uk_UA: Вийти %s

en: Quit QIDIStudio
uk_UA: Вийти з QIDIStudio

en: Radius
uk_UA: Радіус

en: Raft
uk_UA: Підкладка

en: Raft contact Z distance
uk_UA: Відстань контакту плоту Z

en: Raft expansion
uk_UA: Розширення плоту

en: Raft layers
uk_UA: Кількість шарів підкладки

en: Random
uk_UA: Випадковий

en: Randomly jitter while printing the wall, so that the surface has a rough look. This setting controls the fuzzy position
uk_UA: Випадкове тремтіння під час друку зовнішнього периметра, так що поверхня була шорсткої. Цей параметр керує нечіткою оболонкою

en: Range
uk_UA: Діапазон

en: Rate
uk_UA: Оцінити

en: Rate the Print Profile
uk_UA: Оцінити профіль друку

en: Rate this print
uk_UA: Оцініть цей друк

en: Re&load from Disk
uk_UA: Перезавантажити з диска

en: Re-calculate
uk_UA: Перерахувати

en: Read and accept
uk_UA: Прочитайте і згодьтеся

en: Rear
uk_UA: Зад

en: Rear View
uk_UA: Вигляд ззаду

en: Reason: "%1%" and another part have no intersection.
uk_UA: Причина: “%1%” та інша частина не мають перетину.

en: Reason: part "%1%" does not bound a volume.
uk_UA: Причина: частина “%1%” не обмежує об’єм.

en: Reason: part "%1%" has self intersection.
uk_UA: Причина: частина “%1%” має самоперетин.

en: Reason: part "%1%" is empty.
uk_UA: Причина: частина “%1%” порожня.

en: Rebuild
uk_UA: Відновити

en: Recalibration
uk_UA: Перекалібрування

en: Receive login report timeout
uk_UA: Отримано звіт про вхід з перевищеним часом очікування

en: Recent projects
uk_UA: Недавні проекти

en: Recommended
uk_UA: Рекомендовано

en: Recommended nozzle temperature
uk_UA: Рекомендована температура сопла

en: Recommended nozzle temperature of this filament type is [%d, %d] degree centigrade
uk_UA: Рекомендована температура сопла для цього типу нитки становить [%d, %d] градусів Цельсія

en: Recommended nozzle temperature range of this filament. 0 means no set
uk_UA: Рекомендований діапазон температур сопла для цього філаменту. 0 означає відсутність установки

en: Reconnecting the printer, the operation cannot be completed immediately, please try again later.
uk_UA: Перепідключення принтера. Операцію не можна завершити негайно, спробуйте ще раз пізніше.

en: Record Factor
uk_UA: Фактор запису

en: Rectangle
uk_UA: Прямокутник

en: Rectangular
uk_UA: Прямокутний

en: Rectilinear
uk_UA: Прямолінійний

en: Rectilinear Interlaced
uk_UA: Прямолінійний черезрядковий

en: Rectilinear grid
uk_UA: Прямолінійна сітка

en: Redo
uk_UA: Повторити

en: Reduce infill retraction
uk_UA: Зменште ретракт заповнення

en: Refresh
uk_UA: Оновити

en: Refresh Printers
uk_UA: Оновити список принтерів

en: Refreshing the historical Flow Dynamics Calibration records
uk_UA: Оновлення історичних записів калібрування динаміки потоку

en: Region selection
uk_UA: Вибір регіону

en: Regular
uk_UA: Звичайний

en: Release Note
uk_UA: Примітка до випуску

en: Reload file list from printer.
uk_UA: Перезавантажте список файлів з принтера.

en: Reload from disk
uk_UA: Перезавантажити з диска

en: Reload from:
uk_UA: Перезавантажити з:

en: Reload the plater from disk
uk_UA: Перезавантажити планшет із диска

en: Reload the selected parts from disk
uk_UA: Перезавантажте вибрані частини з диска

en: Remaining errors
uk_UA: Помилки, що залишилися

en: Remember my choice
uk_UA: Запам'ятати мій вибір

en: Remember my choice.
uk_UA: Запам'ятай мій вибір.

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Remove Window from Set
uk_UA: Видалити вікно із набору

en: Remove connector
uk_UA: Видалити з’єднання

en: Remove connector from selection
uk_UA: Видалити з'єднувач зі списку вибору

en: Remove connectors
uk_UA: Видалити з’єднання

en: Remove detail
uk_UA: Видалити деталі

en: Remove height range
uk_UA: Видалити діапазон зростання

en: Remove last filament
uk_UA: Видалити останній філамент

en: Remove painted color
uk_UA: Видалити зафарбований колір

en: Remove parameter
uk_UA: Видалити параметр

en: Remove selection
uk_UA: Видалити виділення

en: Remove small overhangs
uk_UA: Видалити невеликі виступи

en: Remove small overhangs that possibly need no supports.
uk_UA: Видалити невеликі виступи, які, можливо, не потребують підтримки.

en: Remove the selected plate
uk_UA: Видалити вибрану пластину

en: Rename
uk_UA: Перейменувати

en: Renaming
uk_UA: Перейменування

en: Repair canceled
uk_UA: Ремонт скасовано

en: Repair failed.
uk_UA: Ремонт не вдалося.

en: Repair finished
uk_UA: Ремонт завершено

en: Repaired 3mf file contains more than one object
uk_UA: Відремонтований файл 3mf містить більше одного об'єкта

en: Repaired 3mf file contains more than one volume
uk_UA: Відремонтований файл 3mf містить більше одного тома

en: Repaired 3mf file does not contain any object
uk_UA: Відремонтований файл 3mf не містить жодного об'єкта

en: Repaired 3mf file does not contain any volume
uk_UA: Відремонтований файл 3mf не містить жодного тома

en: Repairing model object
uk_UA: Відновлення об'єкта моделі

en: Repairing object by Windows service
uk_UA: Відновлення об'єкта службою Windows

en: Repairing was canceled
uk_UA: Ремонт було скасовано

en: Replace Tiled Window
uk_UA: Замінити розташоване в плитці вікно

en: Replace from:
uk_UA: Замінити з:

en: Replace the selected part with new STL
uk_UA: Замініть вибрану частину новим STL

en: Replace with STL
uk_UA: Замінити на STL

en: Report issue
uk_UA: Повідомити про проблему

en: Required nozzle HRC
uk_UA: Необхідна стійкість форсунки

en: Reserved keywords found
uk_UA: Знайдено зарезервовані ключові слова

en: Reset
uk_UA: Скинути

en: Reset Position
uk_UA: Скинути позицію

en: Reset Rotation
uk_UA: Скинути орієнтацію

en: Reset direction
uk_UA: Напрямок скидання

en: Reset mapped extruders.
uk_UA: Скинути відображені екструдери.

en: Reset parameter
uk_UA: Скинути параметр

en: Reset to base
uk_UA: Скинути на базу

en: Resolution
uk_UA: Дозвіл нарізки

en: Resonance avoidance
uk_UA: Уникання резонансу

en: Restart selection
uk_UA: Перезапустити вибір

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Restore to inch
uk_UA: Відновити до імперської

en: Restore to meter
uk_UA: Відновити в метричну

en: Result can be read by human eyes.
uk_UA: Результат може бути прочитаний людським оком.

en: Resume
uk_UA: Продовжити

en: Resume Printing
uk_UA: Відновити друк

en: Resume Printing(defects acceptable)
uk_UA: Відновлення друку (прийнятно дефекти)

en: Resume Printing(problem solved)
uk_UA: Відновлення друку (проблема вирішена)

en: Resync
uk_UA: Повторна синхронізація

en: Retract
uk_UA: Ретракт

en: Retract amount before wipe
uk_UA: Ретракт при розгладжуванні

en: Retract when change layer
uk_UA: Ретракт при зміні шару

en: Retraction
uk_UA: Втягування

en: Retraction Length
uk_UA: Довжина відкату

en: Retraction Speed
uk_UA: Швидкість ретракту

en: Retraction distance when cut
uk_UA: Відстань відведення при вирізанні

en: Retraction test
uk_UA: Тест на втягування

en: Retraction when switching material
uk_UA: Втягування під час перемикання матеріалу

en: Retry
uk_UA: Ще раз

en: Reverse rotation
uk_UA: Зворотне обертання

en: Right
uk_UA: Право

en: Right View
uk_UA: Вигляд справа

en: Right button click the icon to drop the object printable property
uk_UA: Клацніть правою кнопкою миші значок, щоб видалити властивість об'єкта для друку

en: Right button click the icon to drop the object settings
uk_UA: Клацніть правою кнопкою миші значок, щоб видалити налаштування об'єкта

en: Right click
uk_UA: Клацніть правою кнопкою миші

en: Right click the icon to fix model object
uk_UA: Клацніть правою кнопкою миші значок, щоб виправити об'єкт моделі

en: Right mouse button
uk_UA: Права кнопка миші

en: Right mouse button:
uk_UA: Права кнопка миші:

en: Rotate
uk_UA: Повернути

en: Rotate (relative)
uk_UA: Повернути (відносно)

en: Rotate View
uk_UA: Повернути вигляд

en: Rotate around center:
uk_UA: Обертати навколо центру:

en: Rotate horizontally
uk_UA: Поверніть горизонтально

en: Rotate of view
uk_UA: Повернути вигляд

en: Rotate text
uk_UA: Повернути текст

en: Rotation
uk_UA: Обертання

en: Rounded Rectangle
uk_UA: Прямокутник з закругленими

en: Running post-processing scripts
uk_UA: Запуск скриптів постобробки

en: SD Card
uk_UA: SD картка

en: SD Card Abnormal
uk_UA: SD-картка не в порядку

en: STEP
    Did you know that you can improve your print quality by slicing a STEP file instead of an STL?
    QIDI Studio supports slicing STEP files, providing smoother results than a lower resolution STL. Give it a try!
uk_UA: STEP
    Чи знаєте ви, що ви можете покращити якість друку, нарізавши файл STEPзамість STL?
    QIDI Studio підтримує нарізання файлів STEP, забезпечуючи більш плавнірезультати порівняно з нижчою роздільною здатністю STL. Спробуйте!

en: Safely remove hardware.
uk_UA: Безпечне видалення пристрою.

en: Same as Global
uk_UA: Те саме, що й глобально

en: Same as Global Bed Type
uk_UA: Так само, як Глобальний Тип Ліжка

en: Same as Global Plate Type
uk_UA: Так само, як Глобальний Тип Пластини

en: Same as Global Print Sequence
uk_UA: Так само, як Глобальна Секвенція Друку

en: Same as top
uk_UA: Так само, як вище

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save %s as
uk_UA: Зберегти %s як

en: Save G-code file as:
uk_UA: Збережіть файл G-коду як:

en: Save Modified Value
uk_UA: Зберегти змінене значення

en: Save Project
uk_UA: Зберегти проект

en: Save Project as
uk_UA: Зберегти проект як

en: Save SLA file as:
uk_UA: Зберегти файл SLA як:

en: Save Sliced file as:
uk_UA: Зберегти нарізаний файл як:

en: Save current %s
uk_UA: Зберегти поточний %s

en: Save current project as
uk_UA: Зберегти поточний проект як

en: Save current project to file
uk_UA: Зберегти поточний проект у файл

en: Save file as:
uk_UA: Зберегти файл як:

en: Save or Discard Modified Value
uk_UA: Зберегти або відхилити змінене значення

en: Save preset
uk_UA: Зберегти пресет

en: Save project
uk_UA: Зберегти проект

en: Save the selected options to preset 
    "%1%".
uk_UA: Збережіть вибрані опції у пресету 
    "%1%".

en: Save the selected options.
uk_UA: Зберегти обрані опції.

en: Save to Filament Preset
uk_UA: Зберегти в попередньому матеріалі

en: Saving objects into the 3mf failed.
uk_UA: Збереження об'єктів у 3mf не вдалося.

en: Scale
uk_UA: Масштаб

en: Scale an object to fit the build volume
uk_UA: Відмасштабувати під область друку

en: Scale ratios
uk_UA: Коефіцієнти масштабування

en: Scale to build volume
uk_UA: Масштабування для збільшення обсягу

en: Scan first layer
uk_UA: Сканувати перший шар

en: Scanning bed surface
uk_UA: Сканування поверхні столу

en: Scarf around entire wall
uk_UA: Шарф навколо всієї стіни

en: Scarf joint for inner walls
uk_UA: З’єднання з шарфом для внутрішніх стін

en: Scarf joint seam (experimental)
uk_UA: З’єднання з шарфом (експериментально)

en: Scarf length
uk_UA: Довжина шарфа

en: Scarf start height
uk_UA: Висота початку шарфу

en: Scarf steps
uk_UA: Кроки шарфа

en: Scheduling upload to `%1%`. See Window -> Print Host Upload Queue
uk_UA: Планування завантаження в `%1%`. Див. вікно -> Черга завантаження вузла друку

en: Seal
uk_UA: Запечаток

en: Seam
uk_UA: Шов

en: Seam gap
uk_UA: Зазор шва

en: Seam painting
uk_UA: Малювання шва

en: Seam position
uk_UA: Положення шва

en: Seams
uk_UA: Шви

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search in preset
uk_UA: Пошук у пресеті

en: Search plate, object and part.
uk_UA: Пошук плити, об’єкта і деталі.

en: Searching for devices
uk_UA: Пошук пристроїв

en: Second
uk_UA: Другий

en: Section View
uk_UA: Розріз

en: Section view
uk_UA: Вигляд у розрізі

en: Select
uk_UA: Вибір

en: Select 2 faces on objects and 
     make objects assemble together.
uk_UA: Виберіть 2 грані на об’єктах і 
     з’єднайте об’єкти разом.

en: Select 2 points or circles on objects and 
     specify distance between them.
uk_UA: Виберіть 2 точки або кола на об’єктах та 
     вкажіть відстань між ними.

en: Select All
uk_UA: Вибрати все

en: Select Filament Preset
uk_UA: Виберіть налаштування філаменту

en: Select Model
uk_UA: Виберіть модель

en: Select Plate
uk_UA: Вибір столу

en: Select Printer
uk_UA: Виберіть принтер

en: Select Printers
uk_UA: Вибрати принтери

en: Select Type
uk_UA: Виберіть Тип

en: Select Vendor
uk_UA: Вибрати виробника

en: Select a G-code file:
uk_UA: Виберіть файл G-коду:

en: Select a new file
uk_UA: Виберіть новий файл

en: Select a part
uk_UA: Виберіть частину

en: Select all
uk_UA: Вибрати все

en: Select all connectors
uk_UA: Виберіть усі з'єднувачі

en: Select all objects
uk_UA: Виділити всі об'єкти

en: Select feature
uk_UA: Виберіть функцію

en: Select filament preset
uk_UA: Вибрати налаштування філаменту

en: Select multiple objects
uk_UA: Вибрати кілька об'єктів

en: Select objects by rectangle
uk_UA: Виділити об'єкти прямокутником

en: Select point
uk_UA: Виберіть точку

en: Select presets to compare
uk_UA: Виберіть налаштування для порівняння

en: Select profile to load:
uk_UA: Виберіть профіль для завантаження:

en: Select settings
uk_UA: Виберіть налаштування

en: Select the language
uk_UA: Виберіть мову

en: Select the object/part and mouse click to change the name
uk_UA: Виберіть об'єкт/деталь і клацніть, щоб змінити ім'я

en: Select the object/part and press space to change the name
uk_UA: Виберіть об'єкт/деталь і натисніть пробіл, щоб змінити назву

en: Select/Remove printers(system presets)
uk_UA: Вибрати/Вилучити принтери (системні налаштування)

en: Selected diameter and machine diameter do not match
uk_UA: Обраний діаметр і діаметр пристрою не відповідають один одному

en: Selection
uk_UA: Вибір

en: Selection conflicts
uk_UA: Конфлікти вибору

en: Selects all objects
uk_UA: Вибрати всі об'єкти

en: Send
uk_UA: Надіслати

en: Send G-code
uk_UA: Надіслати G-код

en: Send Options
uk_UA: Параметри відправки

en: Send all
uk_UA: Надіслати все

en: Send print job to
uk_UA: Надіслати завдання на друк на

en: Send to Multi-device
uk_UA: Відправити на багато пристроїв

en: Send to Printer SD card
uk_UA: Надіслати на SD-карту принтера

en: Send to print
uk_UA: Надіслати на друк

en: Send to printer
uk_UA: Надіслати на принтер

en: Sending gcode file over LAN
uk_UA: Надсилання файлу gcode по локальній мережі

en: Sending gcode file to sdcard
uk_UA: Надсилання файлу gcode на карту SD

en: Sending print configuration
uk_UA: Надсилання конфігурації друку

en: Sending print job over LAN
uk_UA: Надсилання завдання на друк локальною мережею

en: Sending print job through cloud service
uk_UA: Надсилання завдання на друк через хмарний сервіс

en: Sensitivity of pausing is
uk_UA: Чутливість паузи

en: Sent Time
uk_UA: Час відправлення

en: Sequence
uk_UA: Послідовність

en: Serial
uk_UA: Серійний номер

en: Serial:
uk_UA: Серійний номер:

en: Serious
uk_UA: Серйозний

en: Serious warning:
uk_UA: Серйозне попередження:

en: Service Unavailable
uk_UA: Сервіс недоступний

en: Service name
uk_UA: Назва служби

en: Services
uk_UA: Послуги

en: Set
uk_UA: Вибір

en: Set Filament for selected items
uk_UA: Встановити філамент для вибраних елементів

en: Set Orientation
uk_UA: Встановити орієнтацію

en: Set Position
uk_UA: Встановити позицію

en: Set Scale
uk_UA: Встановити масштаб

en: Set as an individual object
uk_UA: Встановити як окремий об'єкт

en: Set as cover
uk_UA: Встановити як обкладинку

en: Set as individual objects
uk_UA: Встановити як окремі об'єкти

en: Set extruder number for the objects and parts
uk_UA: Встановіть номер екструдера для об'єктів та деталей

en: Set filament for selected items
uk_UA: Встановити філамент для вибраних елементів

en: Set filaments to use
uk_UA: Встановіть нитки для використання

en: Set parameters for multiple objects
    Did you know that you can set slicing parameters for all selected objects at one time?
uk_UA: Встановлення параметрів для кількох об'єктів
    Чи знаєте ви, що ви можете встановити параметри для нарізки всіх вибраних об'єктів одночасно?

en: Setting AMS slot information while printing is not supported
uk_UA: Встановлення інформації про слот AMS під час друку не підтримується

en: Setting Overrides
uk_UA: Налаштування перевизначень

en: Setting Virtual slot information while printing is not supported
uk_UA: Встановлення інформації про віртуальний слот під час друку не підтримується

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings for height range
uk_UA: Налаштування діапазону зростання

en: Setup Wizard
uk_UA: Майстер налаштувань

en: Shape
uk_UA: Форма

en: Shell
uk_UA: Оболонка

en: Shift + Left mouse button
uk_UA: Shift + Ліва кнопка миші

en: Shift + Left mouse button:
uk_UA: SHIFT + Ліва кнопка миші:

en: Shift + Mouse move up or down
uk_UA: Shift + переміщення миші вгору або вниз

en: Shift + Right mouse button:
uk_UA: Shift + права кнопка миші:

en: Shift+Any arrow
uk_UA: Shift+будь-яка стрілка

en: Shift+Left mouse button
uk_UA: Shift+Ліва кнопка миші

en: Shift+Mouse wheel
uk_UA: Shift+колесо миші

en: Shortcut Key
uk_UA: Поєднання клавіш

en: Show
uk_UA: Показати

en: Show "Live Video" guide page.
uk_UA: Показати \Пряме відео\ сторінку посібника.

en: Show &Labels
uk_UA: Показати &Ярлики

en: Show &Overhang
uk_UA: Показати &Виступ

en: Show All
uk_UA: Показати всі

en: Show Configuration Folder
uk_UA: Показати папку конфігурації

en: Show Labels
uk_UA: Показати ярлики

en: Show Tip of the Day
uk_UA: Показати пораду дня

en: Show all files, recent first.
uk_UA: Показати всі файли спочатку останні.

en: Show all presets (including incompatible)
uk_UA: Показати всі налаштування (включаючи несумісні)

en: Show error message
uk_UA: Показати повідомлення про помилку

en: Show home page on startup
uk_UA: Показувати домашню сторінку під час запуску

en: Show keyboard shortcuts list
uk_UA: Показати список клавіш

en: Show object labels in 3D scene
uk_UA: Показати мітки об'єктів у 3D-сцені

en: Show object overhang highlight in 3D scene
uk_UA: Показати підсвічування виступу об'єкта у 3D сцені

en: Show online staff-picked models on the home page
uk_UA: Показувати моделі, вибрані співробітниками, на домашній сторінці

en: Show the list of the keyboard shortcuts
uk_UA: Показати список гарячих клавіш

en: Show wireframe
uk_UA: Показати каркас

en: Show/Hide 3Dconnexion devices settings dialog
uk_UA: Показати/приховати діалог налаштувань пристроїв 3Dconnexion

en: Shrink the initial layer on build plate to compensate for elephant foot effect
uk_UA: Усадка початкового шару на столі для компенсації ефекту слонової ноги

en: Silent
uk_UA: Тихий

en: Simplification is currently only allowed when a single part is selected
uk_UA: Спрощення наразі дозволено лише при виборі окремої деталі

en: Simplify
uk_UA: Спростити

en: Simplify Model
uk_UA: Спростити модель

en: Simplify Model
    Did you know that you can reduce the number of triangles in a mesh using the Simplify mesh feature? Right-click the model and select Simplify model. Read more in the documentation.
uk_UA: Спрощення моделі
    Чи знали ви, що ви можете зменшити кількість трикутників в сітці, використовуючи функцію спрощення сітки? Клацніть правою кнопкою миші на моделі і виберіть опцію "Спростити модель". Докладніше читайте в документації.

en: Simplify model
uk_UA: Спрощена модель

en: Simply switch to "%1%"
uk_UA: Просто перейдіть на "%1%"

en: Simulate
uk_UA: Запустити симуляцію

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Size in X and Y of the rectangular plate.
uk_UA: Розмір по осях X та Y прямокутного столу.

en: Size:
uk_UA: Розмір:

en: Size: %1% x %2% x %3% in
uk_UA: Розмір: %1% x %2% x %3% in

en: Size: %1% x %2% x %3% mm
uk_UA: Розмір: %1% x %2% x %3% мм

en: Skip
uk_UA: Пропустити

en: Skip AMS blacklist check
uk_UA: Пропустити перевірку чорного списку AMS

en: Skip Calibration2
uk_UA: Пропустити калібрування2

en: Skip step pause
uk_UA: Пропустити паузу кроку

en: Skip this Version
uk_UA: Пропустити цю версію

en: Skirt distance
uk_UA: Відстань між спідницею/каймою

en: Skirt height
uk_UA: Шари спідниці

en: Skirt loops
uk_UA: Спідниця навколо моделі

en: Slic3r can upload G-code files to a printer host. This field must contain the kind of the host.
uk_UA: Slic3r може завантажувати файли G-коду на хост принтера. Це поле повинно утримувати тип хоста.

en: Slic3r can upload G-code files to a printer host. This field should contain the API Key or the password required for authentication.
uk_UA: Slic3r може завантажувати файли G-коду на хост принтера. Це поле повинно утримувати 
    API-ключ або пароль, необхідний для автентифікації.

en: Slic3r can upload G-code files to a printer host. This field should contain the hostname, IP address or URL of the printer host instance. Print host behind HAProxy with basic auth enabled can be accessed by putting the user name and password into the URL in the following format: https://username:password@your-octopi-address/
uk_UA: Slic3r може завантажувати файли G-коду на хост принтера. Це поле повинно містити ім'я хоста, IP-адресу або URL-адресу екземпляра вузла принтера. Вузол друку за HAProxy з увімкненою базовою авторизацією можна отримати доступ, ввівши користувача ім'я та пароль в URL у наступному форматі: https://username:
    password@your-octopi-address/

en: Slic3r was created by Alessandro Ranellucci with the help of many other contributors.
uk_UA: Slic3r був створений Алессандро Ранеллуччі за допомогою багатьох інших
    учасникив.

en: Slice all
uk_UA: Нарізати все

en: Slice all plate to obtain time and filament estimation
uk_UA: Розріжте всю пластину, щоб отримати оцінку часу та філаменту

en: Slice gap closing radius
uk_UA: Радіус закриття пробілів під час нарізування

en: Slice ok.
uk_UA: Нарізка прибл.

en: Slice plate
uk_UA: Нарізати моделі

en: Sliced Info
uk_UA: Нарізана інформація

en: Slicing
uk_UA: Нарізка

en: Slicing Canceled
uk_UA: Нарізка скасована

en: Slicing Mode
uk_UA: Режим нарізки

en: Slicing Parameter Table
    Did you know that you can view all objects/parts on a table and change settings for each object/part?
uk_UA: Таблиця параметрів нарізання
    Чи знали ви, що ви можете переглядати всі об'єкти/деталі в таблиці та змінювати налаштування для кожного об'єкта/деталі?

en: Slicing Plate %d
uk_UA: Пластина для нарізки %d

en: Slicing Plate 1
uk_UA: Пластина для нарізки 1

en: Slicing complete
uk_UA: Нарізка завершена

en: Slicing height for each layer. Smaller layer height means more accurate and more printing time
uk_UA: Висота нарізки для кожного шару. Найменша висота шару означає більш точний друк, але більше часу на друк

en: Slicing mesh
uk_UA: Нарізка сітки

en: Slope
uk_UA: Схил

en: Slow down for overhang
uk_UA: Уповільнення звису

en: Slow printing down for better layer cooling
uk_UA: Повільний друк для кращого охолодження шару

en: Small perimeters
uk_UA: Малі периметри

en: Small perimter threshold
uk_UA: Поріг малого периметру

en: Smart fill
uk_UA: Інтелектуальне заливання

en: Smart fill angle
uk_UA: Розумний кут заливки

en: Smooth
uk_UA: Гладкий

en: Smooth Spiral
uk_UA: Плавна спіраль

en: Smooth Spiral smoothes out X and Y moves as wellresulting in no visible seam at all, even in the XY directions on walls that are not vertical
uk_UA: Плавна спіраль згладжує переміщення по X та Y, що призводить до відсутності видимого шва, навіть у напрямках XY на стінах, які не є вертикальними

en: Smooth mode of timelapse is not supported when "by object" sequence is enabled.
uk_UA: Плавний режим таймлапсу не підтримується, коли послідовність "по об'єкт" увімкнено.

en: Smoothing
uk_UA: Згладжування

en: Snap
uk_UA: Захоплення

en: Snap global parameters
uk_UA: Прив’язати глобальні параметри

en: Snug
uk_UA: Обережний

en: Softening temperature
uk_UA: Температура м’якості

en: Software has New version.
uk_UA: Програмне забезпечення має нову версію.

en: Soluble material
uk_UA: Розчинний філамент

en: Soluble material is commonly used to print support and support interface
uk_UA: Розчинний матеріал зазвичай використовується для друку підтримки

en: Some amount of material in extruder is pulled back to avoid ooze during long travel. Set zero to disable retraction
uk_UA: Деяка кількість матеріалу в екструдері витягується назад, щоб  уникнути свербіння під час тривалого переміщення. Встановіть нуль, щоб відключити ретракт

en: Some connectors are overlapped
uk_UA: Деякі роз'єми перекриваються

en: Some existing presets have failed to be created, as follows:
uk_UA: Деякі існуючі налаштування не вдалося створити, як показано нижче:

en: Some of your images failed to upload. Would you like to redirect to the webpage for rating?
uk_UA: Деякі з ваших зображень не вдалося завантажити. Бажаєте перейти на веб-сторінку для оцінки?

en: Some presets are modified.
uk_UA: Деякі пресети змінені.

en: Some values have been replaced. Please check them:
uk_UA: Деякі значення було замінено. Будь ласка, перевірте їх:

en: Source Volume
uk_UA: Об'єм джерела

en: Space
uk_UA: Пробіл

en: Spacing
uk_UA: Відстань

en: Spacing between support lines
uk_UA: Відстань між лініями підтримки

en: Spacing of bottom interface lines. Zero means solid interface
uk_UA: Відстань між нижніми інтерфейсними лініями. Нуль означає суцільнийінтерфейс

en: Spacing of interface lines. Zero means solid interface
uk_UA: Відстань між лініями підтримки. Нуль означає суцільну підтримку

en: Sparse infill
uk_UA: Розріджене заповнення

en: Sparse infill area which is smaller than threshold value is replaced by internal solid infill
uk_UA: Площа заповнення, яка менша за порогове значення, замінюється внутрішнім суцільним заповненням

en: Sparse infill density
uk_UA: Щільність заповнення

en: Sparse infill pattern
uk_UA: Малюнок заповнення

en: Special mode
uk_UA: Спеціальний режим

en: Specify number of colors:
uk_UA: Вкажіть кількість кольорів:

en: Specify the URL of your device user interface if it's not same as print_host
uk_UA: Вкажіть URL інтерфейсу користувача вашого пристрою, якщо він відрізняється від print_host

en: Speed
uk_UA: Швидкість

en: Speed (mm/s)
uk_UA: Швидкість (мм/с)

en: Speed for reloading filament into extruder. Zero means the same speed as retraction
uk_UA: Швидкість перезавантаження філаменту в екструдер. Нуль означає ту ж саму швидкість, що й відведення

en: Speed limitation
uk_UA: Обмеження швидкості

en: Speed of auxiliary part cooling fan under unseal. Auxiliary fan will run at this speed during printing except the first several layers which are defined by no cooling layers
uk_UA: Швидкість вентилятора охолодження додаткової частини при розблокуванні. Додатковий вентилятор буде працювати на цій швидкості під час друку, за винятком перших кількох шарів, які визначені відсутністю охолоджуючих шарів.

en: Speed of auxiliary part cooling fan. Auxiliary fan will run at this speed during printing except the first several layers which are defined by no cooling layers
uk_UA: Швидкість допоміжного вентилятора охолодження частин. Допоміжний вентилятор працюватиме на цій швидкості під час друку, крім перших кількох шарів, які визначаються шарами без охолодження

en: Speed of bridge and completely overhang wall
uk_UA: Швидкість мосту і периметр, що повністю звисає

en: Speed of exhaust fan during printing.This speed will overwrite the speed in filament custom gcode
uk_UA: Швидкість вентилятора відсмоктування під час друку. Ця швидкість перезапише швидкість у користувацькому G-коді філаменту

en: Speed of exhuast fan after printing completes
uk_UA: Швидкість вентилятора відсмоктування після завершення друку

en: Speed of gap infill. Gap usually has irregular line width and should be printed more slowly
uk_UA: Швидкість заповнення зазору. Зазор зазвичай має неправильну ширину лінії та має друкуватися повільніше

en: Speed of initial layer except the solid infill part
uk_UA: Швидкість першого шару, за винятком суцільної заповнювальної частини

en: Speed of inner wall
uk_UA: Швидкість внутрішнього периметра

en: Speed of internal solid infill, not the top and bottom surface
uk_UA: Швидкість внутрішнього твердого заповнення, а не верхньої та нижньої поверхні

en: Speed of internal sparse infill
uk_UA: Це швидкість для внутрішнього розрідженого заповнення

en: Speed of outer wall which is outermost and visible. It's used to be slower than inner wall speed to get better quality.
uk_UA: Швидкість зовнішнього периметра, яка є найбільш віддаленою та видимою.Це раніше було повільніше, ніж швидкість внутрішнього периметра, щоботримати кращу якість.

en: Speed of retractions
uk_UA: Швидкість ретракту

en: Speed of solid infill part of initial layer
uk_UA: Швидкість суцільної заповнювальної частини вихідного шару

en: Speed of support
uk_UA: Швидкість підтримки

en: Speed of support interface
uk_UA: Швидкість друку підтримки

en: Speed of top surface infill which is solid
uk_UA: Швидкість суцільного заповнення верхньої поверхні

en: Speed of travel which is faster and without extrusion
uk_UA: Швидкість переміщення, яка є швидше і без екструзії

en: Speed up your print with Adaptive Layer Height
    Did you know that you can print a model even faster, by using the Adaptive Layer Height option? Check it out!
uk_UA: Поспішайте з друком завдяки адаптивній висоті шару
    Чи знали ви, що ви можете надрукувати модель ще швидше, використовуючи опцію адаптивної висоти шару? Перевірте це!

en: Speed:
uk_UA: Швидкість:

en: Speed:
uk_UA: Швидкість:

en: Sphere
uk_UA: Сфера

en: Spiral
uk_UA: Спіраль

en: Spiral mode only works when wall loops is 1, support is disabled, top shell layers is 0, sparse infill density is 0 and timelapse type is traditional.
uk_UA: Спіральний режим працює тільки тоді, коли периметри дорівнюють 1, підтримка відключена, верхня оболонка дорівнює 0, щільність заповнення дорівнює 0, а типуповільненої зйомки - традиційний.

en: Spiral vase
uk_UA: Спіральна ваза

en: Spiralize smooths out the z moves of the outer contour. And turns a solid model into a single walled print with solid bottom layers. The final generated model has no seam
uk_UA: Перехід спіраллю згладжує рух z зовнішнього контуру. І перетворює твердотільна модель в одностінний друк із суцільними нижніми шарами.Кінічна згенерована модель не має шва

en: Split
uk_UA: Розділити

en: Split the selected object
uk_UA: Розділити вибраний об'єкт

en: Split the selected object into multiple objects
uk_UA: Розділити вибраний об'єкт на кілька об'єктів

en: Split the selected object into multiple parts
uk_UA: Розділити вибраний об'єкт на кілька частин

en: Split to Objects/Parts
    Did you know that you can split a big object into small ones for easy colorizing or printing?
uk_UA: Розділити на об'єкти/деталі
    Чи знали ви, що ви можете розбити великий об'єкт на менші частини для зручного розфарбовування чи друку?

en: Split to objects
uk_UA: Розділити на об'єкти

en: Split to parts
uk_UA: Розділити на частини

en: Split your prints into plates
    Did you know that you can split a model that has a lot of parts into individual plates ready to print? This will simplify the process of keeping track of all the parts.
uk_UA: Розділіть свої друки на пластини
    Чи знали ви, що ви можете розбивати модель з великою кількістю деталей на окремі пластини, готові до друку? Це спростить процес відстеження всіх частин.

en: Sport
uk_UA: Спортивний

en: Square
uk_UA: Квадрат

en: Stack objects
    Did you know that you can stack objects as a whole one?
uk_UA: Складання об'єктів
    Чи знаєте ви, що ви можете об'єднати об'єкти в єдиний блок?

en: Stack overflow
uk_UA: Переповнення стека

en: Stainless Steel
uk_UA: Нержавіюча сталь

en: Stainless steel
uk_UA: Нержавіюча сталь

en: Standard
uk_UA: Стандартний

en: Start Calibration
uk_UA: Почати калібрування

en: Start G-code
uk_UA: Стартовий G-code

en: Start G-code when start the printing of this filament
uk_UA: Стартовий G-code при запуску друку цим філаментом

en: Start G-code when start the whole printing
uk_UA: Стартовий G-code під час запуску всієї печатки

en: Start PA:
uk_UA: Стартовий PA:

en: Start Test Multi-Thread
uk_UA: Розпочати тестування багатопотоково

en: Start Test Single-Thread
uk_UA: Розпочати тестування однопотоково

en: Start a new project
uk_UA: Почати новий проект

en: Start a new window
uk_UA: Почати нове вікно

en: Start calibration
uk_UA: Почати калібрування

en: Start end points
uk_UA: Початкові кінцеві точки

en: Start height of the scarf.
    This amount can be specified in millimeters or as a percentage of the current layer height. The default value for this parameter is 0.
uk_UA: Висота початку шарфу.
    Ця величина може бути вказана в міліметрах або як відсоток від поточної товщини шару. Значення за замовчуванням для цього параметра - 0.

en: Start retraction length:
uk_UA: Початкова довжина ретракту:

en: Start speed:
uk_UA: Початкова швидкість:

en: Start temp:
uk_UA: Початкова температура:

en: Start volumetric speed:
uk_UA: Початкова об'ємна швидкість:

en: Statement about User Experience Improvement Program
uk_UA: Заява про Програму покращення користувацького досвіду

en: Statement on User Experience Improvement Plan
uk_UA: Заява щодо Плану покращення користувацького досвіду

en: Statistics of All Plates
uk_UA: Статистика

en: Status
uk_UA: Статус

en: Step
uk_UA: Крок

en: Step 1, please confirm QIDI Studio and your printer are in the same LAN.
uk_UA: Крок 1, будь ласка, підтвердіть, що QIDI Studio та ваш принтер перебувають в одній локальній мережі(LAN).

en: Step 2, if the IP and Access Code below are different from the actual values on your printer, please correct them.
uk_UA: Крок 2, якщо IP-адреса та код доступу нижче відрізняються від фактичних значень вашому принтері, будь ласка, виправте їх.

en: Step 3: Ping the IP address to check for packet loss and latency.
uk_UA: Крок 3: Виконайте пінг до IP-адреси для перевірки втрат пакетів та затримки.

en: Still load
uk_UA: Ще завантажує

en: Still print by object?
uk_UA: Ви все ще друкуєте за об’єктом?

en: Still unload
uk_UA: Ще вивантажує

en: Stop
uk_UA: Стоп

en: Stop Printing
uk_UA: Зупинити друк

en: Stop them and continue anyway?
uk_UA: Зупинити їх та продовжувати в будь-якому випадку?

en: Stopped.
uk_UA: Зупинено.

en: Strength
uk_UA: Міцність

en: Studio Version:
uk_UA: Версія Studio:

en: Studio has detected that your user presets synchronization function is not enabled, which may result in unsuccessful Filament settings on the Device page. 
    Click "Sync user presets" to enable the synchronization function.
uk_UA: Студія виявила, що функція синхронізації користувацьких налаштувань не увімкнена, що може призвести до невдалих налаштувань філаменту на сторінці пристрою. 
    Натисніть “Синхронізувати користувацькі налаштування”, щоб увімкнути функцію синхронізації.

en: Studio will remember build plate selected last time for certain printer model.
uk_UA: Студія запам’ятовуватиме останню вибрану пластину для певної моделі принтера.

en: Studio would re-calculate your flushing volumes everytime the filaments color changed or filaments changed. You could disable the auto-calculate in QIDI Studio > Preferences
uk_UA: Студія буде перераховувати об’єми промивання кожного разу, коли змінюється колір філаменту або філамент. Ви можете вимкнути автоматичне обчислення в QIDI Studio > Налаштування

en: Style
uk_UA: Стиль

en: Style and shape of the support. For normal support, projecting the supports into a regular grid will create more stable supports (default), while snug support towers will save material and reduce object scarring.
    For tree support, slim style will merge branches more aggressively and save a lot of material, strong style will make larger and stronger support structure and use more materials, while hybrid style is the combination of slim tree and normal support with normal nodes under large flat overhangs (default).
uk_UA: Стиль та форма підтримки. Для звичайної підтримки проектування опор у вигляді регулярної сітки створить більш стабільні опори (за замовчуванням), тоді як щільно розташовані опорні вежі дозволять заощадити матеріал і зменшити пошкодження об’єкта.
    Для деревоподібної підтримки тонкий стиль більш агресивно об’єднує гілки, що дозволяє заощадити багато матеріалу, міцний стиль створює більшу та міцнішу підтримуючу структуру та використовує більше матеріалів, тоді як гібридний стиль є комбінацією тонкої деревоподібної підтримки та звичайної підтримки з нормальними вузлами під великими плоскими перекриттями (за замовчуванням).

en: Submit
uk_UA: Підтвердити

en: Subtract a Part
    Did you know that you can subtract one mesh from another using the Negative part modifier? That way you can, for example, create easily resizable holes directly in QIDI Studio. Read more in the documentation.
uk_UA: Відняти деталь
    Чи знаєте ви, що можна віднімати одну мережу з іншої за допомогою модифікатора негативної деталі? Таким чином можна, наприклад, створити легко змінювані отвори безпосередньо в QIDI Studio. Докладніше читайте в документації.

en: Subtract from
uk_UA: Відняти від

en: Subtract with
uk_UA: Відняти з

en: Success to get history result
uk_UA: Успішно отримано історичний результат

en: Success!
uk_UA: Успіх!

en: Successfully executed post-processing script
uk_UA: Скрипт післяобробки успішно виконаний

en: Successfully sent. Close current page in %s s
uk_UA: Успішно надіслано. Закрити поточну сторінку в %s s

en: Successfully sent. Will automatically jump to the device page in %ss
uk_UA: Успішно надіслано. Автоматично перейде на сторінку пристрою через %s c

en: Successfully sent. Will automatically jump to the next page in %ss
uk_UA: Успішно відправлено. Автоматично перейдеться на наступну сторінку через %s с

en: Successfully unmounted. The device %s(%s) can now be safely removed from the computer.
uk_UA: Успішно змонтовано. Тепер пристрій %s(%s) можна безпечно видалити з комп'ютер.

en: Suggestion: Flushing Volume in range [%d, %d]
uk_UA: Пропозиція: Об'єм промивання в діапазоні [%d, %d]

en: Support
uk_UA: Підтримки

en: Support Blocker
uk_UA: Блокувальник підтримки

en: Support Cubic
uk_UA: Підтримуючий кубічний

en: Support Enforcer
uk_UA: Інфорсер підтримки

en: Support Generated
uk_UA: Генерація підтримки

en: Support control chamber temperature
uk_UA: Керування температурою камери для підтримки

en: Support critical regions only
uk_UA: Підтримувати лише критичні області

en: Support enforcers are used but support is not enabled. Please enable support.
uk_UA: Засоби підтримки використовуються, але підтримка не включена.Увімкніть підтримку.

en: Support filament
uk_UA: Філамент підтримки

en: Support interface
uk_UA: Інтерфейс підтримки

en: Support layer uses layer height independent with object layer. This is to support customizing z-gap and save print time.This option will be invalid when the prime tower is enabled.
uk_UA: Опорний шар використовує висоту шару, що не залежить від шару об'єкта. Це необхідний для підтримки налаштування z-gap та збереження часу друку. Цей параметр буде неприпустимим, якщо увімкнено основну башту.

en: Support material
uk_UA: Матеріал підтримки

en: Support material is commonly used to print support and support interface
uk_UA: Допоміжний матеріал зазвичай використовується для друку підтримки

en: Support painting
uk_UA: Підтримка малювання

en: Support painting
    Did you know that you can paint the location of your supports? This feature makes it easy to place the support material only on the sections of the model that actually need it.
uk_UA: Малювання опори
    Чи знали ви, що ви можете малювати розташування вашої опори? Ця функція дає змогу легко розміщувати опорний матеріал лише на тих частинах моделі, де це дійсно потрібно.

en: Support transition
uk_UA: Годтримка переходу

en: Support wall loops
uk_UA: Опорні стінові петлі

en: Support will be generated for overhangs whose slope angle is below the threshold.
uk_UA: Буде створена опора для звисів з кутом нахилу нижче порога.

en: Support/Color Painting: adjust pen radius
uk_UA: Підтримка/Колірне малювання: регулювання радіуса пера

en: Support/Color Painting: adjust section position
uk_UA: Підтримка/кольорове фарбування: регулювання положення секцій

en: Support/object first layer gap
uk_UA: Проміжок між опорою/об’єктом та першим шаром

en: Support/object xy distance
uk_UA: Підтримка/об'єкт XY відстань

en: Support/raft base
uk_UA: Підтримка/основа плоту

en: Support/raft interface
uk_UA: Інтерфейс підтримки/плота

en: Supported range: 180°C - 350°C
uk_UA: Підтримуваний діапазон: 180°C - 350°C

en: Supports Painting
uk_UA: Малювання підтримки

en: Supports silent mode
uk_UA: Підтримує безшумний режим

en: Surface
uk_UA: Поверхня

en: Swap Y/Z axes
uk_UA: Змінити місцями осі Y/Z

en: Sweeping XY mech mode
uk_UA: Режим Sweeping XY mech

en: Switch cloud environment, Please login again!
uk_UA: Перемкніть хмарне середовище, будь ласка, увійдіть знову!

en: Switch tab page
uk_UA: Перемкнути вкладку

en: Switch to 3mf model files.
uk_UA: Переключитися на файли моделей 3mf.

en: Switch to normal mode
uk_UA: Переключитися у звичайний режим

en: Switch to per-object setting mode to edit modifier settings.
uk_UA: Перемкніть режим налаштування для кожного об'єкта, щоб змінити Налаштування модифікатора.

en: Switch to per-object setting mode to edit process settings of selected objects.
uk_UA: Перемкніть режим налаштування для кожного об'єкта, щоб змінити Параметри процесу для вибраних об'єктів.

en: Switch to rectilinear pattern?
    Yes - switch to rectilinear pattern automatically
    No  - reset density to default non 100% value automatically
uk_UA: Перемкнутися на прямокутну структуру?
    Так - автоматично перемкнутися на прямокутну структуру
    Ні - автоматично скинути густину до типового значення, не дорівнює 100%

en: Switch to silent mode
uk_UA: Переключитися в тихий режим

en: Switch to timelapse files.
uk_UA: Перехід до файлів уповільненої зйомки.

en: Switch to video files.
uk_UA: Перехід до відеофайлів.

en: Switching application language
uk_UA: Переключення мови програми

en: Switching application language while some presets are modified.
uk_UA: Зміна мови програми, коли деякі налаштування змінено.

en: Switching the language requires application restart.
uk_UA: Зміна мови вимагає перезапуску програми.

en: Sync
uk_UA: Синхронізувати

en: Sync filaments with AMS
uk_UA: Синхронізація ниток з AMS

en: Sync filaments with AMS will drop all current selected filament presets and colors. Do you want to continue?
uk_UA: Синхронізація ниток з AMS видаляє всі поточні вибрані пресети ниток і
    Кольори. Ви хочете продовжувати?

en: Sync settings
uk_UA: Налаштування синхронізації

en: Sync user presets
uk_UA: Синхронізувати налаштування користувача

en: Synchronization
uk_UA: Синхронізація

en: Synchronize filament list from AMS
uk_UA: Синхронізувати список ниток з AMS

en: Synchronizing device information
uk_UA: Синхронізація інформації пристрою

en: Synchronizing device information time out
uk_UA: Час очікування синхронізації інформації пристрою вийшов

en: Synchronizing the printing results. Please retry a few seconds later.
uk_UA: Синхронізація результатів друку. Будь ласка, повторіть спробу через кілька секунд.

en: System Sync
uk_UA: Синхронізація системи

en: System Version:
uk_UA: Версія системи:

en: System presets
uk_UA: Системні пресети

en: TPU is not supported by AMS.
uk_UA: TPU не підтримується AMS.

en: TPU is not supported for Flow Dynamics Auto-Calibration.
uk_UA: TPU не підтримується для автокалібрування Flow Dynamics.

en: Task Name
uk_UA: Назва завдання

en: Task Sending
uk_UA: Відправлення завдання

en: Task Sent
uk_UA: Завдання надіслане

en: Task Status
uk_UA: Статус завдання

en: Task canceled
uk_UA: Завдання скасовано

en: Task canceled.
uk_UA: Завдання скасовано.

en: Temp step:
uk_UA: Крок температури:

en: Temperature
uk_UA: Температура

en: Temperature (°C)
uk_UA: Температура (°С)

en: Temperature Calibration
uk_UA: Калібрування температури

en: Temperature calibration
uk_UA: Калібрування температури

en: Temperature variation
uk_UA: Зміна температури

en: Temperature:
uk_UA: Температура:

en: Template
uk_UA: Шаблон

en: Template Custom G-code
uk_UA: Користувацький G-код шаблону

en: Terms and Conditions
uk_UA: Умови використання

en: Test
uk_UA: Тест

en: Test Bing.com
uk_UA: Tест Bing.com

en: Test HTTP
uk_UA: Tест HTTP

en: Test HTTP Service:
uk_UA: Тест HTTP-сервісу:

en: Test Plugin Download:
uk_UA: Тест Завантаження Плагіна:

en: Test QIDILab
uk_UA: Tест QIDILab

en: Test QIDILab:
uk_UA: Тест QIDILab:

en: Test Storage Download:
uk_UA: Тест Завантаження з Сховища:

en: Test Storage Upgrade:
uk_UA: Тест оновлення Cховища:

en: Test Storage Upload
uk_UA: Тест Завантаження в Сховище

en: Test Storage Upload:
uk_UA: Тест завантаження в сховище:

en: Test bing.com:
uk_UA: Tест bing.com:

en: Test plugin download
uk_UA: Тест завантаження плагіна

en: Test storage
uk_UA: Тестування сховища

en: Test storage download
uk_UA: Тест завантаження з сховища

en: Test storage upgrade
uk_UA: Тест оновлення сховища

en: Text Gap
uk_UA: Пробіл у тексті

en: Text shape
uk_UA: Форма тексту

en: Texture
uk_UA: Текстура

en: Thank you for purchasing a QIDI Lab device.Before using your QIDI Lab device, please read the termsand conditions.By clicking to agree to use your QIDI Lab device, you agree to abide by the Privacy Policy and Terms of Use(collectively, the "Terms"). If you do not comply with or agree to the QIDI Lab Privacy Policy, please do not use QIDI Lab equipment and services.
uk_UA: Дякуємо за покупку пристрою QIDI Lab. Перед використанням вашого пристрою QIDI Lab, будь ласка, ознайомтесь з умовами користування. Натискаючи на кнопку погодження з використання вашого пристрою QIDI Lab, ви погоджуєтеся дотримуватися Політики конфіденційності та Умов користування (загалом - “Умов”). Якщо ви не виконуєте або не згодні з Політикою конфіденційності QIDI Lab, будь ласка, не використовуйте обладнання та послуги QIDI Lab.

en: The '%s' folder already exists in the current directory. Do you want to clear it and rebuild it.
    If not, a time suffix will be added, and you can modify the name after creation.
uk_UA: Папка ‘%s’ вже існує в поточному каталозі. Бажаєте очистити її і побудувати заново?
    Якщо ні, буде додано суфікс з часом, і ви зможете змінити ім’я після створення.

en: The .gcode.3mf file contains no G-code data.Please slice it whth QIDI Studio and export a new .gcode.3mf file.
uk_UA: Файл .gcode.3mf не містить даних G-коду. Будь ласка, розріжте його з використанням QIDI Studio та експортуйте новий файл .gcode.3mf.

en: The 3mf file version is in Beta and it is newer than the current QIDI Studio version.
uk_UA: Версія файлу 3mf знаходиться у бета-режимі і є новішою, ніж поточна версія QIDI Studio.

en: The 3mf file version is newer than the current QIDI Studio version.
uk_UA: Версія файлу 3mf є новішою, ніж поточна версія QIDI Studio.

en: The 3mf has following customized filament or printer presets:
uk_UA: У файлі 3mf містяться наступні налаштовані параметри філаменту або принтера:

en: The 3mf has following modified G-codes in filament or printer presets:
uk_UA: У файлі 3mf знаходяться наступні змінені G-коди в налаштуваннях філаменту або принтера:

en: The 3mf is generated by old QIDI Studio, load geometry data only.
uk_UA: 3mf генерується старим слайсером Orca, завантажувати лише дані геометрії.

en: The 3mf is not from QIDI Lab, load geometry data only.
uk_UA: 3mf не від QIDI Studio, завантажуйте лише дані геометрії.

en: The AMS will automatically read the filament information when inserting a new QIDI Lab filament. This takes about 20 seconds.
uk_UA: AMS автоматично зчитає інформацію про філамент при вставці нового філаменту QIDI Lab. Це займе близько 20 секунд.

en: The AMS will automatically read the information of inserted filament on start-up. It will take about 1 minute.The reading process will roll filament spools.
uk_UA: AMS автоматично зчитує інформацію про вставлений філамент. Це займе близько 1 хвилини. У процесі зчитування крутиться котушка.

en: The AMS will estimate QIDI filament's remaining capacity after the filament info is updated. During printing, remaining capacity will be updated automatically.
uk_UA: AMS оцінить залишкову ємність філаменту QIDI після оновлення інформації про філамент. Під час друку залишкова ємність буде автоматично оновлюватися.

en: The AMS will not automatically read information from inserted filament during startup and will continue to use the information recorded before the last shutdown.
uk_UA: AMS не буде автоматично зчитувати інформацію з вставленого філаменту під час запуску і продовжить використовувати інформацію, записану перед останнім вимкненням.

en: The Config can not be loaded.
uk_UA: Конфіг не завантажується.

en: The Filament name %s you created already exists. 
    If you continue creating, the preset created will be displayed with its full name. Do you want to continue?
uk_UA: Назва філаменту %s, яку ви створили, вже існує. 
    Якщо ви продовжите створення, новий набір параметрів буде відображений з повною назвою. Хочете продовжити?

en: The QIDI Studio needs an upgrade
uk_UA: QIDI Studio потребує оновлення

en: The QIDI Studio version is too old to enable cloud service. Please download the latest version from QIDI Lab website.
uk_UA: Версія QIDI Studio застаріла для використання хмарного сервісу. Будь ласка, завантажте останню версію з веб-сайту QIDI Lab.

en: The SLA archive doesn't contain any presets. Please activate some SLA printer preset first before importing that SLA archive.
uk_UA: Архів SLA не містить пресетів. Будь ласка, активуйте SLA
    Перед встановленням принтера, перш ніж імпортувати цей архів SLA.

en: The Wipe Tower is currently only supported with the relative extruder addressing (use_relative_e_distances=1).
uk_UA: Вежа протирання в даний момент підтримується лише з використанням відносної адресації екструдера (use_relative_e_distances=1).

en: The Wipe option is not available when using the Firmware Retraction mode.
    
    Shall I disable it in order to enable Firmware Retraction?
uk_UA: Опція “Wipe” недоступна при використанні режиму апаратного витягування.
    
    Чи бажаєте ви вимкнути її для активації апаратного витягування?

en: The actual flushing volumes is equal to the flush multiplier multiplied by the flushing volumes in the table.
uk_UA: Фактичні обсяги промивки дорівнюють множнику промивки, помноженому на обсягипромивання в таблиці.

en: The amount of material to extrude during ironing. Relative to flow of normal layer height. Too high value results in overextrusion on the surface
uk_UA: Кількість матеріалу, що видавлюється під час розглажування. Щодо потокунормальної висоти шару. Надто високе значення призводить до надмірноїекструзії на поверхню

en: The application cannot run normally because OpenGL version is lower than 2.0.
uk_UA: Додаток не може працювати нормально, оскільки версія OpenGL нижче, ніж 2.0.

en: The average distance between the random points introduced on each line segment
uk_UA: Середня відстань між випадковими точками, введеними на кожному відрізку лінії

en: The calibration program detects the status of your device automatically to minimize deviation.
    It keeps the device performing optimally.
uk_UA: Програма калібрування автоматично виявляє стан вашого пристрою, щоб звести до мінімуму відхилення.
    Вона забезпечує оптимальну роботу пристрою.

en: The color count should be in range [%d, %d].
uk_UA: Кількість кольорів повинна бути в діапазоні [%d, %d].

en: The configuration is up to date.
uk_UA: Конфігурація є актуальною.

en: The configuration may be generated by a newer version of QIDIStudio.
uk_UA: Конфігурація може бути створена новішою версією QIDI Studio.

en: The configuration package is changed to the previous Config Guide
uk_UA: Пакет конфігурації змінено на попередній Керівник конфігурації

en: The configuration package is incompatible with current application.
    %s will update the configuration package, Otherwise it won't be able to start
uk_UA: Пакет конфігурації несумісний із поточною програмою.
    %s оновить пакет конфігурації, інакше він не зможе запуститися

en: The current chamber temperature or the target chamber temperature exceeds 45℃.In order to avoid extruder clogging,low temperature filament(PLA/PETG/TPU) is not allowed to be loaded.
uk_UA: Поточна температура камери або цільова температура камери перевищує 45℃. Щоб уникнути забивання екструдера, не дозволяється завантажувати філаменти низької температури (PLA/PETG/TPU).

en: The current firmware version of the printer does not support calibration.
    Please upgrade the printer firmware.
uk_UA: Поточна версія вбудованого програмного забезпечення принтера не 
    підтримує калібрування. Будь ласка, оновіть вбудоване програмне 
    забезпечення принтера.

en: The current hot bed temperature is relatively high. The nozzle may be clogged when printing this filament in a closed enclosure. Please open the front door and/or remove the upper glass.
uk_UA: Поточна температура гарячого ложа висока. При друку цим філаментом в закритому приміщенні може статися забивання сопла. Будь ласка, відкрийте передню дверцю та/або видаліть верхнє скло.

en: The current project has unsaved changes, save it before continue?
uk_UA: У поточному проекті є незбережені зміни, зберегти їх, перш ніжпродовжити?

en: The current project has unsaved changes, save it before continuing?
uk_UA: У поточному проекті є незбережені зміни. Зберегти їх перед продовженням?

en: The custom printer or model is not inputed, place input.
uk_UA: Власна модель або принтер не введені. Будь ласка, введіть дані.

en: The default acceleration of both normal printing and travel except initial layer
uk_UA: Прискорення за умовчанням як для звичайного друку, так і для переміщення за виключенням початкового шару

en: The device cannot handle more conversations. Please retry later.
uk_UA: Пристрій не може обробляти більше розмов. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: The distance between the lines of ironing
uk_UA: Відстань між лініями розглажування

en: The failed test result has been dropped.
uk_UA: Неуспішний результат тесту було відхилено.

en: The filament choice not find filament preset, please reselect it
uk_UA: Вибір філаменту не знайдено в налаштуваннях філаменту. Будь ласка, перевиберіть його

en: The filament must be selected.
uk_UA: Філамент повинен бути обраний.

en: The file %s already exists
    Do you want to replace it?
uk_UA: Файл %s вже існує.
    Бажаєте замінити його?

en: The file %s has been sent to the printer's storage space and can be viewed on the printer.
uk_UA: Файл %s надіслано до пам'яті принтера та доступний для перегляду на принтері.

en: The file contains invalid vertex index.
uk_UA: У файлі містяться недійсний індекс вершини.

en: The file contains polygons with less than 2 vertices.
uk_UA: У файлі містяться полігони з менш ніж 2 вершинами.

en: The file contains polygons with more than 4 vertices.
uk_UA: Цей файл містить полігони з більше ніж 4 вершинами.

en: The file does not contain any geometry data.
uk_UA: Файл не містить геометричних даних.

en: The file exceeds %d MB, please import again.
uk_UA: Файл перевищує %d МБ, будь ласка, імпортуйте знову.

en: The firmware version is abnormal. Repairing and updating are required before printing. Do you want to update now? You can also update later on printer or update next time starting the studio.
uk_UA: Версія прошивки незвичайна. Потрібно виправити та оновити перед друком. Ви хочете оновити зараз? Ви також можете оновити пізніше на принтері або оновлення при наступному запуску QIDI Studio.

en: The flow ratio set by object, the meaning is the same as flow ratio.
uk_UA: Співвідношення об'єму матеріалу, встановлене для об'єкта; значення таке ж, як і співвідношення об'єму матеріалу.

en: The following characters are not allowed by a FAT file system:
uk_UA: Слідуючі символи не допускаються файловою системою FAT:

en: The following issues occurred during the process of uploading images. Do you want to ignore them?
uk_UA: Під час процесу завантаження зображень виникли наступні проблеми. Бажаєте їх проігнорувати?

en: The following object(s) have empty initial layer and can't be printed. Please cut the bottom or enable supports.
uk_UA: Наступний(і) об’єкт(и) мають порожній початковий шар і не можуть бути надруковані. Будь ласка, обріжте дно або увімкніть підтримку.

en: The following presets inherit this preset. | The following preset inherits this preset.
uk_UA[0]: Ці налаштування успадковують це налаштування.
uk_UA[1]: Це налаштування успадковується наступним налаштуванням.

en: The following presets inherits this preset. | The following preset inherits this preset.
uk_UA[0]: Слідуючі налаштування успадковують це налаштування.
uk_UA[1]: Слідуюче налаштування успадковує це налаштування.

en: The height of nozzle tip.
uk_UA: Висота кінчика насадки.

en: The host or IP or URL cannot be empty.
uk_UA: Вузел або IP або URL не може бути порожнім.

en: The imported SLA archive did not contain any presets. The current SLA presets were used as fallback.
uk_UA: Імпортований SLA-архів не містив пресетів. Поточна угода про рівеньобслуговування
    пресети використовувалися як запасний варіант.

en: The input value should be greater than %1% and less than %2%
uk_UA: Вхідне значення має бути більше %1% і менше %2%

en: The input value size must be 3.
uk_UA: Розмір введеного значення повинен бути 3.

en: The largest printable layer height for extruder. Used to limit the maximum layer height when enable adaptive layer height
uk_UA: Найбільша друкована висота шару для екструдера. Використовується для обмеження максимальної висоти шару при увімкненні адаптивної висоти шару

en: The length of fast retraction before wipe, relative to retraction length
uk_UA: This is the length of fast retraction before a wipe, relative to retraction length.

en: The localization tag of build plate is detected, and printing is paused if the tag is not in predefined range.
uk_UA: Виявлено тег локалізації робочої пластини, і друк припиняється,якщо
    тег не знаходиться в певному діапазоні.

en: The lowest printable layer height for extruder. Used to limit the minimum layer height when enable adaptive layer height
uk_UA: Найменша друкована висота шару для екструдера. Використовується для обмеження мінімальної висоти шару при увімкненні адаптивної висоти шару

en: The material may have volumetric change after switching between molten state and crystalline state. This setting changes all extrusion flow of this filament in gcode proportionally. Recommended value range is between 0.95 and 1.05. Maybe you can tune this value to get nice flat surface when there has slight overflow or underflow
uk_UA: Матеріал може мати об'ємну зміну після перемикання між розплавленим станом та кристалічним станом. Це налаштування пропорційно змінює весь екструзійний потік цієї нитки розжарювання в gcode. Рекомендований діапазон значень - від 0,95 до 1,05. Можливо, ви можете налаштувати це значення, щоб отримати хорошу плоску поверхню, коли є невелике переповнення або недолив

en: The material softens at this temperature, so when the bed temperature is equal to or greater than it, it's highly recommended to open the front door and/or remove the upper glass to avoid cloggings.
uk_UA: Матеріал м’якшує при цій температурі, тому, коли температура столу рівна або вища за цей показник, настійно рекомендується відкрити передні двері та/або видалити верхнє скло, щоб уникнути засмічення (clogging).

en: The material type of filament
uk_UA: Тип матеріалу філаменту

en: The metallic material of nozzle. This determines the abrasive resistance of nozzle, and what kind of filament can be printed
uk_UA: Металевий матеріал сопла. Це визначає зносостійкість сопла та який тип нитки можна друкувати

en: The minimum printing speed when slow down for cooling
uk_UA: Мінімальна швидкість друку при уповільненні для охолодження

en: The model has too many empty layers.
uk_UA: У моделі занадто багато порожніх шарів.

en: The model is not fond, place reselect vendor.
uk_UA: Модель не знайдено. Будь ласка, перевиберіть виробника.

en: The multiplier should be in range [%.2f, %.2f].
uk_UA: Множина повинна знаходитися в діапазоні [%.2f, %.2f]

en: The name "%1%" already exists.
uk_UA: Ім'я %1% вже існує.

en: The name cannot be empty.
uk_UA: Ім’я не може бути порожнім.

en: The name cannot be the same as a preset alias name.
uk_UA: Ім'я не може збігатися з встановленим псевдонімом.

en: The name cannot be the same as the system preset name.
uk_UA: Назва не може бути такою самою, як системна назва.

en: The name cannot exceed 40 characters.
uk_UA: Ім’я не може перевищувати 40 символів.

en: The name is not allowed to be empty.
uk_UA: Ім'я не може бути порожнім.

en: The name is not allowed to end with space character.
uk_UA: Ім'я не може закінчуватися пробілом.

en: The name is not allowed to start with space character.
uk_UA: Ім'я не може починатися з пробілу.

en: The name is the same as another existing preset name
uk_UA: Назва така сама, як інша існуюча назва налаштування

en: The name length exceeds the limit.
uk_UA: Довжина імені перевищує обмеження.

en: The name may show garbage characters!
uk_UA: Через не підтримуване кодування тексту можуть з'явитися неправильні символи!

en: The nozzle diameter has been synchronized from the printer Settings
uk_UA: Діаметр сопла було синхронізовано з налаштувань принтера

en: The nozzle diameter is not fond, place reselect.
uk_UA: Діаметр сопла не знайдено. Будь ласка, перевиберіть його.

en: The nozzle hardness required by the filament is higher than the default nozzle hardness of the printer. Please replace the hardened nozzle or filament, otherwise, the nozzle will be attrited or damaged.
uk_UA: Твердість сопла, необхідна для нитки напруження, вища, ніж за замовчуванням.
    жорсткість сопла принтера. Будь ласка, замініть загартоване сопло або
    нитки розжарювання, інакше сопло буде зношене або пошкоджене.

en: The nozzle temp and max volumetric speed will affect the calibration results. Please fill in the same values as the actual printing. They can be auto-filled by selecting a filament preset.
uk_UA: Температура сопла та максимальна об'ємна швидкість вплинуть на результати калібрування. Будь ласка, введіть такі ж значення, як при друку. Вони можуть бути автозаповнені при виборі попередньо налаштованої нитки.

en: The number of bottom solid layers is increased when slicing if the thickness calculated by bottom shells layers is thinner than this value. This can avoid having too thin shell when layer height is small. 0 means that this setting is disabled and thickness of bottom shell is absolutely determained by bottom shell layers
uk_UA: Кількість твердих шарів дна збільшується при нарізці, якщо товщина, розрахована за допомогою шарів твердого дна, тонше, ніж це значення. Це може запобігти виникненню занадто тонкого шару, коли висота шару мала. 0 означає, що ця настройка вимкнена, і товщина твердого дна абсолютно визначається шарами твердого дна

en: The number of other layers print sequence
uk_UA: Кількість шарів для друку в іншій послідовності

en: The number of top solid layers is increased when slicing if the thickness calculated by top shell layers is thinner than this value. This can avoid having too thin shell when layer height is small. 0 means that this setting is disabled and thickness of top shell is absolutely determained by top shell layers
uk_UA: Кількість верхніх суцільних шарів збільшується при розрізанні, якщо товщина, обчислена шарами верхньої оболонки, тонша за це значення. Це дозволяє уникнути занадто тонкої оболонки при невеликій висоті шару. 0 означає, що це налаштування вимкнено і товщина верхньої оболонки повністюобмежена верхніми шарами оболонки

en: The number of user presets cached in the cloud has exceeded the upper limit, newly created user presets can only be used locally.
uk_UA: Кількість налаштувань користувача, збережених у хмарі, перевищила максимально допустиму межу, тому новостворені налаштування користувача можна використовувати лише локально.

en: The number of walls, counted from the center, over which the variation needs to be spread. Lower values mean that the outer walls don't change in width
uk_UA: Кількість периметрів, що відраховується від центру, яким потрібно розкидати варіацію. Нижчі значення означають, що зовнішні периметри не змінюються по ширині

en: The object from file %s is too small, and maybe in meters or inches.
     Do you want to scale to millimeters?
uk_UA: Об'єкт із файлу %s занадто малий, можливо, в метрах або дюймах.
    Ви хочете масштабувати до міліметрів?

en: The peroid of backup in seconds.
uk_UA: Період резервного копіювання в секундах.

en: The physical arrangement and components of a printing device
uk_UA: Фізична структура та компоненти пристрою для друку

en: The player is not loaded, please click "play" button to retry.
uk_UA: Програвач не завантажений, будь ласка, натисніть кнопку “Відтворити”, щоб спробувати ще раз.

en: The prime tower is currently only supported for the Marlin, RepRap/Sprinter, RepRapFirmware and Repetier G-code flavors.
uk_UA: Вежа підготовки в даний момент підтримується лише для кодів Marlin, RepRap/Sprinter, RepRapFirmware і Repetier G-code.

en: The prime tower is not supported in "By object" print.
uk_UA: Під час друку "По об'єкту" підставка для очищення не підтримується.

en: The prime tower is not supported when adaptive layer height is on. It requires that all objects have the same layer height.
uk_UA: Підставка для очищення не підтримується при включеній адаптивній висоті шару. Для цього потрібно, щоб усі об'єкти мали однакову висоту шару.

en: The prime tower is only supported if all objects have the same variable layer height
uk_UA: Підставка для очищення підтримується лише в тому випадку, якщо всі об'єкти маютьоднакову змінну висоту шару

en: The prime tower requires "support gap" to be multiple of layer height
uk_UA: Підставка для очищення вимагає, щоб «опорний зазор» був крадений висотою шару

en: The prime tower requires that all objects are printed over the same number of raft layers
uk_UA: Підставка для очищення форсунки вимагає, щоб всі об'єкти були надруковані на однаковій кількості шарів підкладки

en: The prime tower requires that all objects are sliced with the same layer heights.
uk_UA: Підставка для очищення вимагає, щоб усі об'єкти були розрізані з однаковоювисотою шару.

en: The prime tower requires that all objects have the same layer heights
uk_UA: Підставка для очищення вимагає, щоб усі об'єкти мали однакову висоту шару

en: The prime tower requires that support has the same layer height as object.
uk_UA: Для вежі підготовки потрібно, щоб підтримка мала ту ж висоту шару, що й об’єкт.

en: The print file exceeds the maximum allowable size (1GB). Please simplify the model and slice again.
uk_UA: Розмір друкованого файлу перевищує максимально допустимий розмір (1 ГБ). Будь ласка, спростіть модель і знову виконайте нарізку.

en: The printer does not currently support auto refill.
uk_UA: Принтер в даний момент не підтримує автоматичне поновлення.

en: The printer does not support sending to printer SD card.
uk_UA: Принтер не підтримує можливість відправки на принтер з MicroSD-карти.

en: The printer firmware only supports sequential mapping of filament => AMS slot.
uk_UA: Прошивка принтера підтримує лише послідовне зіставленняфіламенту => AMS слот.

en: The printer has been logged out and cannot connect.
uk_UA: Принтер був вийшов із системи та не може підключитися.

en: The printer is busy on other print job
uk_UA: Принтер зайнятий іншим завданням друку

en: The printer is currently busy downloading. Please try again after it finishes.
uk_UA: Принтер зараз зайнятий завантаженням. Будь ласка, спробуйте ще раз після завершення завантаження.

en: The printer is executing instructions. Please restart printing after it ends
uk_UA: Принтер виконує вказівки. Будь ласка, перезапустіть друк після неїзакінчення

en: The printer is required to be in the same LAN as QIDI Studio.
uk_UA: Для роботи з QIDI Studio, принтер повинен бути в тій самій локальній мережі (LAN).

en: The printer model was not found, please reselect.
uk_UA: Модель принтера не було знайдено. Будь ласка, перевиберіть її.

en: The printer preset is not fond, place reselect.
uk_UA: Налаштування принтера не знайдено. Будь ласка, перевиберіть його.

en: The printer preset you created already has a preset with the same name. Do you want to overwrite it?
    	Yes: Overwrite the printer preset with the same name, and filament and process presets with the same preset name will be recreated 
    and filament and process presets without the same preset name will be reserve.
    	Cancel: Do not create a preset, return to the creation interface.
uk_UA: Налаштування принтера, яке ви створили, вже має налаштування з такою ж назвою. Бажаєте перезаписати його?
    	Так: Перезаписати налаштування принтера з такою ж назвою, і налаштування філаменту та процесу з 
    такою ж назвою буде створено знову, а налаштування філаменту та процесу без такої ж назви буде збережено.
    	Скасувати: Не створювати налаштування, повернутися до інтерфейсу створення.

en: The printer type selected when generating G-Code is not consistent with the currently selected printer. It is recommended that you use the same printer type for slicing.
uk_UA: Тип принтера, вибраний під час створення G-коду, не відповідає поточному Вибраному принтеру. Рекомендується використовувати той самий тип принтера для нарізки.

en: The printing speed in exported gcode will be slowed down, when the estimated layer time is shorter than this value, to get better cooling for these layers
uk_UA: Швидкість друку в експортованому gcode буде уповільнена, коли розрахунковий час шару менше цього значення, щоб отримати найкраще охолодження для цих шарів

en: The project is no longer available.
uk_UA: Проект недоступний.

en: The provided file name is not valid.
uk_UA: Подана назва файлу недійсна.

en: The recommended minimum temperature cannot be higher than the recommended maximum temperature.
uk_UA: Мінімальна рекомендована температура не може бути вищою за максимальну рекомендовану температуру.

en: The recommended minimum temperature is less than 190 degree or the recommended maximum temperature is greater than 300 degree.
uk_UA: Мінімально рекомендована температура менше 190 градусів або максимально рекомендована температура більше 300 градусів.

en: The scarf extends to the entire length of the wall.
uk_UA: Шарф простягається на всю довжину стіни.

en: The selected file
uk_UA: Вибраний файл

en: The selected file contains no geometry.
uk_UA: Вибраний файл не містить геометрії.

en: The selected file contains several disjoint areas. This is not supported.
uk_UA: Вибраний файл містить кілька областей, що не перетинаються. Це не підтримується.

en: The selected object couldn't be split.
uk_UA: Вибраний об'єкт не може бути поділений.

en: The selected preset is null!
uk_UA: Обраний пресет є порожнім!

en: The selected preset: %s is not found.
uk_UA: Обраний пресет: %s не знайдено.

en: The selected printer (%s) is incompatible with the chosen printer profile in the slicer (%s).
uk_UA: Вибраний принтер (%s) несумісний з обраним профілем принтера в різальні (%s).

en: The selected printer is incompatible with the chosen printer presets.
uk_UA: Обраний принтер несумісний з вибраними налаштуваннями принтера.

en: The size of the print file is too large. Please adjust the file size and try again.
uk_UA: Розмір файлу друку занадто великий. Будь ласка, зменште розмір файлу і спробуйте ще раз.

en: The spiral vase mode does not work when an object contains more than one materials.
uk_UA: Режим спіральної вази не працює, якщо об'єкт містить більше одногоматеріалу.

en: The start and end points which are from cutter area to garbage can.
uk_UA: Початкові та кінцеві точки, які знаходяться в області вирізання та сміттєвому контейнері.

en: The start position to print each part of outer wall
uk_UA: Початкове положення для друку кожної частини зовнішнього периметра

en: The start, end or step is not valid value.
uk_UA: Початок, кінець або крок не є дійсним значенням.

en: The supplied file couldn't be read because it's empty
uk_UA: Наданий файл не вдалося прочитати, оскільки він порожній

en: The target object contains only one part and can not be split.
uk_UA: Цільовий об’єкт містить лише одну частину і не може бути розділений.

en: The type of the last solid object part is not to be changed.
uk_UA: Тип останньої твердотільної частини об'єкта не можна змінювати.

en: The uploads are still ongoing
uk_UA: Завантаження все ще продовжується

en: The vendor can not be a number. Please re-enter.
uk_UA: Виробник не може бути числом. Будь ласка, введіть ще раз.

en: The volume of material to prime extruder on tower.
uk_UA: Обсяг матеріалу для первинного екструдера на башті.

en: The volume of the object is zero
uk_UA: Об'єм об'єкта дорівнює нулю

en: The width within which to jitter. It's adversed to be below outer wall line width
uk_UA: Ширина, в межах якої відбувається тремтіння. Небажано бути нижчеширини лінії зовнішнього периметра

en: The wipe speed is determined by the speed setting specified in this configuration.If the value is expressed as a percentage (e.g. 80%), it will be calculated based on the travel speed setting above.The default value for this parameter is 80%
uk_UA: Швидкість очищення визначається налаштуванням швидкості, зазначеної в данійконфігурації. Якщо це значення виражено у відсотках (наприклад, 80%), то воно буде розраховано на основі наведеної вище установки швидкості руху. За замовчуванням для цього параметра - 80%

en: The wiping tower can be used to clean up the residue on the nozzle and stabilize the chamber pressure inside the nozzle, in order to avoid appearance defects when printing objects.
uk_UA: Очисна колона може використовуватися для очищення залишку на соплі та стабілізації тиску в камері всередині сопла, щоб уникнути дефектівзовнішнього вигляду під час друку предметів.

en: The z gap between the bottom support interface and object
uk_UA: Зазор осі z між низом підтримки та об'єктом

en: The z gap between the top support interface and object
uk_UA: Зазор осі z між верхом підтримки та об'єктом

en: There are no compatible filaments, and sync is not performed.
uk_UA: Немає сумісних філаментів, а синхронізація не виконується.

en: There are no tasks to be sent!
uk_UA: Немає завдань для відправлення!

en: There are some unknown filaments in the AMS mappings. Please check whether they are the required filaments. If they are okay, press "Confirm" to start printing.
uk_UA: У порівнянні AMS є кілька невідомих філаментів. Будь ласка,перевірте, вони є необхідними нитками. Якщо вони гаразд, натисніть "Подтвердити", щоб почати друк.

en: There are some unknown or uncompatible filaments mapped to generic preset. Please update QIDI Studio or restart QIDI Studio to check if there is an update to system presets.
uk_UA: Є кілька невідомих ниток, зіставлених із загальною передустановкою.Будь ласка, оновіть QIDI Studio або перезапустіть QIDI Studio, щоб перевірити, чи є оновлення для системи пресети.

en: There are warnings after slicing models:
uk_UA: Є попередження після нарізки моделей:

en: There is %d config exported. (Only non-system configs) | There are %d configs exported. (Only non-system configs)
uk_UA[0]: Експортовано конфігураційні елементи: %d. (Тільки несистемні конфігураційні елементи)
uk_UA[1]: Експортовано конфігураційні елементи: %d. (Тільки несистемні конфігураційні елементи)

en: There is %d config imported. (Only non-system and compatible configs) | There are %d configs imported. (Only non-system and compatible configs)
uk_UA[0]: Імпортовано конфігураційних елементів: %d. (Тільки несистемні та сумісні конфігураційні елементи)
uk_UA[1]: Імпортовано конфігураційних елементів: %d. (Тільки несистемні та сумісні конфігураційні елементи)

en: There is already a historical calibration result with the same name: %s. Only one of the results with the same name is saved. Are you sure you want to override the historical result?
uk_UA: Вже існує історичний результат калібрування з такою самою назвою: %s. Зберігається лише один з результатів з такою самою назвою. Ви впевнені, що хочете перезаписати історичний результат?

en: There many parts of the software that come from community contributions, so we're unable to list them one-by-one, and instead, they'll be attributed in the corresponding code comments.
uk_UA: Багато частин програмного забезпечення надходять від спільноти внеском, тому нам важко перерахувати їх окремо, і вони будуть вказані в відповідних коментарях до коду.

en: There may be escape characters in the custom printer vendor or model. Please delete and re-enter.
uk_UA: Можливо, в власному виробнику або моделі принтера є керуючі послідовності. Будь ласка, видаліть їх і введіть ще раз.

en: There may be escape characters in the vendor or serial input of filament. Please delete and re-enter.
uk_UA: Можливо, введено спеціальні символи у виробника або серійний номер філаменту. Будь ласка, видаліть їх і введіть ще раз.

en: There was a problem connecting to the printer. Please try again.
uk_UA: Виникла проблема з підключенням до принтера. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Thick bridges
uk_UA: Товсті мости

en: Thickness
uk_UA: Товщина

en: This G-code is inserted at every layer change before lifting z
uk_UA: Цей G-код вставляється на кожній зміні шару перед підняттям Z

en: This G-code will be used as a code for the pause print. User can insert pause G-code in gcode viewer
uk_UA: Цей G-код буде використовуватися як код для друку паузи.Користувач може вставити паузу G-коду в gcode viewer

en: This G-code will be used as a custom code
uk_UA: Цей G-код буде використовуватися як код користувача

en: This OBJ file couldn't be read because it's empty.
uk_UA: Цей файл формату OBJ не може бути прочитаний через те, що він порожній.

en: This action will break a cut correspondence.
    After that model consistency can't be guaranteed .
    
    To manipulate solid parts or negative volumes you have to invalidate cut information first.
uk_UA: Ця дія порушить відповідність різання.
    Після цього не можна гарантувати консистентність моделі.
    
    Щоб маніпулювати твердими частинами або негативними об’ємами, спочатку потрібно анулювати інформацію про різання.

en: This calibration does not support the currently selected nozzle diameter
uk_UA: Калібрування не підтримує обраний діаметр сопла

en: This controls the generation of the brim at outer and/or inner side of models. Auto means the brim width is analysed and calculated automatically.
uk_UA: Це керує формуванням поля на зовнішній та/або внутрішній сторонімоделей. Auto означає, що ширина поля аналізується та обчислюється автоматично.

en: This factor affects the acreage of top area. The small the number the big the top area.
uk_UA: Цей коефіцієнт впливає на площу верхньої області. Чим менше число, тим більша верхня область.

en: This factor affects the amount of material for the initial layer
uk_UA: Цей коефіцієнт впливає на кількість матеріалу для початкового шару

en: This factor affects the amount of material for top solid infill. You can decrease it slightly to have smooth surface finish
uk_UA: Цей фактор впливає на кількість матеріалу для заповнення верхнього твердоготіла. Можна трохи зменшити його, щоб отримати гладку шорсткістьповерхні

en: This file contains several objects positioned at multiple heights.
    Instead of considering them as multiple objects, should 
    the file be loaded as a single object having multiple parts?
uk_UA: Цей файл містить декілька об'єктів, розташованих на різних висотах.
    Замість того, щоб розглядати їх як кілька об'єктів, слід 
    файл завантажується як єдиний об'єкт, що складається з кількох частин?

en: This gcode is inserted when change filament, including T command to trigger tool change
uk_UA: Цей gcode вставляється при зміні філаменту, включаючи команду T для запуску зміни інструменту

en: This gcode part is inserted at every layer change after lift z
uk_UA: Ця частина gcode вставляється при кожній зміні шару після підйому z

en: This is neither a commonly used filament, nor one of QIDI filaments, and it varies a lot from brand to brand. So, it's highly recommended to ask its vendor for suitable profile before printing and adjust some parameters according to its performances.
uk_UA: Це ні філамент, який широко використовується, ні один з філаментів QIDI, і він значно відрізняється від бренду до бренду. Тому високо рекомендується звернутися до його постачальника за відповідним профілем перед друкуванням і налаштувати деякі параметри відповідно до його характеристик.

en: This is the newest version.
uk_UA: Це найновіша версія.

en: This is the number of solid layers of bottom shell, including the bottom surface layer. When the thickness calculated by this value is thinner than bottom shell thickness, the bottom shell layers will be increased
uk_UA: Це кількість суцільних шарів нижньої оболонки, включаючи нижній поверхневийшар. Якщо товщина, розрахована за цим значенням, менша за товщину нижньої оболонки, то шари нижньої оболонки будуть збільшені

en: This is the number of solid layers of top shell, including the top surface layer. When the thickness calculated by this value is thinner than top shell thickness, the top shell layers will be increased
uk_UA: Це кількість суцільних шарів верхньої оболонки, включаючи верхнійповерхневий шар. Якщо товщина, розрахована за цим значенням, меншатовщини верхньої оболонки, то верхні шари оболонки будуть збільшені

en: This is the speed for various overhang degrees. Overhang degrees are expressed as a percentage of line width. 0 speed means no slowing down for the overhang degree range and wall speed is used
uk_UA: Це швидкість для різних градусів звису. Ступені звису виражаються в відсотках від ширини лінії. 0 швидкість означає відсутність уповільнення для діапазону ступенів звису і використовується швидкість друку периметрів

en: This machine type can only hold %d history results per nozzle.
uk_UA: Цей тип машини може зберігати лише %d результатів історії на сопло.

en: This machine type can only hold %d history results per nozzle. This result will not be saved.
uk_UA: Цей тип машини може зберігати лише %d результатів історії на сопло. Цей результат не буде збережений.

en: This machine type can only hold 16 history results per nozzle. You can delete the existing historical results and then start calibration. Or you can continue the calibration, but you cannot create new calibration historical results. 
    Do you still want to continue the calibration?
uk_UA: Цей тип машини може зберігати лише 16 результатів історії на сопло. Ви можете видалити існуючі історичні результати та потім розпочати калібрування. Або ви можете продовжити калібрування, але ви не зможете створювати нові історичні результати калібрування. 
    Ви все ще хочете продовжити калібрування?

en: This object will be used to purge the nozzle after a filament change to save filament and decrease the print time. Colours of the objects will be mixed as a result. It will not take effect, unless the prime tower is enabled.
uk_UA: Цей об'єкт використовуватиметься для продування сопла після зміни нитки розжареннядля економії нитки розжарення та зменшення часу друку. В результаті кольору об'єктів будуть змішані. Він не набуде чинності, якщо не включена первиннавежа.

en: This only takes effect during printing
uk_UA: Це діє лише під час друку

en: This option is enabled if machine support controlling chamber temperature
uk_UA: Ця опція включається, якщо пристрій підтримує керування температурою камери

en: This option sets the threshold angle for applying a conditional scarf joint seam.
    If the seam angle within the perimeter loop exceeds this value (indicating the absence of sharp corners), a scarf joint seam will be used. The default value is 155°.
uk_UA: Ця опція встановлює пороговий кут для застосування умовного з’єднання шва шарфа.
    Якщо кут шва в межах периметральної петлі перевищує це значення (вказуючи на відсутність гострих кутів), буде використовуватися з’єднання шва шарфа. Значення за замовчуванням - 155°.

en: This option will auto detect narrow internal solid infill area. If enabled, concentric pattern will be used for the area to speed printing up. Otherwise, rectilinear pattern is used defaultly.
uk_UA: Ця опція автоматично визначає вузьку внутрішню область заповненнятвердого тіла. Якщо цей параметр увімкнено, для прискорення друку області використовуватиметься концентричний візерунок. Інакше за умовчанням Використовується прямолінійний малюнок.

en: This plate is locked,
    We can not do auto-arrange on this plate.
uk_UA: Ця пластина заблокована,
    Ми не можемо зробити автоаранжування на цій пластині.

en: This plate is locked,
    We can not do auto-orient on this plate.
uk_UA: Ця пластина заблокована,
    Ми не можемо зробити автоорієнтацію на цій пластині.

en: This printer does not support printing all plates
uk_UA: Цей принтер не підтримує друк всіх пластин

en: This sets the threshold for small perimeter length. Default threshold is 0mm
uk_UA: Це встановлює поріг для довжини малого периметру. Стандартний поріг становить 0 мм

en: This setting determines the distance between neighboring tree support nodes.
uk_UA: Цей параметр визначає відстань між сусідніми вузлами підтримки дерева.

en: This setting determines the initial diameter of support nodes.
uk_UA: Цей параметр визначає початковий діаметр опорних вузлів.

en: This setting determines the maximum overhang angle that t he branches of tree support allowed to make.If the angle is increased, the branches can be printed more horizontally, allowing them to reach farther.
uk_UA: Цей параметр визначає максимальний кут звису, який допускається для Гілки підтримки дерева. Якщо кут збільшено, гілки можуть друкуватись більшегоризонтально, дозволяючи їм досягати більшої відстані.

en: This setting is only used for model size tuning with small value in some cases.
    For example, when the model size has slight errors and is difficult be assembled.
    For large size tuning, please use model scaling function.
    
    The value will be reset to 0.
uk_UA: Наприклад, коли розмір моделі має незначні помилки та складно зібрати. 
    Для налаштування великого розміру використовуйте функцію масштабування моделі. 
    
    Значення буде скинуто на 0.

en: This setting specifies the count of walls around support
uk_UA: Цей параметр визначає кількість стін навколо опори

en: This setting stands for how much volume of filament can be melted and extruded per second. Printing speed is limited by max volumetric speed, in case of too high and unreasonable speed setting. Can't be zero
uk_UA: Це налаштування визначає, скільки обсягу нитки може бути розплавлено та екструдовано за секунду. Швидкість друку обмежена максимальною об'ємною швидкістю, у разі надто високого та необґрунтованого налаштування швидкості. Не може бути нулем

en: This setting will affect the speed of perimeters having radius <= small perimeter threshold(usually holes). If expressed as percentage (for example: 80%) it will be calculated onthe outer wall speed setting above. Set to zero for auto.
uk_UA: Цей параметр впливає на швидкість периметрів із радіусом, що не перевищує порогу малого периметру (зазвичай це отвори). Якщо вказано у відсотках (наприклад, 80%), то він буде розраховуватися відносно налаштування швидкості зовнішньої стінки, зазначеного вище. Встановіть нуль для автоматичного визначення.

en: This software uses open source components whose copyright and other proprietary rights belong to their respective owners
uk_UA: Це програмне забезпечення використовує компоненти з відкритим вихідним кодом,авторські права та інші
    права власності належать їх відповідним власникам

en: Threshold angle
uk_UA: Кут порога

en: Thumbnail size
uk_UA: Розмір мініатюри

en: Tile Window to Left of Screen
uk_UA: Розташувати вікно плиткою зліва від екрана

en: Tile Window to Right of Screen
uk_UA: Розташувати вікно плиткою справа від екрана

en: Time
uk_UA: Час

en: Time Estimation
uk_UA: Оцінка часу

en: Time lapse G-code
uk_UA: G-код для часової зйомки

en: Time to load new filament when switch filament. For statistics only
uk_UA: Час завантаження нового філаменту при перемиканні філаменту. Тільки для статистики

en: Time to unload old filament when switch filament. For statistics only
uk_UA: Час вивантаження нового філаменту при перемиканні філаменту. Тільки для статистики

en: Timelapse
uk_UA: Таймлапс

en: Timelapse
    Did you know that you can generate a timelapse video during each print?
uk_UA: Таймлапс
    Чи знали ви, що ви можете створити відео таймлапсу під час кожного друку?

en: Timelapse is not supported because Print sequence is set to "By object".
uk_UA: Таймлапс не підтримується через те, що послідовність друку встановлена в “За об’єктом”.

en: Tips
uk_UA: Поради

en: Tips for calibration material: 
    - Materials that can share same hot bed temperature
    - Different filament brand and family(Brand = QIDI, Family = Basic, Matte)
uk_UA: Поради щодо матеріалу для калібрування: 
    - Матеріали, які можуть використовувати однакову температуру гарячого ліжка
    - Різні бренди та сімейства ниток (Бренд = QIDI, Сімейство = Basic, Matte)

en: Tips:
uk_UA: Поради:

en: Title
uk_UA: Назва

en: To
uk_UA: В

en: To Volumetric Speed
uk_UA: До об'ємної швидкості

en: To k Value
uk_UA: Для значення k

en: To objects
uk_UA: До об'єктів

en: To parts
uk_UA: На частини

en: To save cut correspondence you can delete all connectors from all related objects.
uk_UA: Для збереження вирізаної кореспонденції ви можете видалити всі конекториз усіх пов'язаних
    об'єкти.

en: To use a custom CA file, please import your CA file into Certificate Store / Keychain.
uk_UA: Щоб використовувати власний файл CA, будь ласка, імпортуйте ваш файл CA до Сховища Сертифікатів / Брелока ключів.

en: Toggle Wireframe
uk_UA: Переключення каркасу

en: Tolerance
uk_UA: Допуск

en: Too big scarf start height.
    Reset to 50%
uk_UA: Занадто велика висота початку шарфа.
    Скинути до 50%

en: Too large elephant foot compensation is unreasonable.
    If really have serious elephant foot effect, please check other settings.
    For example, whether bed temperature is too high.
    
    The value will be reset to 0.
uk_UA: Занадто велика компенсація “слонячих ніг” нерозумна.
    Якщо дійсно спостерігається серйозний ефект “слонячих ніг”, будь ласка, перевірте інші налаштування.
    Наприклад, чи не занадто висока температура ліжка.
    
    Значення буде скинуто на 0.

en: Too large layer height.
    Reset to 0.2
uk_UA: Надто висока висота шару.
    Скинути на 0,2

en: Too large line width
uk_UA: Занадто велика ширина лінії

en: Too small ironing spacing.
    Reset to 0.1
uk_UA: Занадто маленька відстань між розглажуванням.
    Скинути на 0,1

en: Too small layer height.
    Reset to 0.2
uk_UA: Надто маленька висота шару.
    Скинути на 0,2

en: Too small line width
uk_UA: Надто маленька ширина лінії

en: Too small max volumetric speed.
    Reset to 0.5
uk_UA: Надто маленька максимальна об'ємна швидкість.
    Скинути до 0,5

en: Too small scarf start height.
    Reset to 50%
uk_UA: Занадто мала висота початку шарфа.
    Скинути до 50%

en: Tool
uk_UA: Інструмент

en: Tool Move
uk_UA: Інструмент Переміщення

en: Tool Rotate
uk_UA: Інструмент обертання

en: Tool Volume
uk_UA: Об'єм інструмента

en: Tool type
uk_UA: Тип інструменту

en: Tool-Lay on Face
uk_UA: Інструмент-укладання на обличчя

en: Tool-Move
uk_UA: Інструмент-Рух

en: Tool-Rotate
uk_UA: Інструмент-Обертання

en: Tool-Scale
uk_UA: Інструмент-Масштаб

en: Toolbar
uk_UA: Панель інструментів

en: Top
uk_UA: Верх

en: Top View
uk_UA: Вигляд зверху

en: Top Z distance
uk_UA: Верхня відстань Z

en: Top area threshold
uk_UA: Поріг верхньої області

en: Top interface layers
uk_UA: Верхній шар підтримки

en: Top interface spacing
uk_UA: Відстань між верхніми інтерфейсами

en: Top shell layers
uk_UA: Суцільних шарів зверху

en: Top shell thickness
uk_UA: Товщина верхньої оболонки

en: Top solid layers
uk_UA: Верхні шари фіксації

en: Top surface
uk_UA: Верхній шар

en: Top surface flow ratio
uk_UA: Коефіцієнт потоку верхньої поверхні

en: Top surface pattern
uk_UA: Малюнок верхньої поверхні

en: Top surfaces
uk_UA: Верхові поверхні

en: Top/bottom shells
uk_UA: Верхні/нижні оболонки

en: Topmost surface
uk_UA: Найвища поверхня

en: Torus
uk_UA: Торус

en: Total
uk_UA: Загальний

en: Total Estimation
uk_UA: Загальна оцінка

en: Total Filament
uk_UA: Загальний філамент

en: Total Volume:
uk_UA: Загальний обсяг:

en: Total cost
uk_UA: Загальна вартість

en: Total time
uk_UA: Загальний час

en: Tower
uk_UA: Вежа

en: Traditional
uk_UA: Традиційний

en: Transfer the selected options to the newly selected preset 
    "%1%".
uk_UA: Перенести обрані опції до новообраного пресету 
    "%1%".

en: Transfer the selected options to the newly selected preset.
uk_UA: Перенести обрані опції до новообраного пресету.

en: Translate
uk_UA: Перекласти

en: Translation/Zoom
uk_UA: Переклад/Збільшення

en: Travel
uk_UA: Переміщення

en: Travel distance threshold
uk_UA: Поріг відстані в дорозі

en: Travel speed
uk_UA: Швидкість переміщення

en: Tree Hybrid
uk_UA: Гібридне дерево

en: Tree Organic
uk_UA: Органічне дерево

en: Tree Slim
uk_UA: Стройне дерево

en: Tree Strong
uk_UA: Міцне дерево

en: Tree support branch angle
uk_UA: Кут гілки опори дерева

en: Tree support branch diameter
uk_UA: Діаметр гілки деревоподібної підтримки

en: Tree support branch distance
uk_UA: Адаптивна висота шару

en: Tree support brim width
uk_UA: Підтримка дерева із заповненням

en: Tri-hexagon
uk_UA: Зірки

en: Triangle
uk_UA: Трикутник

en: Triangles
uk_UA: Трикутники

en: Triangles: %1%
uk_UA: Трикутники: %1%

en: Tutorial
uk_UA: Посібник

en: Type
uk_UA: Тип

en: Type:
uk_UA: Тип:

en: Unable to calibrate: maybe because the set calibration value range is too large, or the step is too small
uk_UA: Неможливо калібрувати: можливо, через те, що діапазон встановлених значень калібрування занадто великий, або крок занадто малий

en: Unable to load shaders:
    %s
uk_UA: Не вдалося завантажити шейдери:
    %s

en: Unable to perform boolean operation on model meshes. Only positive parts will be kept. You may fix the meshes and try agian.
uk_UA: Неможливо виконати булеву операцію на сітках моделі. Будуть залишені лише позитивні частини. Ви можете виправити сітки і спробувати ще раз.

en: Unable to perform boolean operation on selected parts
uk_UA: Не вдається виконати булеву операцію на вибраних частинах

en: Unable to reload:
uk_UA: Не вдається перезавантажити:

en: Unable to replace with more than one volume
uk_UA: Неможливо замінити більше, ніж один об’єм

en: Undef
uk_UA: Невизначено

en: Undefine
uk_UA: Скасувати визначення

en: Undefined
uk_UA: Не визначено

en: Underflow
uk_UA: Недоекструзія

en: Undo
uk_UA: Скасувати

en: Undo integration failed.
uk_UA: Скасувати інтеграцію не вдалося.

en: Undo integration was successful.
uk_UA: Скасувати інтеграцію вдалося.

en: Union
uk_UA: Об'єднання

en: Units
uk_UA: Одиниці

en: Unknown
uk_UA: Невідомий

en: Unknown Error.
uk_UA: Невідома помилка.

en: Unknown Failure
uk_UA: Невідома помилка

en: Unknown error occured
uk_UA: Сталася невідома помилка

en: Unknown error when export G-code.
uk_UA: Невідома помилка під час експорту G-коду.

en: Unknown file format. Input file must have .3mf or .zip.amf extension.
uk_UA: Невідомий формат файлу: вхідний файл повинен мати розширення .3mf або .zip.amf.

en: Unknown file format. Input file must have .stl, .obj, .amf(.xml) extension.
uk_UA: Невідомий формат файлу: вхідний файл повинен мати розширення .stl, .obj або .amf (.xml).

en: Unload
uk_UA: Вивантаження

en: Unlock
uk_UA: Розблокувати

en: Unprintable area in XY plane. For example, X1 Series printers use the front left corner to cut filament during filament change. The area is expressed as polygon by points in following format: "XxY, XxY, ..."
uk_UA: Недрукована область у площині XY. Наприклад, у принтерах серії X1 використовується передня панель лівий кут для обрізання нитки під час змінинитки. Площа виражається як багатокутник по точках у такому форматі: "XxY, XxY, ...".

en: Unretract
uk_UA: Втягування

en: Unsaved Changes
uk_UA: Незбережені зміни

en: Unseal Fan speed
uk_UA: Вимкнути швидкість вентилятора

en: Unsupported OpenGL version
uk_UA: Непідтримувана версія OpenGL

en: Untitled
uk_UA: Без назви

en: Update
uk_UA: Оновлення

en: Update built-in Presets automatically.
uk_UA: Оновлюйте вбудовані пресети автоматично.

en: Update failed.
uk_UA: Не вдалося оновити.

en: Update firmware
uk_UA: Оновити прошивку

en: Update remaining capacity
uk_UA: Оновлення залишкової ємності

en: Update successful.
uk_UA: Оновлення успішне.

en: Update your QIDI Studio could enable all functionality in the 3mf file.
uk_UA: Оновлення QIDI Studio може активувати всі функції у файлі 3mf.

en: Updating
uk_UA: Оновлення

en: Updating failed
uk_UA: Оновлення не вдалося

en: Updating successful
uk_UA: Успішне оновлення

en: Upload
uk_UA: Завантаження

en: Upload Models
uk_UA: Завантажити моделі

en: Upload Pictures
uk_UA: Завантажте зображення

en: Upload failed
uk_UA: Помилка завантаження

en: Upload filename doesn't end with "%s". Do you wish to continue?
uk_UA: Назва файлу для завантаження не закінчується на "%s". Бажаєте продовжити?

en: Upload not enabled on FlashAir card.
uk_UA: Завантаження не активовано на картці FlashAir.

en: Upload task timed out. Please check the network status and try again.
uk_UA: Тайм-аут завантаження завдання. Будь ласка, перевірте статус мережі і спробуйте ще раз.

en: Upload to Printer Host with the following filename:
uk_UA: Завантажити на хост принтера з наступним іменем файлу:

en: Uploading
uk_UA: Завантаження

en: Uploading 3mf
uk_UA: Завантаження 3mf

en: Use "Even-odd" for 3DLabPrint airplane models. Use "Close holes" to close all holes in the model.
uk_UA: Використовуйте «парний-непарний» для моделей літаків 3DLabPrint. Використовуйте «Закрити отвори», щоб закрити всі отвори в моделі.

en: Use AMS
uk_UA: Використовуйте AMS

en: Use External Spool
uk_UA: Використовуйте зовнішню катушку

en: Use Modified Value
uk_UA: Використати змінене значення

en: Use Modified Value of Filament Preset
uk_UA: Використовувати змінене значення пресету філаменту

en: Use Modified Value of Printer Preset
uk_UA: Використати змінене значення пресету принтера

en: Use Modified Value of Process Preset
uk_UA: Використовувати змінене значення налаштувань процесу

en: Use Orthogonal View
uk_UA: Використовувати ортогональний вигляд

en: Use Perspective View
uk_UA: Використовуйте вигляд у перспективі

en: Use firmware retraction
uk_UA: Використовувати відведення, яке виконується апаратно

en: Use forward slashes ( / ) as a directory separator if needed.
uk_UA: Використовуйте косі нахилу ( / ) як роздільник каталогів, якщо потрібно.

en: Use only one wall on flat top surface, to give more space to the top infill pattern. Could be applied on topmost surface or all top surface.
uk_UA: Використовуйте лише одну стінку на плоскій верхній поверхні, щоб надати більше місця для візерунка верхнього заповнення. Це може бути застосовано на найверхнішу поверхню або на всі верхні поверхні.

en: Use only one wall on the first layer of model
uk_UA: Використовувати лише одну стінку на першому шарі моделей

en: Use relative E distances
uk_UA: Використовуйте відносні відстані E

en: Use scarf joint for inner walls as well.
uk_UA: Використовувати з’єднання з шарфом також для внутрішніх стін.

en: Use scarf joint to minimize seam visibility and increase seam strength.
uk_UA: Використовуйте з’єднання з шарфом, щоб мінімізувати видимість шва та збільшити міцність шва.

en: Use this setting to rotate the support pattern on the horizontal plane.
uk_UA: Використовуйте це налаштування, щоб повернути шаблон підтримки в горизонтальному площини.

en: Used Filament (g)
uk_UA: Використання філаменту (g)

en: Used Filament (m)
uk_UA: Використання філаменту (м)

en: Used Filament (mm³)
uk_UA: Використання філаменту (мм³)

en: Used Materials
uk_UA: Використовувані матеріали

en: Used filament
uk_UA: Філамент, що використовується

en: User
uk_UA: Користувач

en: User Preset
uk_UA: Установка користувача

en: User Sync
uk_UA: Синхронізація користувачів

en: User can self-define the project file name when export
uk_UA: Користувач може самостійно визначити ім'я файлу проекту під час експорту

en: User logged out
uk_UA: Користувач вийшов із системи

en: User presets
uk_UA: Користувацькі пресети

en: User sync
uk_UA: Синхронізація користувача

en: User's fillment preset set. 
    Can be shared with others.
uk_UA: Налаштування філаменту користувача 
    можна поділитися з іншими користувачами.

en: VFA test
uk_UA: VFA тест

en: Value %s is out of range, continue?
uk_UA: Значення %s поза допустимим діапазоном, продовжити?

en: Value %s is out of range. The valid range is from %d to %d.
uk_UA: Значення %s знаходиться за межами діапазону. Дійсний діапазон від %d до %d.

en: Value is out of range.
uk_UA: Значення поза допустимим діапазоном.

en: Value step
uk_UA: Крок значення

en: Variable layer height
uk_UA: Змінна висота шару

en: Variable layer height is not supported with Organic supports.
uk_UA: Змінна висота шару не підтримується з органічними підтримками.

en: Vendor
uk_UA: Виробник

en: Vendor is not found, please reselect.
uk_UA: Виробник не знайдений. Будь ласка, виберіть ще раз.

en: Vendor is not selected, please reselect vendor.
uk_UA: Виробник не вибраний. Будь ласка, перевиберіть виробника.

en: Vendor of filament. For show only
uk_UA: Виробник філаменту. Для показу, тільки для відображення

[ctx: Verb]
en: Scale all
uk_UA: Масштабувати все

en: Verification failed.
uk_UA: Перевірка не вдалася.

en: Version
uk_UA: Версія

en: Version:
uk_UA: Версія:

en: Vertex
uk_UA: Вершина

en: Vertical
uk_UA: Вертикально

en: Vertical slider - Move active thumb Down
uk_UA: Вертикальний повзунок - Перемістити активний палець вниз

en: Vertical slider - Move active thumb Up
uk_UA: Вертикальний повзунок - рух активного великого пальця вгору

en: Vibration compensation
uk_UA: Компенсація вібрації

en: Video
uk_UA: Відео

en: View
uk_UA: Вигляд

en: View Liveview
uk_UA: Перегляд в реальному часі

en: View all Daily tips
uk_UA: Переглянути всі щоденні поради

en: View all object's settings
uk_UA: Переглянути всі налаштування об'єкта

en: View control settings
uk_UA: Перегляд параметрів керування

en: View: keep horizontal
uk_UA: Вид: утримувати горизонтально

en: Virtual Camera Tools is required for this task!
    Do you want to install them?
uk_UA: Для цього завдання потрібні інструменти віртуальної камери!
    
    Ви хочете встановити їх?

en: Virtual camera initialize failed (%s)!
uk_UA: Помилка ініціалізації віртуальної камери (%s)!

en: Volume Operations
uk_UA: Операції з об’ємом

en: Volume of nozzle between the cutter and the end of nozzle
uk_UA: Об'єм сопла між різцем та кінцем сопла

en: Volume:
uk_UA: Об'єм:

en: Volume: %1% in³
uk_UA: Об'єм: %1% in³

en: Volume: %1% mm³
uk_UA: Об'єм: %1% мм³

en: Volumetric flow rate (mm³/s)
uk_UA: Об'ємна витрата (мм³/с)

en: Volumetric speed limitation
uk_UA: Об'ємне обмеження швидкості

en: WARNING:
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

en: WET
uk_UA: ВОЛОГО

en: Wait
uk_UA: Чекайте

en: Wall distribution count
uk_UA: Лічильник розподілу за периметрами

en: Wall generator
uk_UA: Генератор стінок

en: Wall loops
uk_UA: Кількість периметрів

en: Wall transition length
uk_UA: Довжина переходу до периметру

en: Wall transitioning filter margin
uk_UA: Поле фільтра під час переходу між периметрами

en: Wall transitioning threshold angle
uk_UA: Пороговий кут переходу між периметрами

en: Walls
uk_UA: Стінки

en: Waring:The count of newly added and 
     current extruders exceeds 16.
uk_UA: Попередження: Кількість новостворених та 
     поточних екструдерів перевищує 16.

en: Warning
uk_UA: Попередження

en: Warning:
uk_UA: Попередження:

en: Warning:please select Plane's feature.
uk_UA: Попередження: будь ласка, виберіть характеристику площини.

en: Warning:please select Point's or Circle's feature.
uk_UA: Попередження: будь ласка, виберіть характеристику точки або кола.

en: Warning:please select two different mesh.
uk_UA: Попередження: будь ласка, виберіть дві різні сітки.

en: We ask for your help to improve everyone's printer
uk_UA: Ми просимо вашої допомоги для покращення роботи всіх принтерів

en: We could create the filament presets for your following printer:
uk_UA: Ми можемо створити налаштування філаменту для вашого наступного принтера:

en: We found the best Flow Dynamics Calibration Factor
uk_UA: Ми знайшли найкращий коефіцієнт калібрування динаміки потоку

en: We found the best flow ratio for you
uk_UA: Ми знайшли найкраще співвідношення потоку для вас

en: We have added an experimental style "Tree Slim" that features smaller support volume but weaker strength.
    We recommend using it with: 0 interface layers, 0 top distance, 2 walls.
uk_UA: Ми додали експериментальний стиль "Tree Slim", який відрізняється меншим розміром, але слабким.
    Ми рекомендуємо використовувати його з: 0 інтерфейсних шарів, 0 верхнього відстань, 2 периметри.

en: We now have added the auto-calibration for different filaments, which is fully automated and the result will be saved into the printer for future use. You only need to do the calibration in the following limited cases:
    1. If you introduce a new filament of different brands/models or the filament is damp;
    2. if the nozzle is worn out or replaced with a new one;
    3. If the max volumetric speed or print temperature is changed in the filament setting.
uk_UA: Зараз у нас є можливість автоматичної калібрації для різних філаментів, яка є повністю автоматизованою, і результат буде збережено в принтері для подальшого використання. Вам потрібно робити калібрування лише в таких обмежених випадках:
    
    1. Якщо ви вводите новий філамент різних брендів/моделей або філамент зволожений;
    2. Якщо сопло зношене або замінене новим;
    3. Якщо максимальна об’ємна швидкість або температура друку змінена в налаштуваннях філаменту.

en: We would rename the presets as "Vendor Type Serial @printer you selected". 
    To add preset for more prinetrs, Please go to printer selection
uk_UA: Ми перейменовуємо налаштування на “Виробник Тип Серійний номер @принтер, який ви вибрали”. 
    Для додавання налаштувань для інших принтерів перейдіть до вибору принтера

en: We would use Lidar to read the calibration result
uk_UA: Ми використовуватимемо Лідар для зчитування результату калібрування

en: What data would be collected?
uk_UA: Яка інформація буде зібрана?

en: What kind of gcode the printer is compatible with
uk_UA: З яким gcode сумісний принтер

en: When do you need Flow Dynamics Calibration
uk_UA: Коли потрібна калібрування динаміки потоку

en: When enable spiral vase mode, machines with I3 structure will not generate timelapse videos.
uk_UA: При увімкненні режиму спіралі для вази машини з I3 структурою не будуть створювати відео в режимі таймлапсу.

en: When inserting a new filament, the AMS will not automatically read its information, leaving it blank for you to enter manually.
uk_UA: При вставці нової нитки AMS не автоматично зчитуватиме її
    інформацію, залишивши поле порожнім для введення вручну.

en: When need to print with the printer door opened
    Did you know that opening the printer door can reduce the probability of extruder/hotend clogging when printing lower temperature filament with a higher enclosure temperature. More info about this in the Wiki.
uk_UA: Коли потрібно друкувати з відкритими дверцятами принтера
    Чи знаєте ви, що відкриття дверцят принтера може знизити ймовірність засмічення екструдера/гарячого блока при друку низькотемпературного філаменту при вищій температурі усередині корпусу? Більше інформації знаходиться в Вікі.

en: When recording timelapse without toolhead, it is recommended to add a "Timelapse Wipe Tower" 
    by right-click the empty position of build plate and choose "Add Primitive"->"Timelapse Wipe Tower".
uk_UA: При записі таймлапсу без інструментальної головки рекомендується додати “Timelapse Wipe Tower” 
    Клацніть правою кнопкою миші на порожній позиції монтажної плити та виберіть "Додати Примітів"->"Timelapse Wipe Tower".

en: When sparse infill density is low, the internal solid infill or internal bridge may have no archor at the end of line. This causes falling and bad quality when printing internal solid infill. When enable this feature, loop paths will be added to the sparse fill of the lower layers for specific thickness, so that better archor can be provided for internal bridge. 0 means disable this feature
uk_UA: Коли щільність розрідженого наповнювача низька, внутрішній твердй наповнювач або внутрішній міст може не мати якря в кінці рядка. Це призводить до падіння та поганої якості при друку внутрішнього твердого наповнювача. Коли ця функція включена, для конкретної товщини до нижніх шарів будуть додані петлеві шляхи до розрідженого наповнювача, щоб забезпечити кращий якір для внутрішнього моста. 0 означає вимкнути цю функцію

en: When the current material run out, the printer will continue to print in the following order.
uk_UA: Коли поточний матеріал закінчується, принтер буде продовжувати друк у наступному порядку.

en: When to create transitions between even and odd numbers of walls. A wedge shape with an angle greater than this setting will not have transitions and no walls will be printed in the center to fill the remaining space. Reducing this setting reduces the number and length of these center walls, but may leave gaps or overextrude
uk_UA: Коли створювати переходи між парним та непарним числом периметрів. Форма Клина з кутом більше цього параметра не буде мати переходів, і периметри Не друкуватимуться в центрі для заповнення простору, що залишився.Зменшення цього параметра зменшує кількість та довжину цих центральнихпериметрів, але може залишати проміжки або надмірне витягування

en: When to use Flow Rate Calibration
uk_UA: Коли використовувати калібрування рівня потоку

en: When transitioning between different numbers of walls as the part becomes thinner, a certain amount of space is allotted to split or join the wall segments. It's expressed as a percentage over nozzle diameter
uk_UA: При переході між різними числами периметрів, коли деталь стає тонше, для поділу або з'єднання сегментів периметрів виділяєтьсяпевна кількість простору. Він виражається у відсотках від діаметрасопла

en: When using support material for the support interface, We recommend the following settings:
    0 top z distance, 0 interface spacing, interlaced rectilinear pattern and disable independent support layer height
uk_UA: При використанні матеріалу підтримки для інтерфейсу підтримки ми рекомендуємо наступні налаштування:
    0 відстань верхнього шару Z, 0 відстань між інтерфейсами, перемежований прямокутний візерунок та вимкнена незалежна висота шару підтримки

en: When you need Max Volumetric Speed Calibration
uk_UA: Коли вам потрібна калібрування максимальної об'ємної швидкості

en: When you set the chamber temperature below 40℃, the chamber temperature control will not be activated. And the target chamber temperature will automatically be set to 0℃.
uk_UA: Якщо ви встановите температуру камери нижче 40℃, контроль температури камери не буде активований, і цільова температура камери автоматично буде встановлена на 0℃.

en: Whenever the retraction is done, the nozzle is lifted a little to create clearance between nozzle and the print. It prevents nozzle from hitting the print when travel moves. Using spiral line to lift z can prevent stringing
uk_UA: Кожного разу, коли відведення виконується, насадка трохи піднімається, щоб створити відстань між насадкою та деталлю друку. Це запобігає вдару насадки об друк при переміщенні. Використання спіральної лінії для підняття z може запобігти утворенню ниток

en: Where to find your printer's IP and Access Code?
uk_UA: Де знайти IP-адресу та код доступу вашого принтера?

en: Whether the machine supports silent mode in which machine use lower acceleration to print
uk_UA: Чи підтримує машина безшумний режим, у якому машина використовує меншеприскорення для друку

en: While printing by Object, the extruder may collide skirt.
    Thus, reset the skirt layer to 1 to avoid that.
uk_UA: Під час друку об'єкта екструдер може зіткнутися зі спідницею.
    Таким чином, скиньте шар спідниці до 1, щоб уникнути цього.

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Width of prime tower
uk_UA: Ширина основної вежі

en: Width of the wall that will replace thin features (according to the Minimum feature size) of the model. If the Minimum wall width is thinner than the thickness of the feature, the wall will become as thick as the feature itself. It's expressed as a percentage over nozzle diameter
uk_UA: Ширина периметра, яка замінить тонкі елементи (відповідно до Мінімальним розміром елемента) моделі. Якщо мінімальна ширина периметра менше товщини елемента, то товщина периметра дорівнюватиме товщині самого елемента. Він виражається у відсотках від діаметра сопла

en: Width:
uk_UA: Ширіна:

en: Wiki
uk_UA: Енциклопедія

en: Window
uk_UA: Вікно

en: Wipe
uk_UA: Протирання

en: Wipe Distance
uk_UA: Відстань очищення

en: Wipe options
uk_UA: Параметри очищення

en: Wipe speed
uk_UA: Швидкість очищення

en: Wipe while retracting
uk_UA: Ретракт при очищенні

en: With this option enabled, you can send a task to multiple devices at the same time and manage multiple devices.
uk_UA: З цією опцією ввімкненою, ви можете відправляти завдання на кілька пристроїв одночасно та керувати декількома пристроями.

en: World coordinates
uk_UA: Світові координати

en: Would you like to log in this printer with current account?
uk_UA: Бажаєте увійти на цьому принтері під поточним обліковим записом?

en: Would you like to log out the printer?
uk_UA: Хочете вийти з принтера?

en: Wrong password
uk_UA: Неправильний пароль

en: X-Y contour compensation
uk_UA: Компенсація контуру XY

en: X-Y hole compensation
uk_UA: Компенсація отвору XY

en: XY separation between an object and its support
uk_UA: Контролює відстань по XY між об’єктом та його опорою

en: XY separation between an object and its support at the first layer.
uk_UA: Відстань XY між об’єктом та його опорою на першому шарі.

en: Year
uk_UA: Рік

en: Yes
uk_UA: Так

en: Yes to All
uk_UA: Так для всіх

en: You are going to delete %u file from printer. Are you sure to continue? | You are going to delete %u files from printer. Are you sure to continue?
uk_UA[0]: Ви справді бажаєте видалити %u файл з принтера?
uk_UA[1]: Ви збираєтеся видалити %u файлів з принтера. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: You can find it in "Settings > Network > Connection code"
    on the printer, as shown in the figure:
uk_UA: Ви можете знайти його в \Установки > Мережа > Код підключення"
    на принтері, як показано на малюнку:

en: You can keep the modified presets for the new project, discard or save changes as new presets.
uk_UA: Ви можете зберегти змінені налаштування для нового проекту, відхилити або зберегти зміни як нові пресети.

en: You can keep the modified presets to the new project or discard them
uk_UA: Ви можете зберегти змінені пресети у новому проекті або відмовитися від них

en: You can put your notes regarding the filament here.
uk_UA: Ви можете залишити свої примітки щодо філаменту тут.

en: You can put your notes regarding the printer here.
uk_UA: Ви можете залишити свої примітки щодо принтера тут.

en: You can put your notes regarding the process here.
uk_UA: Ви можете залишити свої примітки щодо процесу тут.

en: You can select up to 16 images.
uk_UA: Ви можете вибрати до 16 зображень.

en: You cannot load SLA project with a multi-part object on the bed
uk_UA: Ви не можете завантажити проект SLA зі складеним об'єктом на ліжку

en: You could change the Flow Dynamics Calibration Factor in material editing
uk_UA: Ви можете змінити Фактор калібрування динаміки потоку в редагуванні матеріалу

en: You have changed some settings of preset "%1%".
uk_UA: Ви змінили деякі налаштування пресету “%1%”.

en: You have completed printing the mall model, 
    but the synchronization of rating information has failed.
uk_UA: Ви завершили друк моделі торгового центру, 
    але синхронізація інформації про рейтинг не вдалася.

en: You have entered an illegal input in the printable area section on the first page. Please check before creating it.
uk_UA: Ви ввели недопустимий ввід у розділі “Друкована область” на першій сторінці. Будь ласка, перевірте перед створенням.

en: You have not selected a printer or preset yet. Please select at least one.
uk_UA: Ви ще не вибрали принтер або налаштування. Будь ласка, виберіть принаймні одне з них.

en: You have not selected the vendor and model or inputed the custom vendor and model.
uk_UA: Ви не вибрали виробника та модель або не ввели власного виробника та модель.

en: You have not yet chosen which printer preset to create based on. Please choose the vendor and model of the printer
uk_UA: Ви ще не вибрали налаштування принтера, на основі якого створювати. Будь ласка, виберіть виробника та модель принтера

en: You have not yet selected the printer to replace the nozzle, please choose.
uk_UA: Ви ще не вибрали принтер, для якого потрібно замінити сопло. Будь ласка, оберіть.

en: You have previously modified your settings.
uk_UA: Ви раніше змінювали свої налаштування.

en: You need to select at least one filament preset.
uk_UA: Вам потрібно вибрати принаймні одне налаштування філаменту.

en: You need to select at least one process preset.
uk_UA: Вам потрібно вибрати принаймні одне налаштування процесу.

en: You need to select the material type and color first.
uk_UA: Спочатку потрібно вибрати тип матеріалу та колір.

en: You try to delete an object which is a part of a cut object.
    This action will break a cut correspondence.
    After that model consistency can't be guaranteed.
uk_UA: Ви намагаєтеся видалити об'єкт, який є частиною обрізаного об'єкта.
    Ця дія розірве обрізану кореспонденцію.
    Після цього узгодженість моделі не може бути гарантована.

en: Your comment result cannot be uploaded due to some reasons. As follows:
    
      error code:
uk_UA: Ваш коментар не може бути завантажений з якихось причин. Ось деталі помилки:
    
      код помилки:

en: Your model needs support ! Please make support material enable.
uk_UA: Вашій моделі потрібна підтримка! Увімкніть допоміжний матеріал.

en: Your nozzle diameter in preset is not consistent with memorized nozzle diameter. Did you change your nozzle lately?
uk_UA: Діаметр вашого сопла в налаштуваннях не відповідає запам’ятованому діаметру сопла. Чи змінювали ви своє сопло останнім часом?

en: Your nozzle diameter in sliced file is not consistent with memorized nozzle. If you changed your nozzle lately, please go to Device > Printer Parts to change settings.
uk_UA: Ваш діаметр сопла в розрізаному файлі не відповідає запам’ятаному діаметру сопла. Якщо ви недавно змінили сопло, будь ласка, перейдіть до “Пристрій > Частини принтера”, щоб змінити налаштування.

en: Your object appears to be too large, Do you want to scale it down to fit the heat bed automatically?
uk_UA: Ваш об'єкт здається занадто великим. Ви хочете зменшити його, щоб він відповідав розміру?
    підігрів столу автоматично?

en: Z Hop Type
uk_UA: Тип Z-стрибка

en: Z gap between object and raft. Ignored for soluble interface
uk_UA: Z зазор між об'єктом та підкладкою. Ігнорується для розчинного матеріалу

en: Z hop lower boundary
uk_UA: Межа зниження Z-hop

en: Z hop upper boundary
uk_UA: Верхня межа зниження Z

en: Z hop when retract
uk_UA: Z-стрибок при відкаті

en: Z hop will only come into effect when Z is above this value and is below the parameter: "Z hop upper boundary"
uk_UA: Z-hop буде активуватися лише тоді, коли Z перевищує це значення і знаходиться нижче параметра “Верхня межа зниження Z”.

en: Z seam location
    Did you know that you can customize the location of the Z seam, and even paint it on your print, to have it in a less visible location? This improves the overall look of your model. Check it out!
uk_UA: Місце з'єднання Z-шва
    Чи знали ви, що ви можете налаштовувати розташування Z-шва, і навіть розфарбовувати його на друці, щоб зробити його менш видимим? Це покращує загальний вигляд вашої моделі. Перевірте це!

en: Zero initial layer height is invalid.
    
    The first layer height will be reset to 0.2.
uk_UA: Нульова початкова висота шару недійсна.
    
    Висота першого шару буде скинуто до 0,2.

en: Zoom
uk_UA: Збільшити

en: Zoom View
uk_UA: Перегляд масштабу

en: Zoom in towards the mouse pointer's position in the 3D view, rather than the 2D window center.
uk_UA: Наблизьтеся до положення покажчика миші у 3D-виді, а не до центру 2D вікна.

en: Zoom of view
uk_UA: Масштаб вигляду

en: Zoom to mouse position
uk_UA: Збільшити до позиції миші

en: [Delete Required]
uk_UA: [Потрібно видалення]

en: above
uk_UA: вище

en: accel_to_decel
uk_UA: прискорення до уповільнення

en: add bundle structure file fail
uk_UA: помилка додавання файлу структури пакунка

en: add file fail
uk_UA: помилка додавання файлу

en: allocation failed
uk_UA: не вдалося виділити

en: and
uk_UA: і

en: archive too large
uk_UA: архів завеликий

en: arrange current plate
uk_UA: упорядкувати поточну табличку

en: auto rotate current plate
uk_UA: автоповорот поточної пластини

en: buffer too small
uk_UA: надто маленький буфер

en: click here to see more info
uk_UA: натисніть тут, щоб побачити більше інформації

en: code
uk_UA: код

en: compression failed
uk_UA: збій стиснення

en: connector is out of cut contour
uk_UA: роз'єм виходить за контур вирізу

en: connector is out of object
uk_UA: роз'єм поза об'єктом

en: connectors are out of cut contour
uk_UA: роз'єми виходять за контур вирізу

en: connectors is out of object
uk_UA: з’єднання відсутні в об'єкті

en: create new preset failed.
uk_UA: не вдалося створити новий передвстановлений параметр.

en: current
uk_UA: поточний

en: debug
uk_UA: налагодження

en: debug save button
uk_UA: кнопка збереження налагодження

en: decompression failed
uk_UA: декомпресія не вдалася

en: default
uk_UA: за замовчуванням

en: delete all objects on current plate
uk_UA: видалити всі об'єкти на поточній пластині

en: does not contain valid gcode.
uk_UA: не містить дійсний gcode.

en: downloading project ...
uk_UA: завантажую проект...

en: e.g. Basic, Matte, Silk, Marble
uk_UA: наприклад, Basic, Matte, Silk, Marble

en: error
uk_UA: помилка

en: error message:
uk_UA: текст помилки:

en: every
uk_UA: кожну

en: failed finding central directory
uk_UA: не вдалося знайти центральний каталог

en: fatal
uk_UA: фатальний

en: filament position
uk_UA: положення нитки

en: file close failed
uk_UA: закриття файлу не вдалося

en: file create failed
uk_UA: не вдалося створити файл

en: file not found
uk_UA: файл не знайдено

en: file open failed
uk_UA: не вдалося відкрити файл

en: file read failed
uk_UA: читання файлу не вдалося

en: file seek failed
uk_UA: пошук файлу не вдалося

en: file stat failed
uk_UA: збій стану файлу

en: file too large
uk_UA: занадто великий файл

en: file write failed
uk_UA: помилка запису файлу

en: finalize fail
uk_UA: помилка завершення

en: floating cantilever
uk_UA: плаваюча консоль

en: floating regions
uk_UA: області, що плавають

en: flow ratio : %s
uk_UA: співвідношення потоку : %s

en: from
uk_UA: від

en: g/cm³
uk_UA: г/см³

en: illegal characters:
uk_UA: неприпустимі символи:

en: illegal suffix:
uk_UA: неприпустимий суфікс:

en: info
uk_UA: інфо

en: initialize fail
uk_UA: помилка ініціалізації

en: inner wall/outer wall/inner wall
uk_UA: внутрішня стінка/зовнішня стінка/внутрішня стінка

en: inner/outer
uk_UA: внутрішня/зовнішня

en: internal error
uk_UA: внутрішня помилка

en: invalid filename
uk_UA: неприпустиме ім'я файлу

en: invalid header or corrupted
uk_UA: недійсний або пошкоджений заголовок

en: invalid parameter
uk_UA: неприпустимий параметр

en: invalid value
uk_UA: неправильне значення

en: ironing direction
uk_UA: напрямок глажіння

en: keyboard 1-9: set filament for object/part
uk_UA: клавіатура 1-9: встановити філамент для об'єкта/деталі

en: large overhangs
uk_UA: великі звіси

en: layers
uk_UA: шари

en: load mtl in obj: failed to parse
uk_UA: не вдалося розпізнати mtl у файлі obj: помилка парсингу

en: load_obj: failed to parse
uk_UA: помилка завантаження файлу OBJ: не вдалося розпізнати формат

en: loaded
uk_UA: завантажено

en: material with significant thermal shrinkage/expansion, such as...
uk_UA: матеріалами зі значним термічним звуженням/розширенням, такими як...

en: materials with inaccurate filament diameter
uk_UA: матеріалами з неточним діаметром нитки

en: max
uk_UA: макс

en: min
uk_UA: мін

en: minute each batch.(It depends on how long it takes to complete the heating.)
uk_UA: хвилин на кожну партію. (Це залежить від того, скільки часу потрібно на нагрівання).

en: mm
uk_UA: мм

en: mm or %
uk_UA: мм або %

en: mm/s
uk_UA: мм/с

en: mm/s or %
uk_UA: мм/с або %

en: mm/s² or %
uk_UA: мм/с² або %

en: mm²
uk_UA: мм²

en: mm³
uk_UA: мм³

en: mm³/s
uk_UA: мм³/с

en: money/kg
uk_UA: грн/кг

en: multiple cells copy is not supported
uk_UA: копіювання кількох осередків не підтримується

en: new or open project file is not allowed during the slicing process!
uk_UA: новий або відкритий файл проекту не дозволяється в процесі нарізки!

en: non-manifold edges be caused by cut tool, do you want to fix it now?
uk_UA: неманіфольдні ребра можуть бути викликані інструментом різання, ви хочете виправити це зараз?

en: normal(auto)
uk_UA: звичайна (авто)

en: normal(auto) and tree(auto) is used to generate support automatically. If normal(manual) or tree(manual) is selected, only support enforcers are generated
uk_UA: звичайна (auto) та деревоподібна (auto) використовується для автоматичногостворення підтримки. Якщо вибрано звичайну (ручну) або деревоподібну (ручну), створюються лише засоби забезпечення підтримки

en: normal(manual)
uk_UA: звичайна (ручна)

en: not a ZIP archive
uk_UA: не ZIP-архів

en: nozzle in preset: %s %s
uk_UA: сопло в налаштуваннях: %s %s

en: nozzle memorized: %.1f %s
uk_UA: запам’ятоване сопло: %.1f %s

en: obtaining instance_id failed
uk_UA: помилка отримання instance_id

en: one cell can only be copied to one or multiple cells in the same column
uk_UA: одна осередок може бути скопійована тільки в одну або кілька осередків у томуж стовпці

en: open zip written fail
uk_UA: помилка відкриття записаного файлу ZIP

en: outer/inner
uk_UA: зовнішня/внутрішня

en: parameter name
uk_UA: ім'я параметра

en: prepare 3mf file...
uk_UA: підготувати файл 3mf...

en: printer?
uk_UA: принтер?

en: printers at the same time.(It depends on how many devices can undergo heating at the same time.)
uk_UA: друкувати одночасно (це залежить від того, скільки пристроїв можуть нагріватися одночасно).

en: resume
uk_UA: продовжити

en: return
uk_UA: повернення

en: right click
uk_UA: клацнути правою кнопкою миші

en: s
uk_UA: c

en: save debug settings
uk_UA: зберегти налаштування налагодження

en: select all objects on current plate
uk_UA: вибрати всі об'єкти на поточній пластині

en: selected
uk_UA: вибрані

en: send completed
uk_UA: відправлення завершено

en: step:
uk_UA: крок:

en: the Configuration package is incompatible with current APP.
uk_UA: пакет конфігурації несумісний з поточним APP.

en: the configuration package is incompatible with current application.
uk_UA: пакет конфігурації несумісний із поточною програмою.

en: to
uk_UA: в

en: too large line width
uk_UA: надто велика ширина лінії

en: too many files
uk_UA: занадто багато файлів

en: trace
uk_UA: слід

en: travel
uk_UA: переміщення

en: tree(auto)
uk_UA: деревоподібна (авто)

en: tree(manual)
uk_UA: деревоподібна (ручна)

en: undefined error
uk_UA: невизначена помилка

en: unexpected decompressed size
uk_UA: несподіваний розмір розпакованого файлу

en: uniform scale
uk_UA: єдина шкала

en: unloaded
uk_UA: вивантажено

en: unsupported central directory size
uk_UA: непідтримуваний розмір центрального каталогу

en: unsupported encryption
uk_UA: непідтримуване шифрування

en: unsupported feature
uk_UA: функція, що не підтримується

en: unsupported method
uk_UA: непідтримуваний метод

en: unsupported multidisk
uk_UA: непідтримуваний мультидиск

en: up to
uk_UA: аж до

en: upward compatible machine
uk_UA: висхідна сумісна машина

en: validation failed
uk_UA: валідація не пройшла

en: version %s update information :
uk_UA: версія %s інформація про оновлення:

en: warning
uk_UA: попередження

en: warnings
uk_UA: попередження

en: wiki
uk_UA: вікі

en: will be closed before creating a new model. Do you want to continue?
uk_UA: буде закрито перед створенням нової моделі. Ви хочете продовжувати?

en: write callback failed
uk_UA: збій зворотного виклику запису

en: ⌘+Mouse wheel
uk_UA: ⌘+Колесо миші

en: ⌥+Mouse wheel
uk_UA: ⌥+Колесо миші
